View Poll Results: Pronostic Rapid - Farul

Voters
46. You may not vote on this poll
  • 1

    14 30.43%
  • X

    13 28.26%
  • 2

    19 41.30%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 102

Thread: Etapa 29: Rapid - Farul

  1. #22
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Da mai da acu mai sunt doar 2 etape si in plus speram sa v-o luati de la Valencia
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  2. #23
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    nu prea cred ca rapidul mai are sanse la titlu, dar sigur ei sunt singuri care merita sa castige titulul, au jucat cinstit campionatul asta ... nu ca dinamo si steaua
    hai rapid
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  3. #24
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Eu cred ca un egal este cel mai rezonabil. Pentru National, normal. Sau daca batem pe Otelul, poate Farul sa si castige.

  4. #25
    sport legend alamar's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    741
    Reputatie
    1
    Pancone, accidentarile repetate pot sa insemne si o metoda gresita de antrenament in ceea ce priveste pregatirea fizica. Uitate la National de cand a venit Landi. Echipa termina in forta partidele si nu sunt jucatori care s-au accidentat in retur. Oricum nu pot decat sa ma bucur de raul altuia ( al Rapidului in speta ). O victorie a Farului in Giulesti ne poate deschide drumul catre cupa UEFA.
    Haaaaaai Progresuuuuu'

  5. #26
    senior
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    constanta
    Posts
    170
    Reputatie
    1
    hai farullllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllll

  6. #27
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    unde?
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  7. #28
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    ia lasa ca o sa luati voi bataie Nationalul, ca prea aveti aere in voi. Vreti europa? trebuia sa ne fi batut pe noi .. dar n'ati reusit..
    Oricat de profesionist e Landi, tot echipa de romani este si'acolo... stati linistiti.. nu va mai faceti iluzii... o sa pierdeti chiar acum o sa va inecati la mal..

    Cat despre meciul din Giulesti - un loc agreat de farishti - ce sa zic, pronostic 2! Hai FaruL!!! Vinci per NOi!!!
    Never Die Easy

  8. #29
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Cred ca Rapidul va pierde cel putin 2 puncte in meciul asta !
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  9. #30
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Dupa calculele mele de mare maistru(vorba lui Axaphat) se va intampla asa: Rapidul bate pe Farul, Nationalul bate la Galati. Intre timp Apulum bate acasa Argesul si CFR bate la Bacau. => in ultima etapa Apulum bate Farul la Cta pt ca nu vor mai avea nici un obiectiv, si in acelasi timp Nationalul bate Bacaul pentru ca vor fi in lupta pt locul 3 cu Rapidul. => Apulum in A si Bacaul in Bee!
    HAI RAPIDUL!!!

  10. #31
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    rapidul are doar 13 jucatori de camp valizi,dintre care 2 debutanti...
    grigoras a spus ca e bine ca au invins pe gloria etapa trecuta,pentru ca va fi foarte greu de invins in giulesti...asta miroase a retragere,din moment ce apulum a putut sa conduca in giulesti o echipa a rapidului cu mai putini indisponibili decat cea pentru meciul cu farul...plus ca farul se descurca bine cand joaca cu rapidul,chiar si in giulesti...

    asadar,una vrea dar nu prea poate,alta ar putea dar se vede din declaratii ca nu prea vrea...concluzie:egal...
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

  11. #32
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Grigoras e baiat modest, cu bun simt, nu face afirmatii aberante, jgniri sau alte asemenea precum MM, Netoiu, Borcea sau altii... asta nu inseamna ca nu isi doreste victoria si daca poate rezulta 2 solist tinand cont si de indisponibilitatile rapidului

  12. #33
    senior
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    constanta
    Posts
    170
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by valy2345
    Dupa calculele mele de mare maistru(vorba lui Axaphat) se va intampla asa: Rapidul bate pe Farul, Nationalul bate la Galati. Intre timp Apulum bate acasa Argesul si CFR bate la Bacau. => in ultima etapa Apulum bate Farul la Cta pt ca nu vor mai avea nici un obiectiv, si in acelasi timp Nationalul bate Bacaul pentru ca vor fi in lupta pt locul 3 cu Rapidul. => Apulum in A si Bacaul in Bee!
    HAI RAPIDUL!!!


    da ce zici de asta, national face egal la otelul, farul bate pe rapid , rapid pierde cu sportul ,farul castiga cu apulum ,cum suna?>

  13. #34
    Rusty Moon pashpa's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Husi
    Posts
    544
    Reputatie
    1
    Tare mi-as dori saa piarda Rapidu' !!!!!!!!!!!!Si sa ia Farul locul 3!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=Red]Forza[/COLOR][COLOR=Blue]Steaua!!!!!!![/COLOR]

  14. #35
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    sau nationalul

  15. #36
    MICUL GIGANT khaos1ft's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti,Academia Tehnic
    Posts
    219
    Reputatie
    1
    si totusi rapidul va termina pe trei,si cu ajutorulstelei va merge in cupa uefa

  16. #37
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    intertoto?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  17. #38
    incepator
    Join Date
    May 2005
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    As zice un X2 Farul, Farul trage shi ea tare ca sa urce in clasament ( Si cred ca va face o figura frumoasa in Giulesti )

  18. #39
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alamar
    Pancone, accidentarile repetate pot sa insemne si o metoda gresita de antrenament in ceea ce priveste pregatirea fizica.
    Corect. O mare vina o poarta antrenorul si preparatorul fizic . Insa pe langa accidentari am avut parte si de destule virusuri gen Chlamidya
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  19. #40
    incepator RapGoddess's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Reston, VA
    Posts
    23
    Reputatie
    1
    Rapid - Faru
    1-3

    nu ar fi frumos?
    [CENTER]"Without it, without [COLOR=Red]love[/COLOR], without anger, without sorrow... [B]BREATH[/B] is just a clock ticking..."[/CENTER]
    [I]-Equilibrium[/I]

  20. #41
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Ba daaa! Da cred ca e timpul sa te trezesti
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  21. #42
    MICUL GIGANT khaos1ft's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti,Academia Tehnic
    Posts
    219
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by RapGoddess
    Rapid - Faru
    1-3

    nu ar fi frumos?
    Hai sa fim seriosi ! In ultimul meci acasa din sezon sa ia Rapidu' bataie? Nu prea cred! Ma gandesc ca daca s-ar intampla asa, si-ar pune in cap toata galeria
    Adu berea ca lesin! (F.C.)

    [B][SIZE="1"]NU VA MAI PLICTISITI ATAT ACASA!!! FACETI CEVA CU TIMPUL ASTA PIERDUT, DE EXEMPLU..., O FACULTATE!!! [/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •