View Poll Results: Pronostic FCM Bacau - Poli Iasi

Voters
26. You may not vote on this poll
  • 1

    6 23.08%
  • X

    4 15.38%
  • 2

    16 61.54%
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 120

Thread: Etapa 27: FCM Bacau - Poli Iasi

  1. #43
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cioc
    Bine zis entuziasm de incepator,au scos si ei capul dupa 20 de ani.Fac poante cu internetul,dar au uitat cind veneau la Bacau sa vada o Steaua sau Dinamo.
    A,sint din "capitala moldovei" dar nici nu si-au dat seama ca s-a mutat de mult la Bacau.
    Aici ai dreptate mergeau si inca multi
    mergeau si stateau in galeria stelei sau a lui dinamo
    sa stii ca am vazut si la Suceava masini de Iasi in jurul stadionului cand veneau granzi fotbalului romanesc

  2. #44
    junior
    Join Date
    May 2005
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    "ce bine e" ai uitat sa adaugi;taranimii,saraciei...cit despre cele bune vi se datoreaza studentilor veniti din toata Moldova.Vezi vara;Iasi=oras mort!

  3. #45
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    aici are si mai mare dreptate

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Dar tu de unde esti,mai ciocule? Ca sa stim si noi cum sta treaba!

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    POLI IAŞI / 14:30

    Poli Iaşi va emite abonamente speciale
    Preşedintele lui Poli Iaşi, Marius Stan a declarat că īn sezonul viitor nu se vor pune īn vīnzare bilete la meciurile cu Steaua, Dinamo şi Rapid. "Īnainte de startul sezonului vom emite două tipuri de abonamente. Unul, pentru meciurile cu cele 3 echipe mari din Bucureşti, care va costa 600 000 lei iar celălalt pentru restul partidelor. Vom evita astfel īmbulzeala de la partidele cu granzii, la care nu vom vinde nici un bilet!" a spus Stan.
    gsp

  6. #48
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    "ce bine e" ai uitat sa adaugi;taranimii,saraciei...cit despre cele bune vi se datoreaza studentilor veniti din toata Moldova.Vezi vara;Iasi=oras mort!
    Romania = tzara moarta! bai bacau e un oras al hotziei, un oras in care nu mi-as dori sa locuiesc, la fel si Bucarest
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  7. #49
    Jhony Popa arfel's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    742
    Reputatie
    1
    e cam naspa cu 2 abonamente...asta ar insemna cel putin 1 mil sa vad 15 meciuri....eu as zice ca e suficient un singur abonament si sa intre la toate meciurile cu el si sa coste in jur de 700-900
    POLI IASU si cu POPA ne vor duce-n EUROPA

    "M-am săturat să vorbesc cu preşedintele şi să stabilim că azi īi mint eu pe jucători, mīine el, iar joi amīndoi!"

  8. #50
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by be@
    POLI IAŞI / 14:30

    Poli Iaşi va emite abonamente speciale
    Preşedintele lui Poli Iaşi, Marius Stan a declarat că īn sezonul viitor nu se vor pune īn vīnzare bilete la meciurile cu Steaua, Dinamo şi Rapid. "Īnainte de startul sezonului vom emite două tipuri de abonamente. Unul, pentru meciurile cu cele 3 echipe mari din Bucureşti, care va costa 600 000 lei iar celălalt pentru restul partidelor. Vom evita astfel īmbulzeala de la partidele cu granzii, la care nu vom vinde nici un bilet!" a spus Stan.
    gsp
    In cazul asta sa se duca doar el si familia lui
    Mai bine mergem la vaslui fratilor sa injuram tarani aia
    nu cred ca va da un student 600000 pentru 3 meciuri si alea din 3 in 3 luni

  9. #51
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    sunt de acord cu voi datorita $, dar echipa are nevoie de bani si pe cat posibil sa se evite nebunia asta cu biletele! bani mai putzin conteaza dar la meciul cu steaua cel putzin a fost ceva de inimaginat, totusi mi se pare cam mult 600 de mii pt 3 meciuri
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  10. #52
    Jhony Popa arfel's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    742
    Reputatie
    1
    Poli Iaşi are mari probleme de lot
    Pentru meciul de la Bacău, Poli se confruntă cu grave probleme de lot, antrenorul Ionuţ Popa neputīnd conta pe 9 jucători! Din această cauză, formaţia ieşeană va deplasa pe malurile Bistriţei doar 16 fotbalişti. "Şi aşa sīnt optimist. E şansa celor care nu au prea jucat să ne demonstreze valoarea" a spus Popa.
    POLI IASU si cu POPA ne vor duce-n EUROPA

    "M-am săturat să vorbesc cu preşedintele şi să stabilim că azi īi mint eu pe jucători, mīine el, iar joi amīndoi!"

  11. #53
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    ce super ar fi sa venim cu 3 puncte de la bacau
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  12. #54
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    ma duc

  13. #55
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1
    TVSPORT ... unde ?? ..sa aduci niste puncte de la Bacau ?!


    ...

    nasoala treaba cu abonamente numai pt. echipele alea ...
    si .. daca tot is abonamente, de ce is 600.000 ???!!! ar veni 200.ooo pe meci... deci cat ar fi costat biletele ?? 300.ooo ??????!?!?!?!??!

    mai bine ar pune 500.ooo(pt. echipele de "pluton")+300.ooo(pt. asa-zisii "granzi" ) = 800.000 lei ...
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

  14. #56
    POLIST 100% Rocko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    148
    Reputatie
    1
    POLI IASI afost amendata cu 1.500 Euro in urma incidentelor provocate de suporteri la meciul cu FC National... de asemeni Branet a fost suspendat 4 etape , Toma o etapa si au de platit un bacsis celor de la comisia de disciplina in valoare de vreo 100 $... se pare ca am scapat ieftin...
    [COLOR=Blue][FONT=Century Gothic]FORTZA POLI [/FONT] IASI [/COLOR]

  15. #57
    Jhony Popa arfel's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    742
    Reputatie
    1
    poate pui si un link
    POLI IASU si cu POPA ne vor duce-n EUROPA

    "M-am săturat să vorbesc cu preşedintele şi să stabilim că azi īi mint eu pe jucători, mīine el, iar joi amīndoi!"

  16. #58
    POLIST 100% Rocko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    148
    Reputatie
    1
    [COLOR=Blue][FONT=Century Gothic]FORTZA POLI [/FONT] IASI [/COLOR]

  17. #59
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1

    Unhappy

    Quote Originally Posted by Rocko
    POLI IASI afost amendata cu 1.500 Euro in urma incidentelor provocate de suporteri la meciul cu FC National... de asemeni Branet a fost suspendat 4 etape , Toma o etapa si au de platit un bacsis celor de la comisia de disciplina in valoare de vreo 100 $... se pare ca am scapat ieftin...
    ieftin, ieftin ... dar Branetz nu mai joaca sezonu' asta ...
    ar trebui sa faca o cheta de la spectatorii care vin la meciul cu Brasov sa se plateasca cei 1500 Euro ...
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

  18. #60
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    daca Iasu e oras mort vara, Bacaul cum e pe vremea asta??? dar vara?? :degete:

  19. #61
    va spune: radcom's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    IASI
    Posts
    745
    Reputatie
    1

    Cool

    Quote Originally Posted by cioc
    "ce bine e" ai uitat sa adaugi;taranimii,saraciei...cit despre cele bune vi se datoreaza studentilor veniti din toata Moldova.Vezi vara;Iasi=oras mort!
    M-ai "spart", meshtere. Cre'k o fi Bacaul, un orash plin de viatza mai ales in perioada verii ...Nici la "marile" concerte ...
    Ca arhitectura Bacau =0.
    P.S. De multe ori, Iasul are de pierdut din cauza unor studentzi mai putzin civilizatzi, care pleaca shi ei de acasa(din toata Moldova), sa faca facultate.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]Daca viata iti intoarce spatele, nu ezita, arde-i un shut in fund !!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  20. #62
    PoLi IaSi ce_bine_e's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    in drum spre casa...
    Posts
    2,177
    Reputatie
    1
    ciocu mic!
    [center]Forza [b][size=3][color=blue]POLI IASI[/b][/size] !!! [/color][/center]
    Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fieacare minut

  21. #63
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cioc
    "ce bine e" ai uitat sa adaugi;taranimii,saraciei...cit despre cele bune vi se datoreaza studentilor veniti din toata Moldova.
    mai bine zici : cit despre taranime si saracie vi se datoreaza studentilor veniti din toata Moldova...

    Quote Originally Posted by cioc
    Vezi vara;Iasi=oras mort!.
    Vezi mai bine tu vara, iarna, primavara, toamna ... ... si daca te referi la faptul ca pleaca studentii acasa vara ... iesenii vara se mai duc si pe la picnicuri, gratare, iazuri, etc. ...
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •