View Poll Results: Pronostic FC Brasov - Steaua

Voters
50. You may not vote on this poll
  • 1

    8 16.00%
  • X

    14 28.00%
  • 2

    28 56.00%
Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 143 of 143

Thread: Etapa 29: FC Brasov - Steaua

  1. #127
    Hingher Nexus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    USA
    Posts
    639
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alsign
    Ce zice-ti de asta ?

    Hagi a demisionat de la Galatasaray! www.gsp.ro
    Ii urez succes in intreaga activitate de viitor. Mai ales ca vine la Steaua
    Cu toate astea pe mine Hagi ca antrenor ma lasa rece.

  2. #128
    Hingher Nexus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    USA
    Posts
    639
    Reputatie
    1
    Pina una alta ne-am asigurat prezenta in UEFA. Ca si asta era discutabila dupa meciul cu bancarii.

  3. #129
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nexus
    Aveti vreo idee despre acel pretins scandal in vestiarul Brasovului la pauza ?
    Din comentariul de la gsp se spune ca mai multi jucatori i-au reprosat lui dosey golul primit ??????? M-am uitat de cateva ori la faza , dar nu este gol de portar , este mai degraba pozitionare proasta a portarului si maiestria lui Dorinel. De unde sa stie ca asta trage la poarta
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  4. #130
    Hingher Nexus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    USA
    Posts
    639
    Reputatie
    1
    Eu ii inteleg. le-a scos Dossey vreo 5-6000 de parai din buzunar.
    La faze de astea cu premieri ale echipelor adverse nu ar trebui fiscul sa se sesizeze ?

  5. #131
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    pai este legal , dar este imoral
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  6. #132
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Parca Dosey a fost pe la Rapid si Rapidul vrea in UEFA Si la final Jiji a ras ca a fost un blat frumos si l-a sugerat pe Corpodean la ultimul meci ???!!!!???
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  7. #133
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alsign
    Parca Dosey a fost pe la Rapid si Rapidul vrea in UEFA Si la final Jiji a ras ca a fost un blat frumos si a sugerat pe corpodean la ultimul meci ???!!!!???
    ma da ce glumet esti tu
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #134
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Cel mai tare a fost Borcea a spus ca nu este multumit de rezultatul de la Brasov . Ne-a dat si un procent 95% avem titlu . Brasovul a jucat bine si nu a fost nici un fel de meci care sa nasca suspiciuni . Asta ii a lui Jiji de la stana ( ciobanesc mioritic )
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  9. #135
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    ce bafta pe capul stanei.....
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  10. #136
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    ce ghinion pe capul tau

  11. #137
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    remusica vezi de capushorul tau si de lectzii.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  12. #138
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    c lectzii omule , za scul iz jast about ouver
    iar capushorul meu e bine mersi dupa meciu de ieri

  13. #139
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    nu se vede
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  14. #140
    delachiatra
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    228
    Reputatie
    1
    Steaua a dovedit ca este o echipa pragmatica (sau patetica, ca nu mai stiu sigur), oricum era ceva cu "P", care stie ce vrea, un berbec in plus
    Felicitari Brasovului pentru daruire, au avut ceva ocazii, s-a vazut de ce Surdu n-a ajuns vreodata la alta echipa.
    Este un campionat pe care dl. berbec al luminii il merita cu prisosinta, la asa campionat asa campioana.
    As vrea, nu in ultimul rand, sa-l felicit pe domnul Mihai Stoica pentru modul in care a condus acest club spre vechi culmi. Cred ca dl. Valentin isi baga unghia in gat ca n-a dat si domnia sa un pumn in atatzia ani de sefie.
    Bravo galeriei care, dupa un meci cu Bacaul, basca returul , s-a deplasat pana la Brasov, ii inteleg la ce calduri sunt in Bucuresti si la cat de frumos este orasul (intelegeti ce vreti, e acelsi lucru).
    Astepam cu interes sporit ultimul meci, cel cu cea de-a shasea echipa bucuresteana din championat, aceea patronata de cei mai corecti oameni din mediul de afaceri al div. A, dupa "Pipereanul", evident.
    Nu pomenesc de meciul lui Dinamo de la Pitesti, este un rezultat imprevizibil in sensul ca nu se stie cate da "Clau-gol", rezultatul il stiu de cateva decenii, de cand s-a retras Dobrin

  15. #141
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Un nou meci groaznic facut de Steaua. De data asta am fost varza si in aparare, nu numai in atac. Au avut brasovenii ocazii mai clare decat Valencia si Villarreal la un loc. Si vorbim de o echipa care se pregateste sa joace la matineu.
    Daca nu inscria Dorinel, puteam sa ne luam adio de la titlu. Asa mai speram, dar daca Poli vine montata in Ghencea, eu zic ca ne calca in picioare. Si nu joaca nici Radoi. Sa speram ca pana pe 11 isi vor reveni.
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  16. #142
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Cata prostie e pe forumul asta, e ceva de speriat. Saber, ia zi-mi si mie un blat facut de Brasov, dupa momentul 0 (pt unii momentul zero, care mai si retrogradeaza), ca eu iti dau cateva facute de Steaua numai in returul asta. Dar de fapt in fiecare an, ca sa nu mai vorbim de ajutorul arbitrilor. Esti mai mult decat penibil.
    Alsign, ia mai plimba ursul.

  17. #143
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    ...
    Dar tu ce ai daca il plimbi prin "B"
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •