View Poll Results: Pronostic Dinamo - Otelul

Voters
40. You may not vote on this poll
  • 1

    22 55.00%
  • X

    10 25.00%
  • 2

    8 20.00%
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 108

Thread: Etapa 28: Dinamo - Otelul

  1. #43
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    ptr. restul tarii: voi chiar credeti ca steaua si rapidul nu a facut nici un blat tot sezonul asta? eu sunt convins ca toate 3 au facut blaturi, acum nu stiu cite si unde, dar eu zic 100% ca toate 3 echipe din bucuresti au facut niste blaturi.
    acum degeaba ne cacam pe noi ca toate meciurile lu dinamo sunt blaturi, ca stim prea bine ca nu e cazul. dar stelistii si rapidistii care tot fac acuzatii la adresa lu dinamo ca ei sunt ingerasi, ori gandesc cu inima si nu cu creierul, ori efectiv nu au creier.
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  2. #44
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Da mah, eu recunsoc, noi am facut bat cu Timisoara si cu Apulum!
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  3. #45
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Da mah, eu recunsoc, noi am facut bat cu Timisoara si cu Apulum!
    pai alea 2 meciuri vi sa vazut valoarea...bine ca vreti sa fiti campioni
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  4. #46
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Si voua vi s-a vazut in meciul cu Brasov si cu Nationalul....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  5. #47
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Si voua vi s-a vazut in meciul cu Brasov si cu Nationalul....
    dar duminica trecuta cand faceati tumbe ca ati luat un punct la noi acasa din cauza gafei lu goian, cum era?? daca erati asa de buni, (si noi atat de blatisti cum spuneti) trebuia sa ne omorati
    asa ca stati la locul vostru, adica sub noi, cum ati fost toata istoria voastra
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  6. #48
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Cine facea bre tumbe? Din cate imi aduc eu aminte la sfarsitul meciului jucatorii ambelor echipe s-au "prabusit" pe gazon....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  7. #49
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    hai las-o balta fratioare, ca ati avut o super bafta sa plecati cu punctu ala...
    v-am dominat un meci intreg...daca, daca ati avut 2 ocazii tot meciul
    noi eram negri de suparare ca am pierdut 2 puncte, iar voi in extaz cu egal
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  8. #50
    incepator
    Join Date
    May 2005
    Location
    londra
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    un alt blat ordinar ca si cel de la alba. dinamo se face ka joaca fotbal iar noi ne facem ca ne bucuram pt ei
    Last edited by fia; 20th May 2005 at 14:06.

  9. 19th May 2005, 23:35

  10. #51
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    hey, nu vorbi asa urat cu potaile blatiste.
    Referitor la meci....e singura mea speranta ca rapidul va depasi pe dinamo. celelalte 2 sunt deja cunoscute 3 pcte cu Craiova si 3 cu Argesul.
    Pt maidanezul newyorkez.....ciocul mic cand vine vorba de blaturi. te asigur eu ca daca steaua facea blaturi era deja cu medaliile la gat. La fel si Rapidul si-ar fi asigurat un loc de cupa europeana. singura care a facut blaturi, cumparat arbitrii ...este echipa MI .....lucru care se vede din rezultate
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  11. #52
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ronaldinho
    hey, nu vorbi asa urat cu potaile blatiste.
    Referitor la meci....e singura mea speranta ca rapidul va depasi pe dinamo. celelalte 2 sunt deja cunoscute 3 pcte cu Craiova si 3 cu Argesul.
    Pt maidanezul newyorkez.....ciocul mic cand vine vorba de blaturi. te asigur eu ca daca steaua facea blaturi era deja cu medaliile la gat. La fel si Rapidul si-ar fi asigurat un loc de cupa europeana. singura care a facut blaturi, cumparat arbitrii ...este echipa MI .....lucru care se vede din rezultate
    daca tu esti convins ca steaua nu face blaturi, clar esti din ghencea.
    singurele puncte din retur au fost SUPER DUBIOASE...in rest vi sa vazut valoarea
    puneti botu la vrajeala lu NEA JIJI,ca el e om onest alea alea....hai sa fim seriosi
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  12. #53
    banatzan THE HUN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Valhalla
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Oameni buni, ne dati si noua voie sa castigam meciul asta si sa nu va mai auzim cum cotcodacitzi?
    Intrebarea asta ai pus-o conducatorilor dinamovisti,nu-i asa?
    [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="3"][B]E PUR SI MOV E[/B][/SIZE].- [COLOR="Black"]Galileo feat.The Hun[/COLOR][/COLOR]
    The few,the proud- The Banatians[COLOR="DarkOrchid"][/COLOR]

  13. #54
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by APercele79
    daca tu esti convins ca steaua nu face blaturi, clar esti din ghencea.
    singurele puncte din retur au fost SUPER DUBIOASE...in rest vi sa vazut valoarea
    puneti botu la vrajeala lu NEA JIJI,ca el e om onest alea alea....hai sa fim seriosi
    m-am nascut in militari si am locuit in crangasi si 13 sept, deci nu sunt din ghencea Daca te uiti atent la echipa favorita vei vedea RAPID Dar, anumite lucruri sunt mai mult decat clare. Parerea mea e ca steaua si luat punctele din retur corect, au fost echipe care au gresit cu steaua si au fost taxate de agilul Dica au fost echipe care nu au gresit si au profitat ele de greseala Stelei. Asta e tactica lor. Ce poti tu sa-mi spui de tactica lui Dinamo: nimic....pentru ca ei nu au tactica de joc....din moment ce majoritatea rezultatelor se stiu dinainte. Uita-te la Rapid : e o formatia ofensiva care se bazeaza pe posesie. Uita-te la National, un 4-4-2 bine definit in care fiecare jucator stie ce are de facut. La blatula in echipa crezi ca stie al de tamas su semeghin dupa o noapte de betie care mai si rolul lor in teren? Hai sa fim seriosi. Daca sistemul coompetitional de la noi ar fi de genul play-off, bag mana in foc ca borcica maidanezul s-ar uita in fiecare an la TV sa vada meciuri in cupele europene.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  14. #55
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Dar cum nu e play-off, o sa va uitati voi inca un an la TV
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  15. #56
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    asta depinde. voi veti castiga tot, dar steaua sper sa-si revina si sa-si castige etapele care mai raman de jucat. Nu de alta, dar iar ati face de rusine fotbalul romanesc...... in frunte cu nerusinatul de netoiu si borcica.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  16. #57
    senior
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    constanta
    Posts
    170
    Reputatie
    1
    hai ma ca exagerati cu blaturile, ce drac doar nu se face blat la fiecare meci a lui dinamo ? una peste alta ....hai dinamo ha ha ha asta pt faru sa joace si ei in uefa

  17. #58
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by APercele79
    daca tu esti convins ca steaua nu face blaturi, clar esti din ghencea.
    singurele puncte din retur au fost SUPER DUBIOASE...in rest vi sa vazut valoarea...
    mda,s-au cam chinuit dinamo si craiova sa dea punctele stelei...cu rapidul nu prea s-au inteles la pret ,asa ca au scos-o decat de un egal...

    ce sa mai zic de blaturile de la alba-iulia si iasi,unde am luat din mila cate un punct,ori de meciurile pierdute la constanta,galati si mai ales cotroceni,alte blaturi ordinare...?
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

  18. #59
    incepator
    Join Date
    May 2005
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Dinamo a jucat bine in cupa uefa anul trecut!Au avut puncte[dublu decat steaua].dar nu se mediatizeaza.ca nu are nimeni din presa asa-zi-s sportiva interesul!Deh!buzunare largi!Vezi statistica pe 2003-2004!Asa ca mucles??Celor sunt cu sufletul in buze ptr. un meci cu Bacaul!Ca cica a fost jiji pe la ei joi!

  19. #60
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    se vor impune cainii lejer, zic eu
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  20. #61
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    si eu cred la fel..bate Dinamo.. ramane de vazut insa totusi e simplu.. daca stai sa te gandesti asa Apulum dupa ce au retrodragat le'au dat meciul dinamovistilor, pe urma le'au dat punctele celor de la Galati ca acestia sa piarda pe Stefan cel Mare
    bine ... atata timp cat tot ce stim sunt speculatii.. se poate zice ca are un sambure de adevar.. totusi.. chiar pe viitor sa' vedem ce fel de "tratament" o sa le dea dinamo celor de la Apulum.. si'anume: mici "imprumuturi" de jucatori, sau chiar arbitrii )
    ehh, in fine.. sa lasam isteria deoparte si sa privim realitatea: Dinamo e la un punct de titlu si cu un program mai usor decat Steaua.. foarte aproape de a castiga titlul, lucru ce i'ar propulsa pe Farul in Uefa ceea ce e perfect
    Never Die Easy

  21. #62
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Dinamo , Dinamo ce echipa !

    nu imi vine sa cred ca Stoichita poate sa duca pe Dinamo echipa a doua ! Si ce daca Galatiul e lipsit de griji ? trebuie sa joace ! :peace:

    Cum a facut Palermo aseara , batandu-si joc de Milan , dupa ce a revenit de 1-3 si a facut 3-3 . Cand o sa fie si in Romania meciuri din astea ?

    p.s. Deja sunt : vezi Steaua - Iasi si Rapid- Apulum, Dar Dinamo ?

  22. #63
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Nu aduce mah nici o echipa a 2-a. Vine cu titularii... Aia a fost doar zvon.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •