View Poll Results: Pronostic Poli Iasi - FC Brasov

Voters
33. You may not vote on this poll
  • 1

    27 81.82%
  • X

    1 3.03%
  • 2

    5 15.15%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 110 of 110

Thread: Etapa 28: Poli Iasi - FC Brasov

  1. #106
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Sau poate o pauza mica.

    PS felicitari pt titlu, o sa va vizitez ca sa le transmit si personal.

  2. #107
    senior Bergero's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    152
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    Victorie norocoasa a Iasului, in min 93, imediat dupa ce bara lui Karamian ne-a scos 3 puncte (inutile de altfel) din cont. Asta e a sasea oara cand pierdem in prelungiri!!!
    Asta-i fotbalul. Felicitari Iasului pt. ca a ramas in A.

    PS Dan-Dan, chill man.
    Nu stiu ce intelegi tu prin victorie norocoasa? Poate daca ne aparam tot meciul si am fi marcat un gol la singurul sut pe spatiul portii as fi inteles! Dar sa ataci 90% din repriza a doua, sa ai peste 10 cornere, peste 5 ocazii (Poverlovici a scos de pe linia portii un lob a lui Tinel Petre), ca sa nu mai vorbesc de interventiile salutare ale lui Pesici , nu inseamna ca am avut noroc!Asta e ; A trebuit sa asteptam min. 92 ca sa cistigam; Oricum golul plutea in aer si victoria o cosider meritata !Poate mai norocosi ati fost voi! Cit despre bara lui Karamian - a fost unica ocazie a Brasovului din repriza a doua la o faza cind exasperati de ratari toti fundasii ieseni se dusesera la un corner pentru o lovitura de cap.... E pacat ca retrogradeaza Brasovul dar ...asta-i fotbalul; Pacat a fost si ca Iasiul a stat 9 ani in ,,B''.

  3. #108
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Poate avem alta conceptie despre noroc dar eu consider ca dupa ce ati scapat la milimetru de golul de 1-2 (care ar fi inchis meciul, probabil) ati dat golul victoriei in min 93 puteti sa multumiti lui Alah pt victorie. Daca nici asta nu e hipernoroc...
    Orice victorie in ultimul minut este norocoasa, indiferent cate ocazii ai avut pana atunci. Ocazii nu se pun, daca era asa am fi fost departe de retrogradare acum.

  4. #109
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Respect echipa Brasovului,dar ceea ce nu stiti voi este ca un meci are si prelungiri!
    In rest,sa stii ca nimeni nu v-a strigat B-ul !
    Din contra,la plecare ati fost aplaudati si ne-am exprimat parerea de rau ca nu ati ramas in A !

  5. #110
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Noi stim, dar se pare ca jucatorii nu au aflat inca
    Bravo publicului iesean, dar si daca ati fi strigat tot aia era pt noi, pt ca acolo si suntem.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •