View Poll Results: Pronostic FC Brasov - Steaua

Voters
50. You may not vote on this poll
  • 1

    8 16.00%
  • X

    14 28.00%
  • 2

    28 56.00%
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 143

Thread: Etapa 29: FC Brasov - Steaua

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Dark, bine ar fi sa ai dreptate shi sa nu fie blat !
    Vreau sa-i vad pe rosh-albashtrii jucand fotbal, dandu-shi sufletul pe teren pentru victorie. Steaua ! 3 Puncte ! Gigi ! Parnaie !
    ex-alpopa

  2. #23
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    un X mare cat casa !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micºorarea salariului cu 30 la sutã?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc sã rãspund ºi eu la fel într-o perioadã delicatã. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  3. 23rd May 2005, 15:40
    Reason
    ia o pauza

  4. #24
    Rusty Moon pashpa's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Husi
    Posts
    544
    Reputatie
    1
    Un meci f greu pt Steaua, dar cred ca victoria nu le poate scapa!!! Daca ia aci 3 puncte Steaua este CAMPIOANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=Red]Forza[/COLOR][COLOR=Blue]Steaua!!!!!!![/COLOR]

  5. #25
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    La cum joaca Brasovul , la ce jucatori au , nu`i vad capabili de o surpriza.

  6. #26
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Brasovul a jucat foarte bine cu Rapidul si Dinamo. Daca am juca numai cu echipele mari am avea echipa de CL. O sa vezi ca si cu Steaua vor juca altceva. Stegarii vad de obicei rosu in fata ochilor cand joaca cu SDR.

  7. #27
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    daca nu va fi blat, brasovul va pune probleme mari stelei... da' parca vad ca iar pierde meciul in ultimele minute de joc
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  8. #28
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    @Catalanul
    Sincer, asta ar fi cea mai mare satisfactzie a mea ca simpatizant al clubului din Ghencea: sa cashtige ambele meciuri ramase, in minutele de prelungire, daca se poate chiar cu goluri din penalti.
    N-am nimic cu Brasovul.Revenire grabnica!
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  9. #29
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    In mod normal, cum se prezinta lucrurile in prezent, si faptul ca Brasovul a jucat acasa foarte bine cu National, Rapid si Dinamo, ei pleaca cu prima sansa (chiar daca au retrogradat si vor intalni cea mai buna echipa de locul 2 din ultimii ani)...mai ales ca intalnesc una dintre cele mai modeste echipe in jocurile din deplasare din ultimul timp.

  10. #30
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    asta e clar un blat!
    Brasovul isi va menaja jucatori pentru ultima etapa ori ii ajuta brasovul ori arbitrii.. Steaua castiga categoric.
    o sa avem o echipa campioana care din 30 de etape a trebuit sa joace practic 7 meciuri ca sa castige titlul
    sper doar ca Brasovul sa incerce sa iese din divizia A cu fruntea sus, as vrea sa fie un meci cinstit ... atata
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  11. #31
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Cucule las-o draq ca nu mai avem glas de atata rasete. Deci cashtiga Steaua categoric, da' campioana iese aia care a jucat doar 7 meciuri Decide-te odat' !
    ex-alpopa

  12. #32
    senior
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    constanta
    Posts
    170
    Reputatie
    1
    si sper sa fie un meci cinstit ,dar cred ca nu prea o sa fie , depinde cat de darnici sunt becali si borcea! care da mai mult ala castiga!

  13. #33
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    STEAUA va castiga meciul , si CAMPIONATUL
    Cat despre brasov , oras frumos dar va pup si va salut DIVIZIA B acolo e locul vostru fotbalistic
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  14. #34
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by baltazar
    si sper sa fie un meci cinstit ,dar cred ca nu prea o sa fie , depinde cat de darnici sunt becali si borcea! care da mai mult ala castiga!
    Ai dreptate....sigur ca Brasov este o Barcelona mai mica asa dar aproape pe acolo si Steaua nu are voie sa castige la voi decat cu blat...din cauza asta si se duce `n B Brasovul....de buni ce au fost...la fel si Bacaul....nu au castigat un meci in deplasare in tot returul asta si pe Ghencea a fost blat...ca asa vreti voi.
    Free Sevilla!!!!

  15. #35
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Nu vad Brasovul sa stea capra cum au stat ultimele 2 echipe din Ghencea! O sa fie un meci greu dar steaua o sa castige pentru ca e clar mai buna! Chiar nu glumesc! Acum dehhh tin si io cu Steaua ca sa prinda si amaratii mei o cupa
    Maftei maftei ce omor ti-as da
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  16. #36
    junior incanada2005's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ontario
    Posts
    75
    Reputatie
    1
    Eu prevad o victorie pentru Brasov sau macar un egal fiindca Steaua e in forma proasta. Haide Brasov! Sa-ti salvez onoarea.
    [COLOR=Purple][SIZE=7][SIZE=4][FONT=Arial] Hai CFR!!!!!![/FONT][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

  17. #37
    banatzan THE HUN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Valhalla
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Un meci de1X23 adica 3=3pct.obtinute cu ajutorul trupei de fluierasi.
    [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="3"][B]E PUR SI MOV E[/B][/SIZE].- [COLOR="Black"]Galileo feat.The Hun[/COLOR][/COLOR]
    The few,the proud- The Banatians[COLOR="DarkOrchid"][/COLOR]

  18. #38
    provincia rulez axterix's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    wasteland
    Posts
    462
    Reputatie
    1
    bv banuiesc ca o sa joace corect, poate scot ceva puncte cu steaua si ceva bani de la netoiu
    oricum tot s-au dus naibii asa ca e bine sa mai scoata ceva banutzi
    aici vine semnatura

  19. 24th May 2005, 09:27

  20. #39
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Pt. toti tembelii care spun ca Brasovul va face blat: cu greu ma stapanesc sa nu va injur cum meritati. Ia aratati voi un blat al Brasovului de dupa momentul 0. Daca nu puteti taceti dracului din gura si nu mai faceti vant aici.
    Steagu va incerca si daca nu va reusi va fi din cauza ca avem o echipa subtire (de aia si am retrogradat). Nu se poate face o comparatie dintre echipa care o are Steaua si a noastra. Steaua e in mod cert favorita si ar fi o surpriza sa o incurcam tocmai noi. Atuul nostru este faptul ca stegarii mananca intotdeauna jar cand intalnesc echipele bucurestene, mai ales Steaua, Dinamo, Rapid.
    Chiar daca vreun neneorict de la club ar incerca sa faca o magarie, vor fi acolo nsite mii de oameni care ii vor sui pe garduri daca miros ceva.

  21. #40
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Eu cred ca Steaua, desi nu joaca mare lucru, nu are nevoie sa faca blat ca sa bata. Brasovul e deja in B si nu are rost sa puna osu'. Doar daca vin niste bani pe ruta Netoiu+Borcea->Pascu.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  22. #41
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    Mai pramatiilor, de ce orice meci cu capitala asta de kk se asociaza cu blatul; nu vi se pare suspect? Brasovul o sa faca un meci bun si fiti sigur ca nici in spate nu-l doare de Steaua si Dinamo! Dispareti cu acuzele voastre.Hai Steagu

  23. #42
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Bine spus frate. Asa-i cand te balacesti toata viata in rahat, incepi sa crezi ca totul e rahat. MSRD

    PS poate facem o exceptie de data asta cu ceferistii

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •