View Poll Results: Pronostic Dinamo - Otelul

Voters
40. You may not vote on this poll
  • 1

    22 55.00%
  • X

    10 25.00%
  • 2

    8 20.00%
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 108

Thread: Etapa 28: Dinamo - Otelul

  1. #22
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Logica ta ma depaseste. Suntem o echipa mica care castiga titlul. Voi echipa mare stati pe bara. E bine si asa.

  2. #23
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Valoare tata, de asta vorbesc. La noi nu cei mai buni castiga titlul, nu vazi ca titlul se ia ca la bursa... care da mai mult....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  3. #24
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    si care e valoarea voastra? Cu dinamo acum ati avut 2 ocazii si ati dat 2 goluri. Golul lui burdujan nu se pune ca ocazie. Cu poli ati luat mama de bataie. Cu Apullum ati facut egal acasa. Care e valoarea voastra?

  4. #25
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    corect ... asa e ... toate ekipele din capitala e blatuitoare ... cu cfr am luat bataie dar cu dinamo e blat clar ... noi e valorosi ca am batut toate bucurestenele
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  5. #26
    Di Canio irriducibile_01's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    ...intr-o poienitza...
    Posts
    840
    Reputatie
    1
    nu comentez nimik despre acest meci !
    au altzii de mancat pe marginea lui ... blat alea-alea
    [COLOR="DeepSkyBlue"][COLOR="DeepSkyBlue"][/COLOR][SIZE=3][FONT="Comic Sans MS"][B]OSARE , CREDERE , SPAVALDI ... DI ESSERE ![/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

  6. #27
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    pofta buna
    2.Fia exagerezi enorm...
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  7. #28
    junior E_C_D's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Pitesti
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    Pana la urma nici nu conteaza cine ia campionatul . Dar tare mi-e frica de ce o sa faca Dinamo in cupele europene . Uite eu spun de pe acum ca daca reuseste sa ia campionatul nu are nici o sansa sa intre in Liga iar daca se duce in UEFA nu intra in grupe . Sau poate ma insel si nu e teapa treaba cu cate 1 mil $ de la 10 investitori .

  8. #29
    junior E_C_D's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Pitesti
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    Otelul a incurcat Steaua cu antrenor stelist pana in maduva oaselor . Dupa meci chiar daca bate Dinamo se va vedea daca e sau nu blat .

  9. #30
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    oricine ia campionatul tot in UEFA ajunge in cel mai bun caz.CL nu de noi acum.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  10. #31
    Forzza Steaua!! frandyman's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Inca un meci castigat sigur de caini, doar mai au bani si pentru meciu asta, nu???

  11. #32
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Daca nu mai au ei, pun eu de la mine, numai asa ca sa va ofticati voi.

  12. #33
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    la ce enormitati debiteaza si asta(zbenghyman) nou..cu care mai sunt pe aici cu experienta fac de o echipa de fotbal vb cu jijiii sa va furajeze
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  13. #34
    junior E_C_D's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Pitesti
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    vlad1607
    oricine ia campionatul tot in UEFA ajunge in cel mai bun caz.CL nu de noi acum.
    Poate Manchester e prea mult dar un Anderlecht e de trecut . Si daca nu e Liga Campionilor tot e buna si o prezenta in grupele Uefa . Dar presimt ca nu intra Dinamo in ele.

  14. #35
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    sa vedem....tot raul pleaca de la scursurile din conducere..cu vanzari la 5 luni pe banda rulanta..e greu...
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  15. #36
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    Castiga Dinamo si aici se joaca Campionatul ! veti vedea
    (sa va dam la m*** lui mm stoica, jiji si toti idiotii din ghencea).

  16. #37
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    aici unde ?la meciul cu GL? nu prea cred..eu zic ca la BV
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  17. #38
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    bai baietilor, de unde pana unde face blat Otelul ci Dinamo...aia sunt toti stelisti/ex-stelisti (de la bebe stoica, stoichita, lacatus)...e club de stelisti
    voi ne ziceti acum ca o sa dea 3 puncte lu dinamo ca sa piarda Steaua campionatul.
    Inainte de meciul cu brasov (megi egal), la fel ziceati: cum dracu sa nu se implice borcea, imposibil sa nu fie blat!! Si a pierdut dinamo 2 puncte cu blatul lor...
    asa ca mancati cam mult rahat cu blaturile voastre..tin minte clar cum JIJI FECALI a zis acum 2 sapt la fanatik, ca i-ar da meciul lu nasu lui oricand...deci clar are mentalitate de cumparator de meciuri. nu uitati ca daca nu va dadea arbitri moca penalty cu clujul, erati sub noi....asa ca uitati-va la voi in ograda ca aveti numai probleme: stoica va bate suporterii, antrenorul dat afara, vin suporterii sa va bata jucatorii prin vestiare...patronul este un analfabet, etc etc
    si despre rapid: in meciul cu dinamo nu ati miscat. sunt impresionat ca ati jucat bine in derby-uri dar nasol ca mai trebuie sa joace si cu echipele de pe locul 13,14, 15..acolo e jale: si bine ca vb. dinu vama de blaturi (omul onest) care lua spagi pe la vama de nu mai stia de el
    credeti voi ce vreti, da noi cand mai luam inca un event, iar o sa ne invidiati
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  18. #39
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    nu te-ai obisnuit cu domnii de pe ols care zic asta??? asa sunt ei....
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  19. #40
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    asa spuneati si inaintea meciului cu steaua ...ca otelul e stelisti si fac si dreg...vedetiva de treaba ... ca afacerile e afaceri si nu conteaza de la cine luam banii...daca dinamo are de dat , de la ei o sa luam...daca jj a fost zgarcit a luato in freza la galati...daca borcea plateste bine ,asta e, sa va stea in gat punctele si campionatul si sa va bucurati cum se cuvine ca nu degeaba va pregatiti pt shampion lig de vro 3 ani.
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  20. #41
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    nu noi ne pregatim porcea se pregateste....e bine de facut o delimitare !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  21. #42
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Otelu' ar putea pune probleme mai campioanei en-titre... insa cred ca in acest meci se va da la o parte si o va lasa pe dinamo sa-si faca jocul merg pe un egal, poate se va juca pe bune
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •