View Poll Results: Pronostic FC Arges - Dinamo

Voters
70. You may not vote on this poll
  • 1

    25 35.71%
  • X

    15 21.43%
  • 2

    30 42.86%
Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 353

Thread: Etapa 30: FC Arges - Dinamo

  1. #1
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Etapa 30: FC Arges - Dinamo

    Sambata, 11 iunie 2005: FC Arges - Dinamo Bucuresti, ora 17,00, National TV
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  2. #2
    incepator Laurentui's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    8
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Un singur cuvant..urat si gretos ce-i drept: BLAT...

  3. #3
    junior
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    City of the Angels
    Posts
    93
    Reputatie
    1
    nu cred sa miste argesu in fatza lui dinamo la fel cum nici brasovu nu a facut pureci cu steaua.mai ales ca s-au alimentat cu puncte de la alba-iulia...

  4. #4
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Ce batut in cap poti fi. Pai, la ce-i mai trebuiau punctele de la Alba-Iulia, ca erau scapati de la retrogradare de vreo 2 etape?

  5. #5
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laurentui
    Un singur cuvant..urat si gretos ce-i drept: BLAT...
    de acord cu tine

  6. #6
    Hingher Nexus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    USA
    Posts
    639
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ddpurple
    nu cred sa miste argesu in fatza lui dinamo la fel cum nici brasovu nu a facut pureci cu steaua.mai ales ca s-au alimentat cu puncte de la alba-iulia...
    la Brasov s-a jucat pe bune. Crezi ca Argesul va face la fel ?

  7. #7
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Eu zic ca bate Dinamo. Nu stiu daca va fi blat sau nu dar bat cainii.

  8. #8
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    tre sa castigam ca sa mai speram la event...
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  9. #9
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    vlad 1607,nu stii ca dinamo va castiga?nu te preface ca ai emotzii!de cand netoiu s-a aliat cu borcea dinamo(HUUUUUUUUUO)nu mai are emotzii!vinde jucatori ca sa aiba bani pentru blaturi!nu vezi ca mai vin in groapa 3000 de spectatori si aia scarbitzi?vomita toata tzara de greatza pt ce face dinamo(HUOOOOOOOOOO)!si daca luatzi campionatul(BRRRRRRR) ce facetzi cu el?iar iesitzi pe usa din dos! huooooooooooooooooo.....rushineeeeeeeeeeeeee

  10. #10
    delachiatra
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    228
    Reputatie
    1
    romanul s-a nascut obsedat de scenarii, nu ca nu ar avea motive dar nu inteleg pe ce va bazati? pe faptul ca s-a numit candva Dinamo Pitesti? pe faptul ca de la "incidentul" Dobrin, cainii au facut ce au vrut si cu aceasta pepiniera a fotbalului romanesc? Dinamo e prea buna ca sa faca blat
    sunteti carcotasi, voi nu vedeti ca Borcea e peste toti conducatorii din A? pai care a mai carat butelii? cati au avut onoarea de a-i fi sofer marelui Dinu? aud? Borcea poate invata sa mulga oi, daca nu cumva deja stie, Gigi n-o sa fie in stare sa care o butelie niciodata, nu-l lasa mee-mee

  11. #11
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    parisica......vind jucatori pt propriile buzunare sa stii si tu..si asta e principala cauza....a unor esecuri europene...cum sa face performanta cand vinzi la 5 luni jucatori pe banda rulanta?CUM?
    boala grea scenarita..peste cativa ani nu e exclus sa o gasim si in manualele de medicina
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  12. #12
    Banned now! BornWild's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    In your dreams
    Posts
    1,133
    Reputatie
    1
    Oare cum se poate face performanta daca joci decat 6 meciuri intr-un sezon?.........referitor la meciul FC Arges-Dinamu , nu....nu e blat......e meci pe viata si pe moarte, iar daca il vedeti pe Cartu ca mananca seminte in timpul meciului sa va ganditi ca se consuma.
    [SIZE=3][COLOR=Blue][FONT=Georgia]pOpescu , esti un Iuda! Te uram, tradatorule![/FONT][/COLOR][/SIZE]

  13. #13
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    cred ca ar trebui sa te gandesti la meciurile,marele derby-uri cu FC Caracal draga born ca divizia A nu mai e apanajul vostru....ca bolnav de scenarita si blatita cronica se vede de la o posta ca esti....sau ghicesti si viitorul la tine in batatura?
    6 meciuri?adica cu cine ia zi tu taica......
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  14. #14
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1
    100% castiga dinamo , nu degeaba a tras tare arges la apulum si a luat cele 3 p ca in ultima etapa sa le faca cadou ...
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"]CU FARUL PANA LA MOARTE !!![/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="3"][COLOR="Lime"]HCM CONSTANTA CAMPIOANA ROMANIEI !!!![/COLOR][/SIZE]

  15. #15
    Viola e basta!! Vi3rme_X's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Pitesti(teritoriu alb-vio
    Posts
    384
    Reputatie
    1
    FC Arges o sa castige shi o sa rupa gura targului...sa nu se mai spuna ca suntem echipa lu` Dinamo...oricum de la vara o sa se rupa orice legatura dintre FC Arges shi Netoiu...pregatiti`va bucurestenilor ca din sezonu viitor o sa tzintim locurile fruntase ale clasamentului...vulturii violeti shtiu de ce...
    VIOLA E BASTA
    [COLOR=Indigo]PENTRU VIOLA NE DAM VIATA[/COLOR]

  16. #16
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    Argesul se va impune 100%.....o sa vedeti! Asa se zicea shi de meciu cu Rapid shi atzi vazut ce s-a intamplat! Dinamo nu a mai castigat la Pitesti de mult.....shi nici nu o va mai face!
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  17. #17
    The Colonel marinike's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    655
    Reputatie
    1
    eu ma intreb:cei ce sustin sus si tare ca va castiga argesul pt ca nu e dinamo3, pt ca netoiu nu mai are treaba la pitesti etc. chiar cred chestiile acestea?

  18. #18
    senior Tristan's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Draganesti-Olt, Cluj
    Posts
    209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by marinike04
    eu ma intreb:cei ce sustin sus si tare ca va castiga argesul pt ca nu e dinamo3, pt ca netoiu nu mai are treaba la pitesti etc. chiar cred chestiile acestea?
    Dinamo 3 nu am fost decat in propozitii tendentioase. Vezi de treaba ca asa se zicea si cu Rapid ca ne vom lasa pentru ca are Copos interese. Tu esti asa convins de faptul ca o sa bata Dinamo? Mai vedem nu se stie. Si oricum de la anul Netoiu nu va mai avea nici o legatura cu noi. Asa ca nu ne mai acuzati degeaba, inainte de a se juca meciul

  19. #19
    sport legend bobycox's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    871
    Reputatie
    1
    Stii pe ce ne bazam cand spunem ca o sa bata FC ARGES? Pe CARTU in primul rand, pe banii lui nea GIGI si Copos, si pe valoarea echipei.

    PS. Daca va fi blat vor zbura cativa de la FC ARGES in frunte cu ILINCA. Violetii stiu de ce.

  20. #20
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Are Grija Borcea Ca De Obicei...huoooooooooooo

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by esku
    Argesul se va impune 100%.....o sa vedeti! Asa se zicea shi de meciu cu Rapid shi atzi vazut ce s-a intamplat! Dinamo nu a mai castigat la Pitesti de mult.....shi nici nu o va mai face!
    Facem un mic pariu .
    Daca bate Argesul (sau e egal) merg pe jos distanta Pitesti - Bistrita.
    Daca bate Dinamo , mergi pe jos Pitesti - Bucuresti ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •