Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 316 to 323 of 323

Thread: Play-out 2023-2024

  1. #316
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,144
    Reputatie
    0
    In cazul ca s-ar juca corect ar avea sanse Dinamo.

    Petrolul, Sibiul, U Cluj nu ar trebui sa piarda, Sibiul la ce a demonstrat cu Poli Iasi...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  2. #317
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,213
    Reputatie
    1
    Da, sa joace toti corect, mai putin UTA.

  3. #318
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,676
    Reputatie
    0
    Ar fi avut sanse daca jucatorii romani s-ar fi inteles cu cei straini. Vechea problema la Dinamo.

  4. #319
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,039
    Reputatie
    1
    Ce miracol? Rahat.
    Nu sunt in stare sa castige un meci contra celor mai slabe echipe care le-am vazut in viata mea.

    Sa se duca acolo in B ani de zile si sa nu mai incurce lumea pe aici cu tot felul de iluzii.
    Sa aiba o baza solida financiara si un plan pe termen lung de constructie la club. Clubul asta merita mult mai mult fata de ce are azi ca sustinere in conducere. Asta e club serios in mod normal, se pretinde performanta de nivel de top Romania indiferent de sport. Ce am cunoscut personal in tinerete nu are legatura cu ce se intampla azi.
    Derbedeii aia care se cred patroni sa plece la bisnita in Obor acolo unde le e locul, la vandut cartuse Kent si casetofoane Sony plm ... da, nivel de acum 40 de ani
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. Yesterday, 23:08

  6. #320
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,213
    Reputatie
    1
    Intr-un singur meci daca nu ar fi luat gol in prelungiri ar fi fost salvati. Pe vremuri, lui Iliescu ii spuneau astia de la Catavencu Ghinion Iliescu. In cazul lui Dinamo cred ca e vorba de blestemul lui Ghinionescu Jackie.

  7. #321
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,039
    Reputatie
    1
    Salvati de ce? De adevar?
    Dinamo a devenit un club regional. Un fel de Chindia, Chiajna ... sau nu mai stiu sa le numar din Ilfov

    Nu e. Boala lunga, moarte sigura.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #322
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,386
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Teoretic Clujul ar trebui sa joace la victorie, daca vor sa fie siguri de barajul ala pt Conference. Petrolul ar putea juca pe bani de la Dinamo, Mititelu si chiar si Botosani...s-ar aduna de o prima frumusica. Dinamo si Craiova bat sigur.
    Se știe barajul deja, U Cluj cu Otelul. Sunt singurele echipe cu licență pentru Europa.
    Dacă Otelul ia cupa, U joacă direct cu locul 3.

  9. #323
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,213
    Reputatie
    1
    Mai este o conditie, cele care joaca barajul trebuie sa fie in primele 10. Clujul poate pica pe 11 daca Petrolul bate la Iasi.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •