View Poll Results: Pronostic Sportul - Rapid

Voters
37. You may not vote on this poll
  • 1

    16 43.24%
  • X

    10 27.03%
  • 2

    11 29.73%
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 113

Thread: Etapa 30: Sportul - Rapid

  1. #43
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mihai
    asa s-a zis si despre meicul cu Arges... si ete ca n-a fost asa.
    asta asa este, dar akolo nu era nici o legatura de rudenie
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  2. #44
    delachiatra
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    228
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cry
    baez, locul 4? stiu ca petrescu o sa faca tot posibilul sa ne bata pentru a se razbuna ca a fost si este un antrenor terminat, dar poate daca joaca si nationalul corect sau mai bine bacaul, poate se incurca si ei dar ....
    lasa ca ii vedem pe dinamu in uefa ce vor face sau poate CL....
    asta-mi place, de aia vrea sa va bata Petrescu, ca e un antrenor terminat pai, dupa mintea ta, Mucica facea o treaba mai buna cu lotul, relatiile si baza materiala a Sportului? sa fim seriosi! legat de aranjamente, nu-ti fa tu probleme de National, nu cred ca va pot intrece vreodata (nu e vorba doar de campionatul asta, e vorba de toti "Zottii" care sunt dealeri Samsung la ei in comuna).
    nu stiu de cate zile esti tu rapidist, dar tu ai auzit de Jean Padureanu? stii ca asta a (re)inventat blatul? stii pe la ce echipe o fost presedinte?

  3. #45
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    da stiu , oare pe la RAPID ?
    da nu stiu cand , dar zimi ai vazut tu vreun blat al RAPID-ului anul asta?
    eu a lu national l-am vazut 3 0 la craiova, au pierdut dupa 3 3 cu noi deci , totul e posibil.

  4. #46
    RED DOG george-dinamo's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    n-am vazut nici un blat al rapidului ca nu m-am uitat...da cica n-ati jucat chiar pe bune toate meciurile...mai ales in retur...
    in alta ordine de idei nu va mai agitati atat ca merge farul in uefa...

  5. #47
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    in retur n-am jucat toate meciurile pe bune ?
    cu cine n-am jucat pe bune cu national 3 3, cu apulum 2 2 acasa , cu argesu 0 0?
    hai mah fii serios daca faceam si noi niste blaturi , eram campioni de mult....

  6. #48
    RED DOG george-dinamo's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    pai de ce nu spui si de alte meciuri? ca doar n-ati jucat doar 3+meciurile cu noi si cu oitele? sau voi jucati 5 meciuri in retur? si cu asta cu sportul 6? get real!bistrita? craiova dupa pauza? nici cu faru parca nu v-a fost chiar greu....terminati-o cu prostiile.

  7. #49
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Farul , esti nebun man ? cum sa facem blat cu farul care vor sa prinda cupa uefa doamne esti incredibil.
    Bistrita, si sa inteleg ca dinamo e curata nu ? ce sa zic de bistrita poli iasi craiova otelul cfr ......fii serios mah care au fost pe fata.
    si cu cine am mai facut cu poli care ne-au batut cu 3 0 , national 3 3, brasov care erau la retrogradare abia i-am batut , apulum 2 2 astea sunt blaturi ?
    sau vrei sa zici ca noi nu-i puteam bate pe cfr , poli iasi acasa dupa ce venisem din tur care nu pierdusem acasa nici un punct ?
    daca faceam blaturi la gramada ca dinamo eram peste voi de mult man.

  8. #50
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by george-dinamo
    n-am vazut nici un blat al rapidului ca nu m-am uitat...da cica n-ati jucat chiar pe bune toate meciurile...mai ales in retur...
    in alta ordine de idei nu va mai agitati atat ca merge farul in uefa...
    Nu pot sa cred ca un catzelus are tupeul sa vorbeasca de blaturi Nu prea ai limite nu?
    In afara de meciul cu Bistrita mai zi-mi tu un blat...
    N-ai vazut nici un blat pentru ca nu te-ai uitat... logic pt ca dinamovistii au sunt ocupati sa se uite la TV la meciurile lui dinamo, ca pana si ei sunt saturati de magariile conducatorilor.
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  9. #51
    RED DOG george-dinamo's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    eu n-am zis ca noi n-am facut, da nu va mai agitati atat ca nici voi nu sunteti curati...si farul nu prea mai avea sanse sa prinda uefa...poate doar daca luam noi titlul...

  10. #52
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    mda incredibil blat cu Farul, puteai sa zici de orice alta echipa, in afara de stiaua si dinamu evident, dar de Farul mda.

  11. #53
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Nimeni nu ia in calcul surprizele care se pot produce. De exemplu ca Dinamo sa ia bataie de la Arges, Steaua sa faca egal cu Poli, Sportul sa bata Rapidul. In mod normal meciurile ar fi de 2, 1 si 2: Bate Dinamo, bate Steaua, bate Rapidul. Insa imi este teama ca nu va fi chiar asa. Teama provine din faptul ca Steaua nu mai joaca fotbal, Poli e in vana, Dinamo poate sa joace poate sa nu joace, nu stim inca, asa ca Sportul poate sa si spulbere pe Rapid. Farul sta si se uita si poate ii cade o pleasca pe capatana.

  12. #54
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Bre .
    Treaba e mai simpla pentru voi (Nationala)

    1) Rapid pierde la Sportul
    2) Voi bateti pe Bacau
    3) Steaua bate pe Poli sau Dinamo nu bate pe Arges.

  13. #55
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    asa e , national blat cu bacau , rapid 0 0 si steaua bate chinuit pe poli cu fotbalul ala de 2 lei si foarte "corect" in ultimele etape.
    deci in final stiaua campioana pe "merit"

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Vreau sa-i felicit pe suporterii Sportului pentru reusitele lui Gigel Bucur de aseara ! Vad ca omul e intr-o forma extraordinara ! Sper ca si-a pastrat cateva goluri si pentru Rapid ,caci trebuie sa iasa golgetter,nu-i asa ? Din pacate ,cred ca sambata o sa va luati adio de la Bucur !
    @ Cry : despre ce blat vorbesti ,cand Copos ii premiaza pe bacauani cu 30.000 de $ ca sa ne bata ?

  15. #57
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    da man te-am mai felicitat locul 3 e al vostru si implicit jucati in cupa uefa adica craiova nu voi .
    la national craiova ma refeream nu la poli iasi acu nu stiu cu cine tii mai mult

  16. #58
    manager himi's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    269
    Reputatie
    1
    Asta simtim si noi ca meciul cu Rapid e ultimul al lui Gigel la noi... Asta e!
    Sper sa dea vreo 2 si Rapidului sa fie golgeter ca o merita!

    Dinu Gheorghe zicea ca la Bistrita cind le-am dat 5, din care 3 a dat Gigel a fost blat! Oare si cu Armenia o fi fost blat sa dea 2 Gigel? Intreb si eu asa...

  17. #59
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    nu a fost blat, e el mai ofticos ca la pierdut in iarna , iar acu se duce la stiaua sau dinamu.

  18. #60
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    O sa dam in diabet de atatea blaturi. Lumea a devenit paranoica. Sportul poate si trebuie sa recunosc, vreau sa invinga pe Rapid. Parca mai mult vreau sa vad pe National (sau de ce nu Farul ) in UEFA decat pe Rapid.
    Cry, il asteptam cu bratele deschise
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  19. #61
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Sunt eu paranoic, dar sa-mi spuna cineva ca n-am dreptate cand spun ca delegarea arbitrilor se face pe "ochi frumosi". Dupa ce ne-a "arbitrat" in dubla cu Steaua si a fost al 12-lea jucator al Rapidului in Giulesti, Alexandru Tudor vine si in Regie sa-si faca numarul. S-au terminat fluierasii in tara asta si n-a mai ramas decat mutantu' asta! Bineinteles, ca va fi asistat pe celebrul Marodin... Sper , dar sper degeaba, ca in acesta ultima etapa sa aiba un pic de rushine si sa arbitreze corect...

  20. #62
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    sa vina la voi la dinamo , dar no sa aiba loc in echipa de marea valoare plesan
    Ultras, de ce te agiti chiar asa vreti sa ne bateti , sau daca bateti intrati in uefa si nu stiu clasamentu?
    cu dinamo si steaua nu erati asa agitati .....

  21. #63
    manager himi's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    269
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cry
    ...chiar asa vreti sa ne bateti , sau daca bateti intrati in uefa si nu stiu clasamentu?
    cu dinamo si steaua nu erati asa agitati .....
    Daca batem su nt sanse mari la locul 6... Si asta inseamna vreo 30-40.000 in plus din drepturile TV... Poate le-o fi zis Sile: bateti va platesc restantele din diferenta! Nu bateti... ramine ca de obicei...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •