View Poll Results: Pronostic Sportul - Rapid

Voters
37. You may not vote on this poll
  • 1

    16 43.24%
  • X

    10 27.03%
  • 2

    11 29.73%
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 85 to 105 of 113

Thread: Etapa 30: Sportul - Rapid

  1. #85
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    doar 0-0
    gigeleeeeeeeeeeeeee ......... unde ai fost ticule ?
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  2. #86
    manager himi's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    269
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by be@
    DOAR ATAT :
    Mai mult nu s-a putut!
    Daca nu va puneati "capra" Craiovei, mergeati in Uefa...

  3. #87
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    bv himi , acu sa te vad be@.
    Dorys iar te bagi in seama ? du-te frate la echipa ta si comenteaza , daca crezi ca meritati uefa trebuia sa fiti pe 3 sau cel putin pe 4 asa cau ciocu mic .

  4. #88
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Intrebare retorica

    Nu inteleg de ce a trebuit Nationalul sa se faca pres la Craiova in fata ruinelor universitatii mititelo dineliene? Acum erau in UEFA binemerci....


    Gigel astazi a fost extrem de obosit si nu a reusit sa depaseasca in viteza adveresarii asa cum face in zilele lui reusite azi chiar era extrem de obosit, l-am vazut dupa meci stors de energie...
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  5. #89
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by be@
    Care-i problema ta,baietas ?
    Da' pe moldovenii care au fost si mai sunt inca la Rapid cum ii suporti ? Ca sunt destui ....
    Rapidul pierde, ca nu joaca in Giulesti !


    :degete: In primul rand nu am vb cu tine iar in al doilea rand voi maldoveni sunteti din natie niste scarbosi care nu aveti ce cauta in capitala

  6. #90
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    21
    Reputatie
    1

    Quote Originally Posted by ultras_sportul
    Nu inteleg de ce a trebuit Nationalul sa se faca pres la Craiova in fata ruinelor universitatii mititelo dineliene? Acum erau in UEFA binemerci....


    Gigel astazi a fost extrem de obosit si nu a reusit sa depaseasca in viteza adveresarii asa cum face in zilele lui reusite azi chiar era extrem de obosit, l-am vazut dupa meci stors de energie...
    V-am vazut pe ultrasii de la sportul erati patru cu tot cu brazi.Mai luati panza de paianjen dupa scaune si dupa aia sa aveti pretentii.

  7. #91
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    21
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by be@
    DOAR ATAT :

    :degete: Ba cu alta echipe nu ai putut ma sa tii . te-ai bagat la astea care nu au suporteri deloc.Asa ca si tu esti fals rau de tot ma.Am o intrebare pentru tine
    :ESTI FRIZER!!!!!

  8. #92
    sport legend
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    383
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jaret
    :degete: Ba cu alta echipe nu ai putut ma sa tii . te-ai bagat la astea care nu au suporteri deloc.Asa ca si tu esti fals rau de tot ma.Am o intrebare pentru tine
    :ESTI FRIZER!!!!!
    Te simti mai bine ?
    Fiecare tine cu ce echipa vrea .
    Acum urmeaza sa ne intrebi cat purtam la pantof , ce iaurt ne place si daca stim doua victorii ale rapidului in deplasare anul acesta?
    Parca era gloria si brasov!

  9. #93
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jaret
    :degete: In primul rand nu am vb cu tine iar in al doilea rand voi maldoveni sunteti din natie niste scarbosi care nu aveti ce cauta in capitala
    Cand ai sa inveti sa scrii corect ,atunci am sa port un dialog cu tine .
    @ himi : Asa e , ne-am facut de kko la Craiova . Recunosc , e si vina noastra !

  10. #94
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Jaret, vezi ca in loc sa tai ce trebuie, ai taiat...semnul intrebarii. Se vede ca nu esti frizer si...nu numai. Tine decent cu echipa de sub Pod si lasa-ne pe noi in Cotroceniul nostru. Cat despre meci, eu spun doar atat: NUL. Pretenii (sic) stiu de ce.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  11. #95
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    21
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Luci@n333
    Te simti mai bine ?
    Fiecare tine cu ce echipa vrea .
    Acum urmeaza sa ne intrebi cat purtam la pantof , ce iaurt ne place si daca stim doua victorii ale rapidului in deplasare anul acesta?
    Parca era gloria si brasov!
    :degete: Ba nu stiu de ce puteti sa tinetzi cu echipele astea pentru ca ele joaca bine in pirima parte a campionatului dupa aceea vand meciurile si strica tot campionatul facand jocurile la altii.RUSINE

  12. #96
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Pai noi nu avem un vice...UTC-ist sa umble pe la conturile...mortilor, precum altii.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  13. 12th June 2005, 00:46

  14. #97
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    21
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by miril
    Jaret, vezi ca in loc sa tai ce trebuie, ai taiat...semnul intrebarii. Se vede ca nu esti frizer si...nu numai. Tine decent cu echipa de sub Pod si lasa-ne pe noi in Cotroceniul nostru. Cat despre meci, eu spun doar atat: NUL. Pretenii (sic) stiu de ce.
    Faci parte din grupul 'stilistilor' care se simt lezati de numele de frizer.Poate esti mic si nu stii ca inainte la progresu la corner trebuia sa vina jucatorii cu coasa sa taie iarba ca sa vada mingea.

    Quote Originally Posted by be@
    Cand ai sa inveti sa scrii corect ,atunci am sa port un dialog cu tine .
    @ himi : Asa e , ne-am facut de kko la Craiova . Recunosc , e si vina noastra !
    V-ati facut de cacao peste tot ma prin meciurile vandute.Jucati constant si nu mai are nimeni nimic cu voi.Pana atunci stati la coada ca sa intrati in Europa


    Quote Originally Posted by miril
    Pai noi nu avem un vice...UTC-ist sa umble pe la conturile...mortilor, precum altii.
    Il avetzi pe Gino si e de ajuns.Asta e cel mai mare mafiot dintre totzi.Se vede ca vezi fotbal din spatele ecranului ca intre aia zece suporteri a lu; national de pe stadion tu nu erai.

  15. 12th June 2005, 00:50


  16. #98
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Cand Rapid si Progresul umpleau tribunele pe vremuri, tu erai in...spatele ecranului...nu-ti spun care. Hai, fii decent si lasa stadiul de gradinita. Fa-te si tu mare ca de dat vad ca ai loc...pe un ecran de 50 de inch. A propos, mi-e cam greu sa fiu pe stadion. Am motivele mele!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  17. #99
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Ai facut scoala la U.C.E.C.O.M.?In locul la craiova trebuia voi sa fiti in B ca prea atzi stricat campionatul asta voi si altye echipe ca voi care fac jocurile de culise.Uita-te la un televizor alb-negru cand joaca natzional ca sa-ti aduci aminte de progresul si deseneaza niste suporteri pe ecran ca acum nu mai umpleti tribunele.Oricum la voi la stadion se vine ca e un loc bun sa bei o tzuica si sa mai auzi o barfa ca e liniste totala.

  18. #100
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Nu, la BNR. Tu ce faci acum? N-ai pe unde sa dormi in seara asta si esti agitat. Lasa ca sun eu serviciul social. Iar iarba o taiati si voi cu noi, pe...Republicii. Pai de liniste are nevoie fotbalul romanesc, nu de manifestari din...pleistocen ca prin alte parti, de le-au suspendat dreptul de intrare la...era sa zic pleistoceni, dar am respect pentru suporterii adevarati de sub Pod. Nu ti-e somn, putin? Face bine la...circumvolutii. Uite, eu imi pun comisura la meditatie morfeica. Iti recomand si tie sa faci la fel. O sa-mi multumesti.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  19. 12th June 2005, 01:23

  20. #101
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Vad ca nu suporti dialogul civilizat, iar chestia cu "semintele" se numeste in limbaj psihologic...proiectie. Somn usor! Vezi sa nu fii tras pe linie moarta cu limbajul asta mestesugit pe sub... Aaa, acum am inteles cum am stricat noi campionatul, am indraznit sa egalam la 3-3. Hai Progresul!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  21. #102
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    dap a-ti indraznit sa ne egalati si cu craiova ?
    parca be@ ne tot acuza de blaturi , dar la craiova a fost tort intreg.

  22. #103
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Nu a fost decizia mea. Eu i-am raspuns doar unui asa zis suporter rapidist care a jignit liber pe aici, pana cand modeartorii l-au trimis la o bine meritata odihna. In definitiv, i-am batut pe Steaua si Dinamo, dar n-ati profitat. Dupa cum vezi, nu discut prestatiile "personale "al Rapidului cu echipa unui fost patron de sub...Grant. Din nefericire in fotbalul lui Mitica compromisurile sunt mai dergaba o regula decat o exceptie. Pe noi ne-au lasat fara cateva trofee, pe altiii...dimpotriva.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  23. #104
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Bine ca am facut egal, pacat ca nu a dat Gigel Bucur sa iasa si el golgheter singur...

  24. #105
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    pai trebuia sa dam si noi , era mai greu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •