View Poll Results: Pronostic FC National - Steaua

Voters
39. You may not vote on this poll
  • 1

    16 41.03%
  • X

    10 25.64%
  • 2

    13 33.33%
Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 175

Thread: Etapa 27: FC National - Steaua

  1. #1
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Etapa 27: FC National - Steaua

    Miercuri, 18 mai 2005: FC National - Steaua, ora 19:30, TVR 1
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Oameni buni,un moment mai potrivit ca asta sa batem steaua nici ca am mai avut vreodata !Va dati seama ce-ar fi sa-i invingem? Se declanseaza scandal mare la steaua !
    Si eu chiar cred ca avem puterea sa-i invingem la ora actuala !
    Sper ca baietii sa fie la fel de motivati ca si in meciul cu dinamo,si sa razbune rezultatul rusinos din tur!

    FORTZA FC NATIONAL !!!

  3. #3
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Steaua pare ca a scapat in invingatoare in cursa pentru titlu, de aceea cred ca vom putea invinge.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  4. #4
    Banned dan-dan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    IASI-orasul CAPITANULUI
    Posts
    327
    Reputatie
    0
    La casele de pariuri vor fi cote mici. Se stie de ce : Nationalul e una din echipele blatiste ale campionatului,dar care merg "inchis". Gino stie de ce si CUM !

    Asa ca 2 solist fara prea multe discutii, decit poate intre membrii LOS PLATANOS.

    MIT GOTT UND POLI IASI

    HEIL POLI IASI

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Avand in vedere ca ne mai trebuie 8p pentru a iesi campioni egalul este o solutie , iar 2 ne aduce cupa !

  6. #6
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Steaua va avea meci greu dar va invinge
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  7. #7
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Daca vrei sa o dam la intors, sunt doi jucatori imprumutati de la Dinamo, plus ca este ultima sansa pentru urmaritoare sa se apropie din nou si ar putea sa-i stimuleze pe bancari, si, inca un argument, FC National, daca invinge pe Steaua, poate prinde, cu putin noroc, locul trei ceea ce le va asigura participarea in UEFA. Deci, argumentele de blat pot fi combatute.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  8. #8
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    La cum joaca Steaua de cateva etape nu are nici o sansa cu National!

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril
    Daca vrei sa o dam la intors, sunt doi jucatori imprumutati de la Dinamo, plus ca este ultima sansa pentru urmaritoare sa se apropie din nou si ar putea sa-i stimuleze pe bancari, si, inca un argument, FC National, daca invinge pe Steaua, poate prinde, cu putin noroc, locul trei ceea ce le va asigura participarea in UEFA. Deci, argumentele de blat pot fi combatute.
    1)In nici un caz Dinamo nu ar face jocurile lui Dinamo.
    2) Cu acel noroc cu care National prinde locul III , mai degraba prinde locul II

  10. #10
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Mai Paule, te simt bine dispus, asa ca nu-ti raspund pe...puncte.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Nu cred k poate fi vorba de blat. Indraznesc sa spun ca suspiciunile referitoare la acest meci ar trebui sa fie mult mai mici comparativ cu cele din meciul tur; meci despre care multzi au spus ca o sa fie blat, ca a fost blat.....ajungand in final sa nu mai shtie dak a fost blat sau a ajutat-o Tudor pe Steaua
    Parerea mea e ca Steaua va suferi din nou vreo 90 de minute, iar daca jucatorii nu se trezesc va fi ceva de genul "macelul din Cotroceni" - adik o infrangere cu 0-1 a rosh-albashtrilor, ca mai multe sunt sigur ca nu avem cum sa primim.
    Eu sunt insa optimist ca vom inscrie, voi fi alaturi de jucatori shi voi spera la macar un punctuletz. HAI STEAUA !
    ex-alpopa

  12. #12
    Rusty Moon pashpa's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Husi
    Posts
    544
    Reputatie
    1
    Daca Steaua ia aici 3 pct se poate declara campioana!Parerea mea.Eu zic ca la acest meci Steaua va arata intradevar valoarea sa si nu va da in nici un fel impresia de "blat".Poate castiga si fara a se folosi de buzunar sau altfel de promisiuni. Si poate sa ofere si spectacolul mult asteptat de fani. Sa stiti ca am incredere in Steaua in continuare si ca sa pot sterge meciurile ei nu tocmai placute din minte, trebuie sa ia 3 puncte in "Parcul cu platani" dupa un meci frumos!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=Red]Forza[/COLOR][COLOR=Blue]Steaua!!!!!!![/COLOR]

  13. #13
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Cred ca ar fi peste bunul simt al lui Zenga sau cel al lui Landi. Zenga este in conflict deschis cu conducerea Stelei, iar Landi inseamna ca s-a dat in spectacol cu conferinta de presa in care a facut referiri la inteligenta lui. Daca se va face un aranjament se va face pe bani multi. Dar cred ca vor veni si din Stefan cel Mare, pentru ca acolo e speranta lor. Singura. La ce arata cele 2 in ultima vreme, in mod normal Nationalul poate sa bata. Vedem. Eu mizez pe victoria noastra, cu toate ca ma infior (vorba vine) ca poate Dinamo sa ia titlul.

  14. #14
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    1)In nici un caz Dinamo nu ar face jocurile lui Dinamo.
    Coorect !http://www.ero-forum.net/images/smiles/achja.gif Paule, esti penal tata http://www.hanuancutei.com/forum/htm...icons/rofl.gif

    Suspiciunile de aranjament planeaza si asupra acestui meci ca si asupra celor dintre Dinamo si FC National din campionat (legaturile lui Netoiu la National+ jucatorii imprumutati)...Sa speram ca va fi un meci corect in care cel mai bun sa invinga (sper sa fie National).
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  15. #15
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Sper sa bata National... De ce? Pentru ca mi-e lehamite de Steaua in ultimul timp....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  16. #16
    sport legend alamar's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    741
    Reputatie
    1
    La cum joaca Steaua acum nici daca le dam meciul nu sunt in stare sa ne dea gol. Doar o minune sau mana providentiala a lui Craciunescu, care va delega arbitrul ideal, poate sa poarte pe Steaua spre victorie ( chiar, s-a stabilit cine va arbitra meciul? ).
    Sa auzim numai de bine si sa ne vedem pe Cotroceni.
    Haaaaaaai Progresuuuuuuu'!

  17. #17
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Normal, cine crezi ca va arbitra? Alexandru Tudor.

  18. #18
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Nationalul poate invinge steaua si relansa lupta pentru titlu eu cred ca vor castiga bancarii, lejer asta in cazut in care nu va fi blat
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  19. #19
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    E uite ca va castiga Steaua . Si va lua titlul .
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  20. #20
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    DAR NU ARE CUM SA CASTIGE
    ca este tot un antrenor italian si se va termina 0-0

  21. 17th May 2005, 08:31

  22. #21
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Care e faza cu arbitrul? Este ruda cu cineva de la Steaua? Cu portarul Stelei? Nu cred ca va face magarii. Va fi un meci tare. Stelistii stiu ca pot incheia conturile maine, iar Nationalul are sanse teoretice la orice loc de la 4 in sus. Inclusiv 1, desi...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •