View Poll Results: Pronostic FC National - Steaua

Voters
39. You may not vote on this poll
  • 1

    16 41.03%
  • X

    10 25.64%
  • 2

    13 33.33%
Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 175

Thread: Etapa 27: FC National - Steaua

  1. #43
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    ba dinamovistilor si rapidistilor, de ce vorbiti prostii?
    JIJI FECALI a zis ca el nu face blaturi, el joaca pe bune, acum de ce nu il credeti? Omul e de caracter, nu vorbeste prostii, si deloc nu abereaza la TV.
    In schimb Dinamo a facut numai blaturi, (exact de ce am pierdut niste puncte de rahat la brasov, am pierdut cu nationalu, si am inceput sezonul numai cu infrangeri, pentru ca totul era blat)
    steaua joaca corect, iar noi cu rapidul furam totul

    deaia steaua nu stie ce inseamna un trofeu in mileniu' 3. :degete: :degete:
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Poate ne spui tu in ce an a inceput mileniul 3 ! Anul trecut?! Acum 2 ?! Acum 3 ?!
    ex-alpopa

  3. #45
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Poate ne spui tu in ce an a inceput mileniul 3 ! Anul trecut?! Acum 2 ?! Acum 3 ?!
    ok sefu, sa traiti...ati castigat acum 5 ani.....imi cer mii de scuze
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  4. #46
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607
    aici cred ca sunt 2 variante :1.ai baut deja vreo 6beri(asta e varianta fericita) si 2. esti dus cu pluta cum pe oricine? Aloooooo Nesta Puyol Ayala Terry si Campbell fugiti vine ricky dopatul si va umileste
    Ayala joaca cumva la Valencia? :degete:
    De ce nu esti atent? Am zis ca puteam bate. Adica intr-o conjunctura fericita, cu publicul in spate si cu noroc. Asa cum si pe Valencia am eliminat-o intr-o conjunctura fericita, chiar fara Neaga.
    Last edited by Neamtu; 17th May 2005 at 18:12.
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by APercele79
    ok sefu, sa traiti...ati castigat acum 5 ani.....imi cer mii de scuze
    Inseamna ca eshti decalat cu un an. Cine era campioana in vara lui 2001 shi pana in iunie 2002 ?!
    ex-alpopa

  6. #48
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Franta
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  7. #49
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Inseamna ca eshti decalat cu un an. Cine era campioana in vara lui 2001 shi pana in iunie 2002 ?!
    si mai tii minte cum era sa fii campion? (sa nu mai zic de event, ca astea va depasesc...)
    dar sa termini pe locul 1, ce misto era, nu? lasa ca daca bateti maine, mai aveti sansa sa simtiti pe pielea voastra cum e sa devii campion, ca ati ajuns frustrati, sa dati cu pumnu, mi se face si mila de voi...
    bine ca inca va bucurati de victoria cu valencia ca in afara de meciul ala, ultimii 4 ani ati stat in bezna
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by APercele79
    bine ca inca va bucurati de victoria cu valencia ca in afara de meciul ala, ultimii 4 ani ati stat in bezna
    Of doamne, pai inseamna ca voi suntetzi in bezna de la infrangerea cu Knaptyrsnufelag shi victoria cu 3-0 din Ghencea, an 1989. Asta da frustrare, sa nu ne batetzi 9 ani la rand shi sa nu depasheshti turul I al cupelor europene vreo 12 ani
    ex-alpopa

  9. #51
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by APercele79
    si mai tii minte cum era sa fii campion? (sa nu mai zic de event, ca astea va depasesc...)
    dar sa termini pe locul 1, ce misto era, nu? lasa ca daca bateti maine, mai aveti sansa sa simtiti pe pielea voastra cum e sa devii campion, ca ati ajuns frustrati, sa dati cu pumnu, mi se face si mila de voi...
    bine ca inca va bucurati de victoria cu valencia ca in afara de meciul ala, ultimii 4 ani ati stat in bezna
    Nu uita ca am luat campionatu de 6 ori la rand. Si maniera in care il castigam era entuziasmanta.
    Pe langa Valencia, am putea adauga: Besiktas, Standard, Southampton, West Ham, Bastia etc.
    Voi cu ce va mandriti? Cu Zilina si cu Metalug Ljepaja? Sau poate cu KR Rejkjavik?
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  10. #52
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    multi se astepta ca nationalul sa ne joace in picioare ,mai ales ca steaua este intr-o forma slaba,doar un punct in ultimele 3 meciuri acasa,golaveraj 0-2...plus jocul cel mult modest...

    dar merg pe mana baietilor si cred ca vom invinge in meciul asta...nu neaparat subiectivism aici,pur si simplu asta cred...
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

  11. #53
    sport legend
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    383
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Si ce numere ies la loto in weekend ca vad ca le stii pe toate?
    2,14,21,37,44,45
    Te vad mai interesat si sa nu le spui la nimeni

  12. #54
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Luci@n333
    2,14,21,37,44,45
    Te vad mai interesat si sa nu le spui la nimeni
    Te inseli. Io zic ca iese 50 sigur
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  13. #55
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Vrei sa spui 5-0!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  14. #56
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Neamtu
    Nu uita ca am luat campionatu de 6 ori la rand. Si maniera in care il castigam era entuziasmanta.
    Pe langa Valencia, am putea adauga: Besiktas, Standard, Southampton, West Ham, Bastia etc.
    Voi cu ce va mandriti? Cu Zilina si cu Metalug Ljepaja? Sau poate cu KR Rejkjavik?
    Manchester CRED CA FACE CAT TOATE LA UN LOC

  15. #57
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mortu
    Manchester CRED CA FACE CAT TOATE LA UN LOC
    si cu meciurile alea va laudati voi...? 1-2 aici si 0-3 pe old trafford cu o echipa a lui manchester din care au lipsit 7,8 titulari...
    iar returul a fost de pomina...v-au dominat aia si au batut la voi ca la hotii de cai...mai stii ca fundasii dinamovisti au facut otita dupa meciul ala?
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

  16. #58
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Au avut vreo 4 goieni in aparare in meciu ala
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  17. #59
    sport legend DaRk_Star's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    dobrin&neaga city...
    Posts
    367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Neamtu
    Au avut vreo 4 goieni in aparare in meciu ala
    nooo...atunci au fost doi zevzeci mai catastrofali decat goian...cuplul iordache & alistar -spaima propriului portar...
    invingatorii vor fi mereu criticati,campionii insa niciodata...[COLOR=Blue]steaua[/COLOR][COLOR=Red] 4ever[/COLOR] ...

  18. #60
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    castiga national cu 3-1
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  19. #61
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Mah baietzi, chiar asha atzi ajuns sa punetzi botul la comparatzile vadit disproportzionate intre Dinamoul European shi Steaua Europeana ?! In primul rand ca Dinamo Bucuresti nu exista pe harta Europei.
    ex-alpopa

  20. #62
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    alpopa hai un fifa
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  21. #63
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by alpopa
    Mah baietzi, chiar asha atzi ajuns sa punetzi botul la comparatzile vadit disproportzionate intre Dinamoul European shi Steaua Europeana ?! In primul rand ca Dinamo Bucuresti nu exista pe harta Europei.
    zi sa mori tu ca nu exista pe harta

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •