View Poll Results: Pronostic FC National - FCM Bacau

Voters
32. You may not vote on this poll
  • 1

    24 75.00%
  • X

    3 9.38%
  • 2

    5 15.63%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 87

Thread: Etapa 30: FC National - FCM Bacau

  1. #64
    manager himi's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    269
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bancar 100%
    Iar sportul va juca cum au jucat cu dinamo....0-1. La urma urmei ce le pasa?! Multi viseaza sa ajunga la....rapid.

    Nu fi asa sigur... Motivatia de a invinge e si diferenta de bani de la drepturile TV (locul 6 si nu 7!) (asta daca nu bate si Poli...)
    In mod normal nu ar trebui sa pierdem meciul cu Rapid. Din pacate insa pt voi egalul nu ar fi suficient!

    Statistic vorbind anul asta n-am batut nicio echipa de pe podium! Daca batem Rapidul atunci sigur am batut una de pe podium... adica pe National... Bine-ar fi sa fie asa!

  2. #65
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    De acord cu tine, Himi! Asa sa fie.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  3. #66
    junior
    Join Date
    May 2005
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    Esti cam rau "bancar 100%",de unde atita ura pe Bacau ?
    ?Comparatia ta-i cam haioasa!

  4. #67
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    NATIONALUL CASTIGA,Rapiduletul joaca in deplasare si ia bataie ,steaua va bate cu ajutorul publicului ,SI UITE ASA BANCARII JOACA IN UEFA !!!!!!

    E FOARTE SIMPLU !!!!!

  5. #68
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Bravo National! Voi meritati, nu ca dinamo si steaua...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    383
    Reputatie
    1
    2-1 Sa nu stricam traditia![/B]

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru
    Baden, de fiecare data cand jucam acasa merg pe 1 solist. Nu te mai lamenta atat cu Pitu ca se pare ca o sa aterizeze inapoi la voi. Nu are omul stofa de fotbalist. Nu e de ajuns talentul. Vladut, din pacate, se va duce iar la Dinamo ca sa aiba motiv sa fie cu nasul pe sus si sa uite ce cauta el defapt pe acolo. La noi a dovedit ca poate fi fotbalist. Asta e o certitudine.
    Eu sunt bacauan ... si la meciurile din deplasare ale bacaului am mers pe 2 solist
    Pacat ca nu mi-a intrat pana acum niciodata pronosticul ... nici nu prea avea cum la cum joaca bacaul.
    Despre stofa lui Pitu mai trebuie intrebati si altii ... iar Vladut Munteanu daca se intoarce la Dinamo e fraier ... nu de alta dar si tu ai recunoscut ca joaca binisor
    Hai Bacaul !!!

  8. #71
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    SUNTEM MANDRI DE VOI !!!!!!!!!!!!!!


  9. #72
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    bacaule la anul in divizia b
    felicitari National
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  10. #73
    Român*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1
    pentru National numai de bine si vacanta linistita , sper ca Landi sa ramana nu sa plece la Cagliari cum se aude
    [COLOR="Blue"][B]"Inteligența mă urmărește ...dar sunt mai rapid ca ea !"[/B][/COLOR]

  11. #74
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Multumim pentru urari! Si voua la fel. Bravo FC National! Bravo baieti! Ati dovedit caracter luptand pana in ultimul minut. Mille grazie, Landi, un grande allenatore!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  12. #75
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Deocamdata, la anu' s-ar parea ca-n B va juca Bpulum, si nu Bacaul...
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #76
    shmenar llcosmin's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Romania
    Posts
    142
    Reputatie
    1
    Salutare! Eu am fost pe stadion astazi si un singur lucru pot sa va spun...in repriza a doua au tremurat serios cei de la National. Pacat, puteam obtine un egal
    prediction is easy; the hard part is to be right

  14. #77
    sport legend
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    383
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by llcosmin
    Salutare! Eu am fost pe stadion astazi si un singur lucru pot sa va spun...in repriza a doua au tremurat serios cei de la National. Pacat, puteam obtine un egal
    Dupa cum am mai spus , 2-1.
    Nu stiu da' se intampla ceva ciudat in meciurile cu bacaul. Ba e 1-0 pt noi , ba pentru ei da' tot 2-1 pt noi se termina!
    Felicitari baietilor si sper sa ramana cativa si la anu' , sa avem cu cine sa ,,reconstruim echipa"
    Aiurea blatu din regie ca nici in divizia onoare , nu se joaca asa prost. Sa le fie rusine mare celor care au rusinica mica!

  15. #78
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    21
    Reputatie
    1

    Wink

    Quote Originally Posted by Luci@n333
    Dupa cum am mai spus , 2-1.
    Nu stiu da' se intampla ceva ciudat in meciurile cu bacaul. Ba e 1-0 pt noi , ba pentru ei da' tot 2-1 pt noi se termina!
    Felicitari baietilor si sper sa ramana cativa si la anu' , sa avem cu cine sa ,,reconstruim echipa"
    Aiurea blatu din regie ca nici in divizia onoare , nu se joaca asa prost. Sa le fie rusine mare celor care au rusinica mica!
    Ce blat ai vazut cumetre in regie?daca batea rapidu mai zic da asa eu nu vad blatul.La voi ce a fost ca impartitzi punctele de la an la an.Rusine pt voi.

  16. #79
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Pai cum sa nu fie blat? De la...Ana, cu crema, nu spui de...unde.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  17. #80
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    National chiar se facea de kko daca facea egal....

  18. #81
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by baden
    Eu sunt bacauan ... si la meciurile din deplasare ale bacaului am mers pe 2 solist
    Pacat ca nu mi-a intrat pana acum niciodata pronosticul ... nici nu prea avea cum la cum joaca bacaul.
    Despre stofa lui Pitu mai trebuie intrebati si altii ... iar Vladut Munteanu daca se intoarce la Dinamo e fraier ... nu de alta dar si tu ai recunoscut ca joaca binisor
    Hai Bacaul !!!
    Nu inteleg unde bati cu Pitu. Eu zic ca are stofa dar nu are vointa. Ceea ce inseamna ... nimic. Egal zero. Niciodata nu e prea tarziu sa faci ceva bun, dar nu cred ca Pitu isi revine. Vladut nu a jucat binisor, Vladut joaca foarte bine. Are ambitie. A crescut de la meci la meci. Se vede ca e genul de jucator care face treaba la echipe mici, unde nu exista presiunea publicului. Intoarcerea la Dinamo nu cred ca depinde de el. Andone o fi suparat pe el dar de un jucator ca Vladut orice antrenor are nevoie. Asa ca... in Groapa cu el.

  19. #82
    sport legend
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ADelPiero
    bacaule la anul in divizia b
    felicitari National
    Poate da ... poate nu ...
    :degete:
    Bafta si Albei si Iuliei !!!

  20. #83
    senior deja-vu's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    National chiar se facea de kko daca facea egal....
    DAR RAPIDUL CUM S-A FACUT IN 'MECIUL' CU SPORTUL? IN TOT MECIUL NU A FOST NICI-O OCAZIE CLARA DE GOL. MACAR BACAUL A JUCAT PE BUNE, CEEA CE NU SE POATE SPUNE DE NICI-UN ALT MECI AL CELORLALTE BUCURESTENE. INCLUSIV POLI (OLI) A FACUT FIGURATIE IN REPRIZA A II-A. DESI STEAUA MERITA OARECUM CAMPIONATUL. DINAMO, DACA JUCA PE BUNE TOATE MECIURILE, NU TERMINA NICI PE LOCUL 5.
    PERSONAL AS FI VRUT SA CASTIGE RAPID (CA NATIONAL NU AVEA CUM, FIIND PREA MICA PT. UN RAZBOI ATAT DE MARE-ANUL TRECUT, A AVUT ALATURI DE APULUM, CEL MAI MIC BUGET DIN DIVIZIA A).
    STIU, VETI ZICE CA SI NATIONAL A TRANTIT JOCURI, UN EXEMPLU FIIND CEL CU CRAIOVA, PE CARE NU IL CONTEST. DIFERENTA FATA DE CELELALTE BUCURESTENE (MAI PUTIN SPORTUL) ESTE CA NOI AM VANDUT PUNCTE IAR CEILALTI AU CUMPARAT.
    IAR MAGARIA CU CRAIOVA A FOST STEARSA DE FAPTUL CA NU AM FACUT JOCURILE NICIUNEIA DIN CANDIDATELE LA TITLU. LE-AM BATUT SAU AM EGALAT DE LA 3-0. SI ASTA NE DA DREPTUL SA VORBIM.

  21. #84
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by deja-vu
    STIU, VETI ZICE CA SI NATIONAL A TRANTIT JOCURI, UN EXEMPLU FIIND CEL CU CRAIOVA, PE CARE NU IL CONTEST. DIFERENTA FATA DE CELELALTE BUCURESTENE (MAI PUTIN SPORTUL) ESTE CA NOI AM VANDUT PUNCTE IAR CEILALTI AU CUMPARAT.
    Parca asta conteaza... Tot blat se numeste. Aici nu conteaza de care parte esti. Daca voi ati dat puncte inseamna ca sunteti mai curati? Mai corecti?
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •