View Poll Results: Pronostic FC National - Steaua

Voters
39. You may not vote on this poll
  • 1

    16 41.03%
  • X

    10 25.64%
  • 2

    13 33.33%
Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 169 to 175 of 175

Thread: Etapa 27: FC National - Steaua

  1. #169
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by RstInPc
    Daaa? Pai si cu Craiova tot asa buni ati fost?
    Nu asa de buni cum am fost cu voi. 5-1 scurt si gata! La vestiare ca avem treaba! Nici nu miroseati mingea.

    @Mihai
    Adevarul este ca in tur, la meciul cu Rapid la 0-0 am avut gol anulat aiurea si apoi om dat afara degeaba. In rest facem ciocul mic, nici o problema.

  2. #170
    Di Canio irriducibile_01's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    ...intr-o poienitza...
    Posts
    840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by APercele79
    daca eram acolo, le dadeam si eu 2 bucati
    lu nicolita suedezul chiar 3
    [COLOR="DeepSkyBlue"][COLOR="DeepSkyBlue"][/COLOR][SIZE=3][FONT="Comic Sans MS"][B]OSARE , CREDERE , SPAVALDI ... DI ESSERE ![/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

  3. #171
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    M-am prins mah stelistilor
    Steaua si-a "consumat" meciurile de UEFA anul asta si pentru anul viitor, deci va e clar nu? Locul 3 va asteapta? Acum alegeti, cu cine faceti egal? Bacau, BRasov sau Timisoara?

    Lasati la altii (Aka Dinamo si Rapid sa isi decida titlul )
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  4. #172
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru
    Nu asa de buni cum am fost cu voi. 5-1 scurt si gata! La vestiare ca avem treaba! Nici nu miroseati mingea.
    Adevarat. In acel meci n-am mirosit mingea o buna parte din meci (daca marcam in finalul primei reprize, altfel se scria istoria meciului). Dar la Craiova nu ti-a mirosit ca ceva nu a fost in regula ?
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  5. #173
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Daca si cu parca... Cristi Munteanu e de vina ca a aparat. Saracul e de vina si cu Dinamo si cu Steaua.
    Si noi puteam sa avem cupa in vitrina acum, daca ...
    La Craiova a mirosit uratel, dar parca nu duhnea ca la semifinala Dinamo+Serea - National 4 la 0.

  6. #174
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Aha, acum il lauzi pe Munteanu...inaintea meciului cu Dinamo ne spuneai tu pe aici ca mai bine ar fi sa joace cu Plesca. Ce <beep> cu 2 fetze esti tu.

  7. #175
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    La Steaua problema e de ordin psihic,asta e clar!Daca vor reusi sa invinga la Brasov,va fi declicul necesar!Dar vor reusi?Felicitari Nationalului pt victorie,dar n-au fost mai buni!Insa fotbalul se joaca pe goluri.Gloaba de Tudor n-a fost capabil sa scoata o minge slaba in timp ce Munteanu a scos 2 imposibile.Asta e,mergem mai departe!Din pacate,nu vad cum ar actiona acel declic atat de necesar la Brasov cu yes-manul instalat antrenor,care daca nu pleca de la Timisoara,la ora actuala nu stiu daca se salvau de la retrogradare si care a retrogradat Oradea!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •