View Poll Results: Pronostic Poli Iasi - Gloria

Voters
40. You may not vote on this poll
  • 1

    30 75.00%
  • X

    4 10.00%
  • 2

    6 15.00%
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 164

Thread: Etapa 30: Poli Iasi - Gloria

  1. #43
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    va asigur eu ca nu e blat! am fi cei mai mari idiotzi sa facem blat intr-un meci fara miza in care sunem 99% convinsi de victorie! putetzi spune orice despre Poli Iasi, dar singurul cert este ca in sezonul 2004-2005 nu a facut nici un joc "murdar"....sper ca nici tm sa nu faca si sa bata la steaua( singurul motiv ca steua sa piarda acest campionat este GIGI BECALI )
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  2. #44
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Trineo
    si tu ai probleme cu moldovenii??? ce ti-au facut...ti-au violat femeia...sau tu esti femeia???

    va fi un meci de vacanta...2-0, 3-0...nu conteaza...sa se joace frumos
    satene vezi ca te arzi. probleme aveti voi din nascare. tine-te in frau daca nu du-te elibereaza-te asa cum a facut si taica-tau ca de aia te doare capul, de la faianta. hai sictir, ca esti penal!
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  3. #45
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpi
    satene vezi ca te arzi. probleme aveti voi din nascare. tine-te in frau daca nu du-te elibereaza-te asa cum a facut si taica-tau ca de aia te doare capul, de la faianta. hai sictir, ca esti penal!
    probleme ai tu mai...si tot incerc sa cred ca bancurile cu olteni nu sunt inspirate din viata reala...dar nu mai este nici o sansa

  4. #46
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    macar alea sunt bancuri, nu apar la tv. si oricum, faptul ca tu esti de trei lei, nu ii face si pe ceilalti la fel. du-te dupa amicul tau dolfi si scuteste-ne de prezenta ta. stai flexat.
    p.s. tot penal esti si in plus offtopic. daca esti zmeu exista locuri unde putem discuta. mi-e teama ca ar fi doar un monolog din partea mea insa.
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpi
    satene vezi ca te arzi. probleme aveti voi din nascare. tine-te in frau daca nu du-te elibereaza-te asa cum a facut si taica-tau ca de aia te doare capul, de la faianta. hai sictir, ca esti penal!
    Ba baiatule,tu est VARZA si de aia o sa-ti dam IGNORE de-acum in colo!
    Si ai grija cum vorbesti,"orasene" ,ca te faci de kko !Du-te la sapa,ma,ca acolo e de tine,dupa limbajul pe care-l arati!

  6. #48
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    ce dur esti alpi....vezi sa nu iei ban(vb serios)
    P.S. sti ce avea monitorul? am apasat ctrl+alt+left....de asta s-a rasturnat imaginea
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by GeK[_]RA
    da ... anul in care noi vom spune ADIO BISTRITA !!!

    Paul esti singurul 1/2 suporter Bistritean de pe forum ?!
    Eh , voi sunteti prea multi ...
    Sa va fie extrem de clar: Va fi greu pentru voi la anu`.....
    NU v`a zis cu rautate , dar e clar ca se va forma cooperativa saracilor : Gloiria- Arges - Bacau - CFR-National care va avea sa scop sa mai stea un an ca apoi vin 18 echipe ...
    Cat traieste nea Jean , Bistrita nu pica...
    In momentul asta in Romania sunt 6 echipe care nu au retrogradat din A : Steaua , DInamo , Craiova , Gloria ,Apulum si Poli AEK Timisoara ...ultimile 2 au doar 2-3 sezoane in spate ...in Divizia A
    Au mai ramas 4, Craiova si Alba s-au dus...

  8. #50
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    dumnezeu sa-i ierte
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  9. #51
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    beeee...a: tu ce cauti in discutia asta? v-am vazut ca stiti sa injurati, se auzea si la televizor. voi imi dati mie ignore? dar va rog sa o faceti. in fond si natura v-a dat ignore ca de aia nu sunteti prea inzestrati. sictir si tie ca meritati.
    da hai zi daca vine nationalu' la craiova cu cine tii?
    ce_bine_e: eu sunt dur? pai uita-te la astia ce scot din ei. sunt multi redusi din astia pe la voi, sau ei sunt caz special si trebuie tratati ca atare? cu eutanasie de preferat.
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  10. #52
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    haidetzi mai nu va mai certatzi...batetziva
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  11. #53
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    cum mah ca ei sunt o haita si eu singur? pai corect e asta?
    auzi da cum ti-ai dat seama de monitor?
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  12. #54
    saprosan fiker's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Iasi
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    Sa se bata, dar dupa mine agitatul asta cam sare calul. Macar de l-ar avertiza vreun moderator.

  13. #55
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    de mine vorbeai? daca ai ceva de zis adreseaza-te direct mie, nu vorbi in gol ca faci praf.
    misto custom title. esti cufurit sau de ce? sa incerci si furazolidonu'!
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  14. #56
    saprosan fiker's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Iasi
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpi
    de mine vorbeai? daca ai ceva de zis adreseaza-te direct mie, nu vorbi in gol ca faci praf.
    misto custom title. esti cufurit sau de ce? sa incerci si furazolidonu'!
    Ihi.

  15. #57
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    ihi ce? esti cufurit?
    zi mah e blat sau nu meciul? da fi cinstit, nu ma lua cu abureli .
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  16. #58
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    am vb cu unu care se pricepe la tel....si s-a prins
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  17. #59
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    pai da ca banuiesc ca daca nu ai TFT ,mai greu iti dai seama ca e ceva asa de simplu.
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  18. #60
    senior Bergero's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    152
    Reputatie
    1
    Imi pare rau ca discutia a cam degenerat; Din pacate si din nefericire pentru multi, Poli Iasi a ramas meritat in A; Nu stim ce va fi la anul dar cooperative au fost si anul acesta; Nu vad sensul unui blat cu Bistrita; care Bistrita ar fi meritat poate mai mult sa retrogradeze decit Poli Iasi; Nu are rost sa facem polemica cu cealalta Poli... din Timisoara; Daca in tur timisorenii erau la retrogradare (la Iasi au venit 20 - 30 suporteri!) in retur au aratat altceva; Nu am pretins acum ca Iasiul este peste Timisoara; S-a vazut simbata ca intre cele doua echipe este o diferenta de valoare pe care nu o contesta nimeni;Deocamdata si Iasiul sta binisor in clasament, a avut un sezon bun, nu vad de ce atita polemica fata de o echipa care a jucat mult mai cinstit decit multe alte echipe; In fond nu ne dorim in A cit mai multe echipe corecte?

  19. #61
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1
    tu cu cine tii ?!
    nu prea inteleg din partea cui vorbesti ...
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

  20. #62
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Poli Iasi vrea in cupele europene

    Presedintele clubului Poli Iasi, Marius Stan, a declarat, ieri, ca isi doreste ca in sezonul 2006/2007 formatia din Dealul Copoului sa lupte pentru participarea in cupele europene.

    "Mi se pare normal sa imi doresc ca acest sezon sa fie unul pregatitor pentru marea performanta. Nu ascund faptul ca imi doresc ca, in sezonul 2006/2007, Poli Iasi sa lupte pentru participarea intr-o cupa europeana. Eu nu ma impac cu mediocritatea. Daca la Iasi nu se va dori performanta, nu e exclus sa plec de la acest club. Eu am contract pe termen nelimitat, dar asta nu inseamna ca sunt batut in cuie la Iasi", a declarat Marius Stan.

    Presedintele gruparii iesene a precizat ca pana la sfarsitul campionatului se va sti exact cine va fi antrenorul echipei in sezonul viitor: "Stiu ca Ionut Popa a cerut un termen de gandire pana pe 25 iunie, dar este prea tarziu. Am vorbit cu el si i-am spus ca termenul-limita este ultima etapa. Noi ne dorim sa continuam cu el, dar nu va fi un capat de tara daca el nu va accepta sa continue cu Poli. Am mai spus: Poli va continua sa existe si cu Marius Stan si Ionut Popa, si fara".

    http://www.curentul.ro/curentul.php?...0&subart=18667

  21. #63
    junior lucas's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpi
    satene vezi ca te arzi. probleme aveti voi din nascare. tine-te in frau daca nu du-te elibereaza-te asa cum a facut si taica-tau ca de aia te doare capul, de la faianta. hai sictir, ca esti penal!
    bai fata rotunda ... te dai civilzat si dai cu "s....l" in po****tie pe aici ?
    va dati niste aere de nu mai incape lumea de voi ... de cind sinteti "poli" bucuresti nu mai incapeti in pielea aia groasa de pe voi. visati acum si la titlu ? care ? de campioana a banatului ? succes

    e drept ca e foarte cald in timisoara zilele astea, dar sa aberezi pe seama unui blat iasi-bistrita e prea de tot ... uitata-te in curtea ta ... iti mai aduci aminte de meciul tim-craiova de acum 2 ani ... adica descultii vostri de atunci au batut craiova pe bune ?? multa lume din timisoarea zice ca nu

    vezi ca s-au deschis strandurile in TM, mai bea o bere, mai fa o dus cu apa rece etc (daca ai voie ca nu stiu citi ani ai) si nu mai spune prostii pe aici.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •