View Poll Results: Voi ajunge la 3000 de euro?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • da

    48 50.53%
  • nu

    47 49.47%
Page 1 of 21 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 441

Thread: Bilete 2007-2008 De la 15 la 3000 by Vraciul

  1. #1
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1

    Bilete 2007-2008 De la 15 la 3000 by Vraciul

    gata, m-am hotarat, anul asta il voi dedica doborarii "recordului" lui Tomass. las in urma 2006, un an destul de bun pt mine si voi merge doar pe o singura metoda. voi incerca sa escaladez de la 15 euro pana la 3000. am facut un calcul si am vazut ca imi trebuie cam 15-20 de pariuri consecutive cu cote de aproximativ de 1.5. stiu ca va fi foarte greu. nu voi mai paria nimic altceva, absolut nimic.
    ma voi axa pe fotbal si pe tenis doar primele tururi ale turneelor. nu ma voi mai hazarda cu meciuri in plus doar ca sa imi creasca cota. voi paria 90% numai sambata si duminica atunci cand oferta in fotbal este bogata. nu conteaza cat va dura fiecare incercare, dar daca totul va merge bine in doua luni imi voi atinge tinta.
    accept sfaturi dar singura rugaminte este sa nu imi dati sugestii pentru preferintele voastre referitoare la anumite meciuri.

    PS: pollul va fi inchis intr-o saptamana. votati cum vreti voi, unii dintre voi ma cunoasteti si stiti daca pot ajunge la final sau nu.
    Last edited by Vraciul; 15th January 2007 at 09:27.

  2. #2
    Sport Myth razvy04's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    622
    Reputatie
    1
    Daca perseverezi vei ajunge
    Incearca mai intai sa ajungi la 500 EUR, dupa care iao de la capat, si vei avea bani pentru destule incercari, astfel incat vei putea sa dobori recordul.
    Multa bafta!!!
    [COLOR="Blue"]Aparently good matches are just like a pocket aces or kings on Texas Hold'em...you go nuts when they come but you can easily lose all your bank on them [/COLOR]

  3. #3
    Who? Me? Neah.. CrisS's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    BuCuReStI
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Iti doresc mult succes!
    Hai Romānia!

  4. #4
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1
    cand o sa ajung la o suma considerabila(500-600) o sa imi pun in banca 100 de euro pentru eventualele viitoare incercari.

  5. #5
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    poti sa ajungi ...mult calm ca noroc ai
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  6. #6
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Scuza-ma ca te intreb, nu m-am putut abtine: tu chiar vorbesti serios? ... daca reusesti asta, iti promit un loc pe scaunul lui Dan Diaconescu alaturi de bannerul cu senzational, extraordinar si nemaivazut ... altfel, fosta emisiune a lui Iantu te mananca

  7. #7
    RED DOG fanatic88's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    GALATI
    Posts
    4,750
    Reputatie
    1
    cine e Tomass ?si ce record are?


    SUCCES

  8. #8
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    da un link sa vedem ce a reusit tomass
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  9. #9
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Nu va mai reusi nimeni ceea ce a facut tomass
    .

  10. #10
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    Tomass a reusit abia dupa 10 incercari esuate...si nu vad de ce nu ar reusi si vraciul

    Multa Bafta
    Last edited by Moshu; 15th January 2007 at 14:49.
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  11. #11
    RED DOG fanatic88's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    GALATI
    Posts
    4,750
    Reputatie
    1
    pai ce a reusit ?

  12. #12
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    am incredere in tine Vraciule! ...

  13. #13
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by HotIce View Post
    Tomass a reusit abia dupa 10 incercari esuate...si nu vad de ce nu ar reusi si relansat

    Multa Bafta
    era vorba de vraciu
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  14. #14
    al' batran Moshu's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    U.E
    Posts
    2,857
    Reputatie
    1
    vraciul scuze...ma gandeam la altceva
    [B]If you don't have my money for me, I'll... crack your fucking head wide open in front of everybody in the bank[/B]

  15. #15
    Sport Myth razvy04's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fanatic88 View Post
    pai ce a reusit ?
    a inceput cu 10 euro si din a zecea incercare a reusit sa prinda 45 de incercari consecutive pana la suma de 3500 EUR, cand a considerat intelept sa se opreasca desi obiectivul lui nu era departe (adik 5000 EUR). Meciurile au fost postate toate deci nu a jucat pe grauntze. Din cate stiu e unic in romania pana cum
    Bafta vraciul
    [COLOR="Blue"]Aparently good matches are just like a pocket aces or kings on Texas Hold'em...you go nuts when they come but you can easily lose all your bank on them [/COLOR]

  16. #16
    RED DOG fanatic88's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    GALATI
    Posts
    4,750
    Reputatie
    1
    pai bun da aceste incercari au fost toate cu cate 10 euro adica 100 de euroi nu ?si cu 100 d euro nu e asa greu sa ajungi la 3000 !!!sau poate nu am inteles eu bine

  17. #17
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    nu gasi nimic au sters acolo pe e-pariuri? sa vad cu ochii mei ca se paote asa ceva
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  18. #18
    Sport Myth razvy04's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fanatic88 View Post
    pai bun da aceste incercari au fost toate cu cate 10 euro adica 100 de euroi nu ?si cu 100 d euro nu e asa greu sa ajungi la 3000 !!!sau poate nu am inteles eu bine
    Poate tu nu esti foarte experimentat in pariuri si nu stii dar e foarte greu sa ajungi la 3500 chiar si incepand cu 100 de euro din pacate
    P.S. NU AM INTENTIE SA TE JIGNESC IN VREUN FEL!
    [COLOR="Blue"]Aparently good matches are just like a pocket aces or kings on Texas Hold'em...you go nuts when they come but you can easily lose all your bank on them [/COLOR]

  19. #19
    RED DOG fanatic88's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    GALATI
    Posts
    4,750
    Reputatie
    1
    asa-i !am uitat

  20. #20
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Acest thread se incadreaza in categoria viselor erotice pe care le are un parior de-a lungul carierei, insa, cum spunea cineva, daca nu aspiri la mai mult, niciodata nu vei ajunge sus; continuarea o face SHADOW cand intra ...
    p.s: daca vraciul va dori, poate sa stearga postarile mele offtopic (si nu numai ale mele), e OK.

  21. #21
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    nu te lasa invins
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •