View Poll Results: Va reusi Sergent sa faca profit de la 1 ianuarie ,numai cu pariuri din tenis ??

Voters
15. You may not vote on this poll
  • Da ,un profit f. mare

    4 26.67%
  • Da,dar nu va fi nimic consistent

    4 26.67%
  • Nu,ca nu le are.....e varza...

    7 46.67%
Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 394

Thread: Bilete 2006-2008 © Serjent

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    37
    Reputatie
    0

    Wink Bilete 2006-2008 © Serjent

    Salut baieti vreau sa postez si eu niste bilete ,bazate pe o strategie consecutiva a mizei la o cota intre 1,3-1,55.

    Deci pun un bilet cota 1,3-1,55 ce castig pun din nou tot pe cota asta ..repet de 3 ori.

    Pentru primul bilet sa ne bagam un pic la prietenii mei olandezi.

    Bilet 1: Roosendaal v MVV (Mastrich) 1 ->cota 1,3 GB.
    miza: 5euro ;eventual castig : 6,5euro

    Analiza : Desi cota zice ca va fi un meci sigur,meciul va fi greu.RBC au 4 victorii consecutive acasa, iar MVV nu sta prea bine in deplasare pierzand unul dintre ultimele 4 meciuri cu 4 - 1 .Iar RBC vrea sa profite de forma buna si sa se razbune pt. 8-0 primit in '97 de la MVV neputand sa uite umilinta de atunci,deci desi cota e cea mai mica dintre toate meciurile de azi,pot sa fiu sigur ca nu este la categoria "meciuri strategice"

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    37
    Reputatie
    0
    Nu stiu inca care sunt regulile cand postezi,dar va invit calduros la opinii,discutii pe baza evenimentelor selectate,chiar si critici...nu mie frica

    Va astept.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    65
    Reputatie
    0
    Hai noroc Nae! si eu cred ca ar trebui sa bata rosendalul dar niciodata nu poti sa stii cu olandezi astia si nu tin minte ca o echipa sa fii avut mai mult de 4 victorii consecutive sez. asta in olanda si chiar si in cel trecut.Oricum bafta....

  4. #4
    senior cata34u's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    176
    Reputatie
    1
    1 inceput slabutz ptr RBC

    min 8 - RBC Roosendaal 0 - 1 MVV Maastricht

    iti tin pumnii ... sper sa revina RBC ...
    MULT SUCCES !!!
    [B]MULT SUCCES TUTUROR [/B]

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    37
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Costin Nae View Post
    Analiza : Desi cota zice ca va fi un meci sigur,meciul va fi greu...

    Mai este timp destul pentru revenire,si eu sper sa isi revina ca doar am pariat pe ei dar nu ma surprinde scorul.in ultimele intalniri directe se vede o rivalitate...nici un rez. de egalitate; asa ca un mic pont daca pariati live incercati un 12 prin min'66-70. pacat ca nu il am si la GB...

  6. #6
    senior cata34u's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    176
    Reputatie
    1
    36 RBC Roosendaal 1 : 1 MVV Maastricht GOAL!!!

    GO GO GO Roosendaal
    [B]MULT SUCCES TUTUROR [/B]

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    37
    Reputatie
    0
    Deja sunt baze free,ca sa zic asa : min '86 Roosendaal v MVV 4-1 .

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    37
    Reputatie
    0

    Wink

    Bilet 1: Roosendaal v MVV (Mastrich) 1 ->cota 1,3 GB.
    miza: 5euro ;eventual castig : 6,5euro


    Bilet 1: Roosendaal v MVV (Mastrich) 1 ->cota 1,3 GB. Rezultat final : 4-1 WON.
    miza: 5euro -> castig : 6,5euro ;profit :1,5 euro.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    37
    Reputatie
    0
    Practic primul bilet fiind castigat pot sa trec la biletul urmator.Desi imi incalc una din reguli(aceea de a avea un interval mai lung de 2h30min intre bilete),pariind doar la 25 de min. de la ultimul bilet, am mare convingere in meciurile alese.

    Bilet 2 :Sheffield Utd. v Chelsea Londra 2 ->1,28 cota GB(ora 11:29)
    Hiroshima v Yokohama Marinos 12 -> 1,23 cota GB .
    cota finala bilet : 1,57.

    miza :6,5euro ; eventual castig:10,21euro.

    Analiza: Doar prin prisma faptului ca acest sezon este mai echilibrat ,Chelsea trebuie sa nu mai piarda puncte la echipele mici,Sheffield este o echipa nou promovata si o sa faca o singura greseala care o sa o coste meciul...va juca impotriva lui Chelsea nu va juca pt. un punct sau trei puncte de clasament.Daca va juca cu avant nu va rezista mai mult de 30-35 min.La Chelsea Tarul Shevchenko incepe sa-si faca simtita foamea de goluri sa speram "ca va incepe sa-l lase stomacul" .Sincer pt. meciul acesta consider ca nu mai este nevoie de o studiere amanuntita a clasamentului sau a unui ev. prim 11 deoarece indiferent cati jucatori are chelsea indisponibili...sheffield poate sa aiba atatia apti de joc ca tot degeaba.

    -Mafia pariurilor nu este un mit!! ea este cunoscuta si temuta de multi pariori "cinstiti",eu personal stiu sigur din surse100% ca meciul dintre cfr cluj v rapid fc 1-3 sez. trecut a fost aranjat...deci ca sa zica niciodata sa nu pariezi din JAPONIA mama mafiei.Dar potzi sa ocolesti acest avertisment si sa cauti sa preconizezi rez. ev. deja probabil gandite de "sefii de sus".Deci prin urmare statistica si analitica meciul Hiroshima v Yokohama F.M ar fi trebuit sa fie de un x2, cel mai sigur este 12.Mai mult nu am ce zice...


    obs: am ales acest meci deoarece incepe de dimineata pe la 8:00 ,si vroiam sa am deja din bilet jucat (indiferent de rez.) ca sa stiu ce fac in continuare,daca ar iesi as putea probabil sa joc un pic la capete la meciul lui chelsea.

    Cu astea fiind spuse ,Noapte buna si spor la bani tuturor...de pe aceasta comunitate online.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    37
    Reputatie
    0
    Bilet 2 : Hiroshima v Yokohama F.M 12 ->cota 1,23 Rezultat final : 3-0 WON

    -mai am doar Sheffield UTD V Chelsea Londra 2 cota ->cota 1,28 ora 2:45,speram sa il transmita Canalul Telesport. Si cum ziceam aseara cei de la GB au pus meciul la live,astfel voi putea specula o recuperare,macar de 60-65% in caz daca chelsea ar face un rez. defavorabil,dar as putea si suplimenta castigul de pe biletul 2 cu 30-35% cel putin. Vom vedea...

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    65
    Reputatie
    0
    Bravo Nae !! te aproprii de finalul primei serii,deoarece nu vad cum poate sa piarda astazi chelsea...iese asta si daca mai pui un bilet cu cota 1,35 cel putin ajungi la 13,78 euro deci un profit de 8,78 euro intr-o zi juma' ....cred ca incep si io chestia asta cu rostogolirea cotei...succes in continuare!!

    p.s :pai acum dc iti iese si biletul asta si urm. cum procedezi mai departe?ca sa faci profit??sau pana unde vrei sa ajungi??

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    37
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by maldini3milan View Post
    p.s :pai acum dc iti iese si biletul asta si urm. cum procedezi mai departe?ca sa faci profit??sau pana unde vrei sa ajungi??
    Pai eu am depus 20 de euro la GB,am inceput strategia asta cu rostogolirea cotei la miza de 5 euro a patra parte din banca mea,intotdeauna imi fac un plan de la inceput sa incep doar cu a patra parte din sold,indiferent de sold.

    Iti dai seama ca mai pariez si eu ceva in paralel cu ceea ce postez aici,deoarece sunt un mare fan la handicapurilor,si mai joc si inca o ramura care am inceput-o de la 10 euro dar cu 2 meciuri pe bilet tot timpul si o repetare de 5 ori(este mai riscant dar...)

    In privinta seriei care am inceput-o aici ideea este urmatoarea :

    -dupa prima serie de 3 bilete sa pun deoparte cei 5 euro cu care am inceput.
    -apoi sa iau tot profitul si sa joc inca o serie de 3.
    -apoi calculez profitul celei dea 2 serii si plus cei 5euro care ii las deoparte adun,si continui cu 50% din sold...si tot asa pana reusesc sa fac macar 10 serii de cate 3 repetari.

    -Daca pierd in mijlocul unei serii continui cu 50% din ce mi-a mai ramas.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    37
    Reputatie
    0
    Bilet 2 :Sheffield Utd. v Chelsea Londra 2 ->1,28 cota GB R.F: 0-2
    Hiroshima v Yokohama Marinos 12 -> 1,23 cota GB . R.F: 3-0
    cota finala bilet : 1,57. WON

    miza :6,5euro ;castig:10,21euro.

    Deci sa atacam biletul 3 ultimul din prima serie :

    Bilet 3: Tarragona v Real Madrid 2 ->1,4 cota GB.
    miza : 10,21euro eventual castig: 14,29 euro

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    4,319
    Reputatie
    1

    Bilete 2006-2007 © Sergent

    Ok, deci de 3 zile urmaresc sectiunea cu bilete si am ramas captivat de biletele care le atzi jucat,castigat sumele de bani rulate....Asa ca m-am decis sa postez si eu biletele mele aici nu ca as avea cu ce sa ma laud,dar intr-un fel consider ca ar fi benefic..adica totul o sa fie "transparent",nu o sa umblu cu manarii,iar asa poate resusesc sa imi imbunatatesc si "minusul" de la GB.Iar poate unii dintre voi m-ai bazati o sa ma ajute sa imi imbunatatesc alegerea meciurilor,combinatiile de pe bilete...asa ca sunt deschis la orice sugestii,incurajari,critici !!

    Aici am atasat urmatoarele poze : Situatia financiara a contului si soldul curent,cu ultimul bilet in desf. pus ieri!

    Mentionez ca daca nu imi iese acest bilet,eu pana la ianuarie 2007 fac o pauza de la pariuri,o sa incerc sa ma reorganizes si sa strang un fond adecvat inceperii unei noi campanii pt. imbogatire
    Attached Images Attached Images

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    4,319
    Reputatie
    1
    12.11.2006:

    Situatia financiara per total : -52,91 euro (1865077.5 lei vechi).

    Sold curent : Banca( 0 euro) / OpenBets( 1,16 euro)

    ================================================== =======
    Pentru azi trebuie sa astept ultimul meci de pe bilet,Craiova v Poli Tim. sub2.5

    -Daca imi iese soldul se va actualiza la Banca[ 2,77 euro(97.624,5ROL)]
    -Iar apoi o sa va prezint noul plan de actiune,si targetul propus.
    -Daca nu o sa revin pe threadul meu la 1.01.2007 cu forte proaspete,o sa fac o revolutie viloleta in pariuri!!
    Last edited by Alexz; 12th November 2006 at 11:36.

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    4,319
    Reputatie
    1
    12.11.2006:

    Continuarea acestui thread,sau mai bine zis inceputul serios al acestul thread depinde deocamdata de :

    U.Craiova v Poli Timisoara under2.5

    min.10 scor : 0-0

  17. #17
    sport legend
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    4,319
    Reputatie
    1
    12.11.2006:

    U.Craiova - Poli Timisoara under2.5 FT:0-1 WON

    Bun ...sa inceapa revolutia....

    Sold : 2,78 euro Open Bets : 0 euro

    Pai daca Tomas ala a facut din 10 o mie,hai sa vad ce fac eu din 2,78....
    Target : 280 euro

    Reguli de pariere :
    -pot sa pariez pe fotbal,tenis,hochei,baschet...dar o sa incerc sa ma rezum la ftb si tenis;
    -maxim 3 bilete pe zi,maxim 4 meciuri pe bilet,analiza lor e cheia succesului.
    -cotele pot sa difere de la 1,25 pe bilet pana la 5,75 pe bilet.
    -Disciplina,calm,si .....RABDARE.
    Last edited by Alexz; 12th November 2006 at 16:52.

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    4,319
    Reputatie
    1
    12.11.2006:

    Sold:1,67 euro ; OpenBets:1,11 euro
    Attached Images Attached Images

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    4,319
    Reputatie
    1
    12.11.2006:

    Sold: 0,50 euro OpenBets:2,28 euro

    Si ultimul bilet pe ziua de azi :
    Attached Images Attached Images

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    4,319
    Reputatie
    1
    Pana acum s-au terminat meciurile de pe 2 bilete.Biletul 1 si 3 de pe 12.11.2006

    Soldul : 1,25 euro OpenBets: 0,33 euro
    Attached Images Attached Images

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    4,319
    Reputatie
    1
    A iesit si biletul 2,soldul curent,si biletul pus pentru azi !
    Attached Images Attached Images

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •