View Poll Results: Pronostic Sportul - Rapid

Voters
37. You may not vote on this poll
  • 1

    16 43.24%
  • X

    10 27.03%
  • 2

    11 29.73%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 113 of 113

Thread: Etapa 30: Sportul - Rapid

  1. #106
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    @fia,cam asa e:daca dadea bucur gol si rapidul nu? cine mergea in uefa...?

    oricum,bine ati revenit in europa dupa o pauza de doi ani...
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

  2. #107
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    sau 1

  3. #108
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jaret



    V-am vazut pe ultrasii de la sportul erati patru cu tot cu brazi.Mai luati panza de paianjen dupa scaune si dupa aia sa aveti pretentii.
    Pretentii? Sa va vad in UEFA cu va umpleti de respect. Decat o gloata de handicapati, mai bine o mana de oameni. Daca tot va laudati ca aveti mare galerie, va pun o intrebare: de ce aveti nevoie de statie? Ati vazut voi pe undeva in Europa asa ceva? Bineinteles ca nu, pentru ca regulamentul UEFA interzice asemenea instalatii, dar voi avand UTC-ul in guvern aveti voi. Si inca o intrebare: in galeria aia mare sunt mai mult de 4 insi majori, ca eu nu am vazut decat o multime de puradei pusi pe ciordeala...

  4. #109
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ultras
    Si inca o intrebare: in galeria aia mare sunt mai mult de 4 insi majori, ca eu nu am vazut decat o multime de puradei pusi pe ciordeala...
    Ultras te rog frumos aici ai confundat galeriile, Steaua e cea cu media de varsta scazuta, in nici un caz rapidul.
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  5. #110
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Ma refeream strict la meciul de ieri... cred ca cei cu majoratul luat au ramas la TV sa vada si celelalte meciuri...

    Oricum e si vina voastra daca ati pune un pret mare la bilete nu ar mai veni "puradeii".

    fia:@ultras... scuze ca ti-am editat mesajul... am apasat pe edit in loc de quote Abia acum am vazut
    Mai scrie-l si tu odata ca nu pot sa restaurez ce ai scris
    Last edited by fia; 13th June 2005 at 11:34. Reason: scuze ca ti-am editat dam apasat edit in loc de quote :(

  6. #111
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Acasa, la gratar, fiecare pe unde a apucat

  7. #112
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    unii mai aveau si examen
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #113
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ultras
    Ma refeream strict la meciul de ieri... cred ca cei cu majoratul luat au ramas la TV sa vada si celelalte meciuri...

    Oricum e si vina voastra daca ati pune un pret mare la bilete nu ar mai veni "puradeii".

    fia:@ultras... scuze ca ti-am editat mesajul... am apasat pe edit in loc de quote Abia acum am vazut
    Mai scrie-l si tu odata ca nu pot sa restaurez ce ai scris

    Asta era tot...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •