Page 38 of 38 FirstFirst ... 28363738
Results 778 to 795 of 795

Thread: Play-off 2023-2024

  1. #778
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,035
    Reputatie
    0
    Lupta la locul 5 n-a fost niciodata mai apriga!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #779
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,231
    Reputatie
    1
    Haha, a borat Giovani tot! Deci de la prima aia de dupa 4-0 cu Steaua s-au luat rapizii, din ce lasa machidonul sa se inteleaga marele capitan impreuna cu marele presedinte au facut imparteala, bineinteles ca si-au tras partea, pe la albanezi au ajuns ceva firimituri si de atunci s-a ales praful.

  3. #780
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,156
    Reputatie
    0
    Da ceva de genul am auzit si eu recent, a impartit banii doar Sapunaru ?!
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  4. #781
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,231
    Reputatie
    1
    Sapunaru si Niculae, fara implicarea antrenorului.

  5. #782
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,035
    Reputatie
    0
    Aha, deci au impartit banii intre rapidisti. Mercenarii n-au ce cauta.

    Ei bine, au impartit ei pe teren.

    Niculae a platit pentru asta, Sapunaru a fost platit ca cica i-au prelungit cu un an.

    Ce-i drept, ar fi inca bun sa intre de pe banca, cand trebuie sa tii de un rezultat ca a 3-lea funads central.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #783
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,740
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Lupta la locul 5 n-a fost niciodata mai apriga!
    Locul 5 n-a ajuta la nimic. Poate doar la ceva bani in plus din drepturile TV comparativ cu locul 6
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  7. #784
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,035
    Reputatie
    0
    Evident. Eram ironic.

    De-aia zice Nr. Dieci ca trebuie sa fii mai sprinten in gandire.

    Important e c-ai avut femei, capul care conteaza e cel de jos, el trebuie satisfacut si totul e ok.

    Cum din nou ar zice Nr. Dieci, ca si lui atata-i poate traista de cunostinte, sa nu-i zic altfel.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #785
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,231
    Reputatie
    1
    Ne-am lamurit si cu numirea ghertoiului de Ninel la conducerea Giulestiului. A cazut si varianta cu nea Blatucescu, se pare ca va fi numit un nou antrenor strain. In conditiile astea si in urma dezvaluirilor lui Giovani, in opinia mea, nea Danut a facut cea mai mare tampenie destituindu-l pe Bergodi. Ce parere ai, Gioni?

  9. #786
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,035
    Reputatie
    0
    Pana nu vad retarzia, nu o numesc. Am numit-o destul in vara trecuta.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #787
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,231
    Reputatie
    1
    Neil Lennon Chiar si eu cred ca Ninel ar fi fost o varianta mai buna.

  11. #788
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,035
    Reputatie
    0
    Ce-i aia? Nume de biciclist?

    Sucu e retardat total, bine c-are bani din nimereala. Ca altfel era in mahala.



    Nu ma mai consum pentru toti retardatii, m-am consumat destul vara trecuta cand nu stiam ca sunt retardati, acum m-am lamurit, nu ma mai stresez. Vor mai trece ani pana cand le va trece retarzia si se vor destepta.

    Asta e un alt Daum la nationala Romaniei, alta panarama mercenara fara nici o treaba si implicare emotionala in caz de 7 esecuri la rand. Buna alegere.



    Ma voi bucura iar de mecla retardatilor din tribune la meciuri, mecla aia de nu stiu ce dracu i-a lovit! Propria retarzie, bai! Hai s-o vedem in continuare! E deja de-a dreptul penibil, daca nu razi, plangi, asa ca trebuie sa razi.



    Ce sa zic, sa vedem partea plina a paharului, macar nu ne batem la retrogradare cu Dinamo. Tot nu e dracu asa de negru.
    Last edited by Johnny D; 9th May 2024 at 22:36.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #789
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,740
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Ne-am lamurit si cu numirea ghertoiului de Ninel la conducerea Giulestiului. A cazut si varianta cu nea Blatucescu, se pare ca va fi numit un nou antrenor strain. In conditiile astea si in urma dezvaluirilor lui Giovani, in opinia mea, nea Danut a facut cea mai mare tampenie destituindu-l pe Bergodi. Ce parere ai, Gioni?
    Eu zic ca dupa atatea variante picate, ar merita si Gioni o sansa de a fi antrenorul Rapidului din Giulesti. Farmecul vietii )
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  13. #790
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,035
    Reputatie
    0
    Decat taranu ala scotian semianafabet in limba-i natala...

    Rrahmani ala am impresia ca e un clown retardat, Burmaz ar trebui sa fie titularul in centrul atacului Rapidului sezonul viitor. Nu degeaba l-am si pus etapa asta ca nr. 1 la golgeter.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #791
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,231
    Reputatie
    1
    Sa salutam locul 6 obtinut cu mari eforturi (financiare) de catre Rapid Giulesti! La mai multe!

  15. #792
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,035
    Reputatie
    0
    Primul an de regres. De ce credeti ca i-am injurat pe toti in vara cand voi toti ziceati ca panarama de Bergodi e o alegere buna. Habar n-aveti dar ma bucur ca inca credeti ca aveti vreo treaba.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #793
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,231
    Reputatie
    1
    Bergodi a scos maxim din ce se putea din panaramele astea. Eu unul i-as reprosa doar ca n-a avut curaj sa-l curete pe Sapunaru si implicit gasca aluia. L-au curatat aia pe el.

  17. #794
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Haha, a borat Giovani tot! Deci de la prima aia de dupa 4-0 cu Steaua s-au luat rapizii, din ce lasa machidonul sa se inteleaga marele capitan impreuna cu marele presedinte au facut imparteala, bineinteles ca si-au tras partea, pe la albanezi au ajuns ceva firimituri si de atunci s-a ales praful.
    Deci asta e "rapidismul" ...
    Uite cum se distruge o echipa, procedura de invatat la scoala antrenorilor.
    Nu era cine stie ce, dar Rapid la nivelul campionatului nostru avea sanse sa incurce FCSB daca lucrurile mergeau normal

    Rapid va avea sanse sa se bata la titlu in viitor ... dar fara rapidisti, e clar.
    Va dati seama daca venea Sumudica? Prima victorie in campionat ar fi fost ultima. Si asta nu din cauza lipsei de valoare ci din abundenta "romanisme".
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #795
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,231
    Reputatie
    1
    „Avem probleme în defensivã, în atac putem face ce vrem”
    S-o referi doar la fotbal?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •