View Poll Results: Pronostic Craiova - Otelul

Voters
31. You may not vote on this poll
  • 1

    17 54.84%
  • X

    5 16.13%
  • 2

    9 29.03%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 82 of 82

Thread: Etapa 30: Craiova - Otelul

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ia uite ce chestie... cuvanta "campionul moral"...... ce ne poarta astia grija noastra , ceva de speriat.... ia-te mah de mana cu Mihai ....

  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Puc
    Otelul confirmă că va rămîne una dintre cele mai "iubite" echipe de către suporterii Stiintei.Pe sincere, nu era nevoie să ne arate cît de buni sunt.Cu cine?cu niste copii.
    Au procedat la fel cum un mîrsav loveste cu călcîiul în fată pe cineva de mult doborît.3-4 boabe erau suficiente, dar si-au dovedit caracterul.Felicitări Otelul ! Nu te vom uita!
    Pai de ce sa aiba mila de voi ? Foarte bine v-au facut ! Trebuiau sa va dea si mai multe boabe!

    Otelul !

    P. S : Cati ati fost voi pe Oblemenco ,ma ? 150-200 de spectatori ? Asa va iubiti voi echipa ?
    Last edited by be@; 12th June 2005 at 02:28.

  3. #66
    Leu greu Puc's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    121
    Reputatie
    1
    Un meci cu Otelul Galati sau Politehnica Iasi întotdeauna atrage multi spectatori,doar sunt echipe de mare traditie .
    Mai vedem noi la anul ce o să se aleagă si de Poli Iasi.

  4. #67
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Tre'sa recunoastem ca ne-am antrenat in intrasezon pentru Divizia B.Mai tii minte meciul cu Building tur-retur...?Ma rog,aia au retrogradat,dar gindeste-te ca am jucat in cupa cu Dinamo II...

    Daniel.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  5. #68
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Am si eu o intrebare? Cati olteni au fost la meci?
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  6. #69
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    In GSP scrie 150

  7. #70
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Asta voiam sa aud
    Unde sunt oltenii aia care nu-si abandoneaza echipa, care vor merge cu ea pana in divizia judeteana (daca e cazul ) Doar atatia sunt? 150?
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #71
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    ietete fratii visinii mor de grija altuia...ca si ciinii de drum lung...
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  9. #72
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Hai mai Maximus nu fi suparat... era atmosfera de vacantza, ii inteleg pe suporterii vostrii... era cald etc... uite nici eu nu am fost la meci (la Rapid), am preferat sa stau la un gratar si niste bere....

  10. #73
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Maximus
    ietete fratii visinii mor de grija altuia...ca si ciinii de drum lung...
    ietete la el... Da tu cand iti dadea duhul de grija "moldovenilor" de pe forum cum se numea ca esti...
    Oricum nu vorbeam de tine, ca de aici din bucuresti nici nu ma asteptam sa-ti urmezi echipa... Da erau unii olteni p-aci care ziceau ca o sa mearga peste tot cu ei... Astept la toamna sa vad
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  11. #74
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Da, da , da.... dupa cum vezi , numai gura e de ei !


    Ne vedem peste cativa ani !

  12. #75
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Cand o sa cada Poli Iasi in B sau cand vine Craiova in A???
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  13. #76
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by be@
    Da, da , da.... dupa cum vezi , numai gura e de ei !


    Ne vedem peste cativa ani !
    Cu tine nu e greu s ane vedem ca tii cu toate echipele. una in c una in b si una in a, asa ca sa poti fii linistit si tu ca ai echipa...
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  14. #77
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    In A , bineinteles !
    Dar mai dureaza ceva timp pana cand o sa promoveze Nestiinta in A , fiindca acolo, in seria a doua , sunt cateva echipe bune !Deci nu-i vad bine !
    @ Maximus : cred ca ai probleme cu vederea ? Care-s echipele din B si C cu care tin ? Hai ,c-o dai in balarii !

  15. #78
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Poli Iasi e de B si Progresul de C... inca una si ai si echipa de A...ce dreacu' n u gasesti tu una acum? tocmai a luat Steaua campionatul, adaug-o acolo ca oricum moldovenii tin cu steaua. din principiu ca e cea mai buna...
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  16. #79
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Sa inteleg ca ai glume in program ?
    Daca Progresul e de C, atunci echipa voastra de ce divizie este ? Nici macar de judeteana !
    Lasa, ma , nu fiti suparati , ca o sa aveti si in B derby -uri adevarate ! Tot cu Dinamo , Rapid .....

  17. #80
    senior deja-vu's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Hai mai Maximus nu fi suparat... era atmosfera de vacantza, ii inteleg pe suporterii vostrii... era cald etc... uite nici eu nu am fost la meci (la Rapid), am preferat sa stau la un gratar si niste bere....
    REZON! SI EU FACEAM LA FEL, DACA STIAM REZULTATUL DINAINTE!

  18. #81
    senior deja-vu's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Maximus
    Poli Iasi e de B si Progresul de C... inca una si ai si echipa de A...ce dreacu' n u gasesti tu una acum? tocmai a luat Steaua campionatul, adaug-o acolo ca oricum moldovenii tin cu steaua. din principiu ca e cea mai buna...
    VORBEAI PROBABIL DE PROGRESUL CARACAL. CA NATIONAL(PROGRESUL), CARE A BATUT SI PE STEAUA SI PE DINAMO SI I-A INCURCAT SI PE RAPID (DE LA 0-3) NU CRED CA POATE FI VORBA.
    SA DATI ACATIST PENTRU DRAGOMIR &RESTUL MAFIEI CA S-A RENUNTAT LA BAREMUL DE PUNCTE LA RETROGRADARE, CA ERATI VOI DIRECT DE DIVIZIA C, LA CATE PUNCTE ATI STRANS(CHIAR SI CU CELE DATE CU LUMANARE DE NATIONAL).

  19. #82
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Baremul era de 22 si anoi am luat 20.S-ar putea sa plecam cu "-2".

    Daniel.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •