View Poll Results: Pronostic Craiova - Apulum

Voters
19. You may not vote on this poll
  • 1

    10 52.63%
  • X

    1 5.26%
  • 2

    8 42.11%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 34 of 34

Thread: Etapa 28: Craiova - Apulum

  1. #22
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    da ai dreptate... dar e o vorba .. niciodata sa nu spui niciodata...
    totul tine de noi acuma ... imi este greu sa cred ca bacaul va bate si pe cfr si pe national ... daca se va juca pe bune ...
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  2. #23
    bad command bogho's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    1,179
    Reputatie
    1
    16 Univ Craiova ......
    cred ca asa va arata, acum, ultimul loc dupa ulimele 2 etape din campionat.
    \$#~!-^%@#_>`|3@$&%^!@%^7!#%*!@#^%@#!~!~!#$%&*#!@^&^*()$P_|^~@.

  3. #24
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Uitai sa zic ceva... asta a fost ultimul meci in noctura al Craiovei pentru o buna bucata de timp....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    EH , si daca isi cumpara un loc ...

  5. #26
    bad command bogho's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    1,179
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Uitai sa zic ceva... asta a fost ultimul meci in noctura al Craiovei pentru o buna bucata de timp....
    n-ai tu treaba ca si in Divizia B se pot juca meciuri in nocturna!
    \$#~!-^%@#_>`|3@$&%^!@%^7!#%*!@#^%@#!~!~!#$%&*#!@^&^*()$P_|^~@.

  6. #27
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Da se joaca da tot de dimineata...
    Treaba vostra ca tineti lumina aprinsa
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  7. #28
    hingher Gonzo's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    1,349
    Reputatie
    1
    Mihai, nu crezi ca incalci regulamentul cu semnatura aia?

    daca nu ti-o modifici pana maine seara voi avea si eu o semnatura noua
    [B][COLOR=Blue]Daca TU n-ai fi...
    Pentru ce-as trai ?
    TU esti viata mea,
    Nu TE voi lasa... Forza Craiova[/COLOR] [/B]

  8. #29
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Nu
    Va fac cu mana ca eu nu pot sa ma trezesc de dimineata! Deci si prin urmare nu o sa va mai vad din sezonul viitor!

    Sunt sigur ca si inter, maximus sau edmond mi-au vazut semnatura si nu au zis nimic!
    Daca era o sematura de genul : ":degete: Craiova" sau ":degete: olteni" etc mai ziceam dar asa...
    Promit ca daca unul dintre: Maximus, Intre sau Edmond se simte lezat sau imi zice ca il deranjez cu ceva eu o schimb!
    Nu imi schimb eu semnatura doar pentru ca vrei tu! Pana acum tu esti singurul care s-a aratat lezat de semnatura mea! Macar inca unul si promit ca o schimb
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  9. #30
    hingher Gonzo's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    1,349
    Reputatie
    1
    dar ce ma astia trei sunt stapanii tai?

    este un regulament si daca cineva se simte atins de o semnatura atunci trebuie sa o schimbi...

    ti-ai propus sa ne arati cat esti de inteligent?
    Last edited by fia; 24th May 2005 at 09:19.
    [B][COLOR=Blue]Daca TU n-ai fi...
    Pentru ce-as trai ?
    TU esti viata mea,
    Nu TE voi lasa... Forza Craiova[/COLOR] [/B]

  10. #31
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Cei trei nu sunt stapanii mei, dar sunt printre putinii olteni de pe acest forum care ii consider ok si tin cont cat de cat de parerea lor! Nu sunt ca altii care tabara pe alti useri cu jigniri gratuite doar pentru ca au indraznit sa zica ceva de Craiova! Am citit vreo 3 posturi d-ale tale in seara asta si te-ai luat de lumea! Ba ca unu se uita la TV la meciurile pretioasei tale echipe, ba ca unu-i moldovean frustrat! Aaa sa nu uit ai formulat si tu o idee ca o sa-l bata Dumnezeu pe plesan! Asa faci si in viata reala, mori cu oamenii de gat daca se iau de U Craiova? Sau e mai usor in spatele tastaturii unde esti "Stapanul Tastelor" si nimeni nu te poate atinge.

    In rest numai bine, ai zis ca ma ignori, vai ce bine era, da vad ca nu ai putut mult timp...
    In caz ca nu ai vazut mi-am schimbat semnatura pentru ca vad ca te deranja!

    PS: vezi ca au mai fost unii care in posturile lor cautau numai scandal si "sa dea in cap" la alti useri! Cred ca cel mai bun exemplu este pacala si uite ce bine a ajuns...
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  11. #32
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    gonzo, fara suparare... si tu incalci regulamentul cu semnatura ta
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  12. #33
    hingher Gonzo's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    1,349
    Reputatie
    1
    @del piero te jigneste cu ceva semnatura mea?

    @mihai pana urmatoarea data cand sari calul, iti dau ignore... eu nu sunt ca cei 3 sa-ti tolerez mistoul de 2 bani... asa ca nu vei avea ce discuta cu mine prea curand.
    [B][COLOR=Blue]Daca TU n-ai fi...
    Pentru ce-as trai ?
    TU esti viata mea,
    Nu TE voi lasa... Forza Craiova[/COLOR] [/B]

  13. #34
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Tie acum ti se pare ca am sarit calul???
    Da ce esti tu bree justitiarul formului! Esti razboinicul luminii de te-ai apucat sa faci ordine pe OLS! Uite ma... nu stiam cine "vegheste" asupra noastra... Uhhh ce bine pot sa dorm si eu linistit! Asta e problema oltenilor, va credeti voi buricul pamantului si tre sa faceti "ordine" peste tot! Noroc ca s-a gasit unu mai "destept" ca voi si a ordonat echipa de a bagat-o in B!

    Te las se veghesti peste noi! Multumim ca esti, multumim ca ai grija de noi, si ca ne luminezi calea vietilor noastre! De exemplu azi am primit un sfat foarte bun de la pastorele OLS: sa am grija de manuta mea ca altfel... cica e grav! D-aia esti tu asa de frustrat (pe langa faptul ca U Craiova e in B ) nu mai poti tasta decat cu o manuta???

    PS: uite de ce incalca semnatura ta regulamentul:

    "4. Semnaturi

    4.1 Semnaturile nu au voie contina imagini si linkuri (si nici tentative de link gen w w w . o n l i n e s p o r t . r o), ci numai text. Este voie cu un singur “smile” per semnatura.

    4.2 Semnaturile trebuie sa aiba maxim 4 rinduri scrise cu font 2 sau maxim 8 rinduri cu font mai mic (randurile goale se numara de asemenea) si sa aiba pina la 90 de caractere pe linie.

    4.3 Semnaturile pot contine litere mai mari, maxim font 3, litere formatate (bold, italic etc) si culori. "
    Last edited by fia; 24th May 2005 at 09:18.
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  14. 24th May 2005, 02:37

  15. 24th May 2005, 02:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •