Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 23

Thread: STRATEGIA 1,15 (cu aproximatie)

  1. #1
    sport legend SicaGhencea's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    brasov
    Posts
    702
    Reputatie
    1

    STRATEGIA 1,15 (cu aproximatie)

    Fiindca tot vad ca e la mare cautare , o sa incep si eu de azi un easy money de la impresionanta suma de 9,5 RON . Voi paria cate un bilet pe zi (cota intre 1,15-1,30) . Scopul este sa reusesc 28 de pariuri consecutive castigatoare, deci exact 4 saptamani de azi incepand. Efectuand un calcul simplu se observa ca daca voi reusit aceasta serie de 28 de pariuri voi ajunge la suma de aproximativ 450 RON . Voi paria doar la GB. Si fiindca vorba multa , e saracia omului sa ii dam drumul cu primul pariu(cota este un pic mai mare azi dar nu se va mai intampla!!! ) :

    L-am ales pe Davydenko care are anul trecut s-a oprit in semifinalel acestui turneu fiind invins de catre Stepanek in 3 seturi care in cele din urma a castigat si turneul. Berrer vine din pozitia de lucky looser el fiind invins de Hernych in ultimul tur ca calificare.
    Loit are puncte de aparat la acest turneu , unde anul trecut a ajuns pana in turul 3. Sincer sa fiu de Parra Santnoja nici nu am auzit pana acum. Ea este o jucatoare iberica aflata momentan pe locul 217 in clasamentul WTA. Nu cred ca ii va putea pune probleme frantuzoaicei !!
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    4,319
    Reputatie
    1
    Bafta Sica Brasovul este cu tine

  3. #3
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    sica bafta in primul rand...

    dar eu zic sa nu te opresti la un bilet/zi in zilele cu oferta foarte variata..
    mai bine pui atunci 2 si cand nu este oferta prea buna sa nu pui nimic...sunt si zile in care chiar nu ai ce sa pui...
    ai grija la tenis ca se baga si dracu` prin meciurile astea

  4. #4
    sport legend SicaGhencea's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    brasov
    Posts
    702
    Reputatie
    1
    Primul pas incununat cu succes !!! Noua banca 12,54 RON!! Urmeaza maine un bilet din meciurile din liga!!

  5. #5
    sport legend SicaGhencea's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    brasov
    Posts
    702
    Reputatie
    1
    Al doilea bilet este asa cum spuneam ieri din Liga Campionilor !! Merg pe mana celor de la Manchester United care au un sezon foarte bun. Meciul va avea loc la Lens , deoarece terenul celor de la Lille nu se incadreaza in normele Uefa. De la gazde va lipsi Keita. Manchester are tot lotul valid si mai mult in meciul din cupa cu Reaging si-au menajat majoritatea titularilor. Nu cred c englezii vor pierde acest meci !!
    Attached Images Attached Images

  6. #6
    sport legend SicaGhencea's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    brasov
    Posts
    702
    Reputatie
    1
    Biletul 3 este tot din Liga Campionilor. Inter este in forma de zile mari stabilind un nou record , 16 victorii consecutive in campionatul Italiei. In grupe din 3 meciuri disputate acasa a castigat 2 si a pierdut unul cu Bayern pe cand Valencia a reusit doar o victorie la Olympiacos , fiind invinsa la Roma si remizand pe terenul celor de la Sahtior. Valencia a avut un meci greu in weeked cu Barcelona , in timp ce Inter si-a menajat titularii in partida cu Caglairi. Exclud posibilitatea unei victorii a Valenciei !!
    Attached Images Attached Images

  7. #7
    FireMan :) Patratzel89's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Lupeni,Valea Jiului
    Posts
    1,377
    Reputatie
    1
    Bafta

  8. #8
    sport legend SicaGhencea's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    brasov
    Posts
    702
    Reputatie
    1
    Biletul 4 este din Cupa Uefa!!!
    Glasgow Rangers a pierdut meciul tur in fata israelienilor de la Hapoel ,scor 1-2.Pentru aceasta partida este foarte probabila si revenirea atacantului Dado Prso. Gazdele au nevoie de o victorie in aceasta partida pentru a merge mai departe si cred ca o vor obtine fara prea mari probleme!! Dar eu voi alege un pronostic mai sigur si anume 1x/1x pauza final!!
    Attached Images Attached Images

  9. #9
    sport legend SicaGhencea's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    brasov
    Posts
    702
    Reputatie
    1
    Biletul 5 este din campionatul intern !Otelul intalneste pe teren propriu nou promovata Unirea Urziceni !! Gazdele au avut o evolutie buna in perioada de pregatire reusind sa marcheze multe goluri si cu siguranta vor vrea sa lase o impresie buna in acest "debut" de retur, jucand si in fata suporterilor!!
    Mizez pe 1x!!
    Attached Images Attached Images

  10. #10
    sport legend SicaGhencea's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    brasov
    Posts
    702
    Reputatie
    1
    A iesit si biletul cu numarul 5 !!! Intrucat in acest weekend voi fi plecat din localitate (si cu ocazia asta anunt ca nu voi putea da predictii pt. Italia) voi face de azi un bilet cu 3 meciuri in felul urmator:
    Stutgart - Hertha 1x - Gazdele in mare forma vin dupa 4 victorii consecutive printre care un 4-1 cu Werder. De cealalta parte Hertha vine dupa 2 infrangeri consecutive din care ultima pe teren propriu in fata celor de la Mainz!!

    Schalke - Leverkusen 1x - Gazdele nu au pierdut nici un meci pe teren propriu pana acum si sunt liderii clasamentulu. Nu au mai cunoscut gustul infrangerii de 13 meciuri. Leverkusen vine dupa returul din Cupa Uefa de la Blackburn unde au reusit un 0-0 care le-a adus calificarea dar cu siguranta oboseala se va face simtita!

    Hamburg - Eintracht 1x Duel pentru evitarea rerogradarii !! hamburg vine dupa 2 victorii frumoase in campionat (3-0 cu Dortmund si 2-0 la Werder) in timp ce Eintracht nu a mai castigat un meci de 7 etape.
    Attached Images Attached Images

  11. #11
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    pariez ca nu mai ai rabdare si d`aceea ai pus atatea meciuri
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  12. #12
    sport legend SicaGhencea's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    brasov
    Posts
    702
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dudubetwin View Post
    pariez ca nu mai ai rabdare si d`aceea ai pus atatea meciuri
    Nu e vorba de asta !!! Daca ai citit la inceput am zis ca o sa pun cate un bilet pe zi , ce-i drept azi am ales un meci in plus (Stutgart) desi pusesem deja un bilet dar celelalte 2 sunt din zile diferite si asta pentru ca ,,, chiar nu voi fi acasa in weekend si nu voi avea cum sa pariez !!

  13. #13
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Extrem de riscant sa pui 3 meciuri din Germania. Acolo din 9 meciuri , 5 is surprize . Sper sa nu te afecteze tocmai pe tine, mai ales ca pana acum ai mers ceas

  14. #14
    sport legend SicaGhencea's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    brasov
    Posts
    702
    Reputatie
    1
    Pai sa fie surpeize si sa iasa toate X!! Ca sa iasa 2 trebuie sa fie adevarate bombe!!

  15. #15
    sport legend stefanello's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Pitesti
    Posts
    2,339
    Reputatie
    1
    HSV bate...!

  16. #16
    sport legend SicaGhencea's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    brasov
    Posts
    702
    Reputatie
    1
    Sincer nu imi fac probleme decat pentru Stutgart (si aici nu foarte mari ) si am ceva regrete ca l-am pus , asta fiindca nu mi-am respecatat regula de un singur bilet pe zi , dar sa vedem ce o sa se intample!!!

  17. #17
    sport legend SicaGhencea's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    brasov
    Posts
    702
    Reputatie
    1
    Meciul de care eram cel mai sigur se pare ca m-a scos !!! . Poate o sa mai incerc asa ceva !!

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    4,319
    Reputatie
    1
    naspa...

  19. #19
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    mare ghinion... au ratat mult schalke...foarte mult...

  20. #20
    sport legend SicaGhencea's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    brasov
    Posts
    702
    Reputatie
    1
    Revin !!!
    Primul bilet Dinamo - Jiul 1!!
    Attached Images Attached Images

  21. #21
    anti tot DR. LITTO's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    prin facultati
    Posts
    999
    Reputatie
    1
    cat pe ce dar oricum se merita sa pierzi nu ???
    [I][COLOR="Blue"][SIZE="4"]Escaladez, escaladez ... [/SIZE][/COLOR][/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •