View Poll Results: Pronostic Craiova - Otelul

Voters
31. You may not vote on this poll
  • 1

    17 54.84%
  • X

    5 16.13%
  • 2

    9 29.03%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 82

Thread: Etapa 30: Craiova - Otelul

  1. #1
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Etapa 30: Craiova - Otelul

    Sambata, 11 iunie 2005: Univ. Craiova - Otelul Galati, ora 17,00, Telesport
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  2. #2
    junior
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    City of the Angels
    Posts
    93
    Reputatie
    1
    Ar fi frumos pt pustanii craiovei sa scoata un punct in meciul de despartire de cel mai trist campionat din istoria Stiintei...Va astept sa reveniti in A,dar inlaturati mafia din conducere,astia o sa va aduca la sapa de lemn

  3. #3
    OLTEAN spinU's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    360
    Reputatie
    1
    dupa cum a jucat CRAIOVA si cu apulum si cu dinamo nu cred ca vor reusi mare lucru nici cu otelul...
    [FONT="Comic Sans MS"][B][COLOR="Blue"]UNIVERSITATEA[/COLOR] doar in [COLOR="Blue"]CRAIOVA[/COLOR][/B][/FONT]

  4. #4
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    faceti poze cu Craiova in divizia A....le puneti si in rama apoi !
    EGAL ! pustii pot sa faca fata unei echipe din GL care n mai joaca nimic de cateva meciuri !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  5. #5
    Banned now! BornWild's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    In your dreams
    Posts
    1,133
    Reputatie
    1
    Ba, oricare ar fi rezultatul, eu inca savurez bataia care si-au luat-o cateii la ei pe stadioin de la 40 de suporteri olteni..........ia intrebati-ma daca sunt 3 dinamovisti la urgenta?......la noi si-a rupt unu' picioru' ca a vrut sa se ridice de pe scaun sa i-o dea in freza la un comunitar...ba dar sa ajunga 3 catei la urgenta, asta intamplandu-se acasa la tine..........cred ca imi ajunge sa privesc linistit meciul cu Otelul, in care se formeaza o echipa de pusti frumoasa
    [SIZE=3][COLOR=Blue][FONT=Georgia]pOpescu , esti un Iuda! Te uram, tradatorule![/FONT][/COLOR][/SIZE]

  6. #6
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1
    otelul i-a punct(e) la craiova
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"]CU FARUL PANA LA MOARTE !!![/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="3"][COLOR="Lime"]HCM CONSTANTA CAMPIOANA ROMANIEI !!!![/COLOR][/SIZE]

  7. #7
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bornwild
    Ba, oricare ar fi rezultatul, eu inca savurez bataia care si-au luat-o cateii la ei pe stadioin de la 40 de suporteri olteni..........ia intrebati-ma daca sunt 3 dinamovisti la urgenta?......la noi si-a rupt unu' picioru' ca a vrut sa se ridice de pe scaun sa i-o dea in freza la un comunitar...ba dar sa ajunga 3 catei la urgenta, asta intamplandu-se acasa la tine..........cred ca imi ajunge sa privesc linistit meciul cu Otelul, in care se formeaza o echipa de pusti frumoasa
    ai fost tu prezent??? ca din ce stiu eu (TV si alte surse) "ati supt-o sanatos"! am vazut si un filmuletz
    ia uimeste-ma !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  8. #8
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Da' tu de ce n-ai fost vladutz ca doar esti din Buc. Nu i-ai spus mamei ca mergi la meci si nu mai stai pe internet?
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  9. #9
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    nu mai nutella nu sunt din Bucuresti..da merg destul de constant la meciuri..timp sa am ....asta e singura problema!
    continua alergarea minimus

    LATER EDIT :Carnagiu printre olteni
    Inainte de startul partidei, grupul din Peluza Sud a atacat la propriu putina galerie olteana, care a reusit sa-i incite pe dinamovistii pozitionati in acel sector. In timp ce jandarmii erau ocupati cu contemplatul razelor de soare, si cu perchezitionatul copiilor, cele doua grupuri si-au schimbat pumni, iar un suporter craiovean a fost internat de urgenta la spital. Cand jandarmii si-au dat seama ce se intampla, au intervenit si ei, insa era deja prea tarziu.
    ce 3 dinamovisti viseaza born nici el nu cred ca stie.....
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  10. #10
    hingher Gonzo's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    1,349
    Reputatie
    1
    vladut stirea ta e adevarata partial...

    nu s-a mintit ci s-a omis... de aia 3 de la voi nu se spune nimic... si nici ca ala al nostru sa-i rupt picioru' singur

    titlul e chiar bun... a fost carnagiu printre olteni ca si-au luat cativa caini omoru intre olteni
    [B][COLOR=Blue]Daca TU n-ai fi...
    Pentru ce-as trai ?
    TU esti viata mea,
    Nu TE voi lasa... Forza Craiova[/COLOR] [/B]

  11. #11
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    numai voi sustineti asta DE CE OARE? cum draq ma oltene fii serios....
    erai si tu acolo?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  12. #12
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    vladutz iubire, nu vezi ca esti singurul care scrie la meciuri care nu-l intereseaza? Ce faci tu se numeste trolling mai frend si asta se penalizeaza cu ban. keep going 007, sa vezi ce invizibil te faci...
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  13. #13
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    cum sa nu ma intereseze minimus? e vb de viitorul Craiovei..vreau sa vad pe cine bate Dinamo cand promoveaza la loc in A...peste cativa ani buni....
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  14. #14
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    atunci fa un thread separat si da-i drumul de aici ca faci trolling. ti-ai luat deja avertisment pentru asta. cred ca-ti ban ca e al 3-lea avertisment azi. vezi daca nu stai acasa cuminte?
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  15. #15
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Craiova ar trebui sa se desparta de divizia a cu capul sus un meci de 1 x 2 dar sper ca oltenii sa se impuna... sau sa faca macar un egal
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  16. #16
    bad command bogho's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    1,179
    Reputatie
    1
    ultimul meci din acest campionat pt. Univ. Craiova.
    sper intr-o victorie a echipei, insa momentan nici nu stim cam care va fi lotul pt. meciul respectiv. pana pe 11 iunie, la Craiova se pot intampla multe.
    \$#~!-^%@#_>`|3@$&%^!@%^7!#%*!@#^%@#!~!~!#$%&*#!@^&^*()$P_|^~@.

  17. #17
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    nu am ce face...tre sa tin cu Craiova...sa termine iasul pe 8...hai oltenilor, pt mandria voastra, daca mai avetzi...

  18. #18
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Ati fi cei mai buni dintre moldoveni...dar mi-e teama ca nu va putem ajuta...doar ati vazut ca jucam cu juniorii...las ca e bun si locul 9.

  19. #19
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    kiar crezi ca intereseaza pe cineva locul 8 sau 9...pt noi campionatul sa terminat dupa meciul cu steaua...poate va scot si pe voi juniorii din rusine.
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  20. #20
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Am vazut ca pe Trineo il interesa...si eu sper ca juniorii nostri sa se dovedesca mai priceputi ca "valorile" dinainte...

  21. #21
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1
    pai sa dovedeasca ca pot creste in valoare(juniorii..) sa ridice o noua Craiova puternica...
    sa bata Otelul ... nu ca ar fi foarte important ... dar ar fi o mare bucurie printre Ieseni sa fim cei mai tari ...moldoveni .......
    acu nu vreau sa starnesc rivalitati intre Ieseni si Galateni ... mai ales ca e numai pt. locul 8...
    las ca la anu Galatiul va avea echipa de CL
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •