Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 83

Thread: Etapa 28 2023/2024

  1. #43
    junior
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    Știu Johnica, dar dacă încerc sa editez mesajul de oe telefon mi se șterge postul.
    Credeam ca tu ești cel ajutat de doctori.

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by AvA_Jar View Post
    Știu Johnica, dar dacă încerc sa editez mesajul de oe telefon mi se șterge postul.
    Credeam ca tu ești cel ajutat de doctori.
    Se mai schimba parerile.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #45
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Mda, iar a retras echipa fricosul de Bergodi și nu mai joacă nimic. Normal că iei gol dacă îți lași adversarul sa vină peste tine.

  4. #46
    junior
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    Sa fac o retrospectiva a meciurilor pe care Otelul le-a avut in 'mana' și totul a mers de-a-n pulea.
    Etapa 1 , trebuia sa învingem Uta . I-am dominat, am avut ocazii mari, am ratat penalty.
    EtPa 3, ne-au fost refuzate 2 penalty-uri clare cu Fcsb și o behaitoare nu a fost eliminata, Chiriches.
    Etapa 4 , am dominat Pepsi la ea acasă și am fost egalați nemeritat pe final. O mulțime de decizii greșite împotriva.
    Etapa 5 , am dominat U Cluj , am avut penalty clar refuzat și s-a acordat eronat penalty pt U Cluj.
    Etapa 7 , baga-mi-as Paula în meciul cu Voluntari. Ii dominat total, aveam 2-0 și ne-a fost refuzat IAR penalty clar și eliminare, după care am fost egalați inexplicabil, din nimic, de nicăieri.
    Etapa 8
    Am rata penalty la Petrolul , am ratat 3 ocazii de 1 vs 1 și alte 4 ocazii mari.
    Etapa 12
    Am pierdut meciul cu Farul din cauza unui smoc de gazon care a păcălit portarul și a trimis o mige banala și ușor de aparat în poarta. Meci jucat în condiții meteo grele si nicio echipa nu putea degaja mingea mai mult de 20-30 m din cauza vântului.
    Etapa 14
    Am avut penalty clar refuzat contra Hermanstadului și am avut mai multe ocazii.
    Etapa 19
    Un arbitraj execrabil și tendențios în meciul cu Sepsi. Am ratat egalarea de 2-3 ori . În ultimele minute adversarul a respins de 3 ori mingea de pe linia porții.

    Etapa 23
    I-am dominat pe Voluntari și am fost egalați iar pe final.Inca odată am avut penalty clar refuzat.
    Etapa 24
    I-am super dominat pe cei de la Petrolul, mingea a refuzat sa între în poarta de nenumărate ori so am avut penalty clar refuzat.
    Etapa 27
    Penalty eronat acordat pt Farul , am jucat mai bine decât adversarul și meritam victoria.
    Etapa 28
    Am făcut 2-2 cu un adversar care a șutat o singura data pe poarta din acțiune.
    Meritam victoria.
    Otelul are cel mai mic buget din Liga 1 și cel mai slab cotat lot .

  5. #47
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by AvA_Jar View Post
    Otelul are cel mai mic buget din Liga 1 și cel mai slab cotat lot .
    Si-a pierdut si 4-0 cu Dinamo cu lotul asta ultimul meci din Liga a 2-a, jucat cu Dinamo ala slab. Progresul e evident. Nu zice nimeni ca nu merita felicitari.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #48
    junior
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    Ai nevoie sa-ti chem ambulanta, Johnny?
    Tensiunea cum îți este?😬

  7. #49
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Nu e chiar asa rau, anul asta ma bazez pe Arsenal mai mult.

    Rapid e bonus.

    Trebuie sa te axezi pe unde vezi fotbal, nu tentativa de.

    Ar fi tensiune daca am fi aproape de wc wcsb, asa... mai putin.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #50
    junior
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    Păreri despre Bergodi?😅

  9. #51
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,995
    Reputatie
    1
    Munceste bine Jar, sa recunoastem. Isi apara echipa ca un adevarat suporter, pe forum si pe stadion. Johnny in schimb ... cu Arsenal
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #52
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Pai daca ai antrenor care se bate la titlu, Shumudik si tu alegi... varianta safe?

    Ma uit si eu safe la meciuri, cum ai ales.

    Tu vorbesti? Care esti cu PSG si ziua si noaptea! Iar cu Dinamo in pauza de vacanta.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #53
    junior
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    Rapid nu are jucatori care sa știe sa joace defensiv pe perioade prelungite , sa știe sa tina de rezultat.
    Bergodi este sinucigaș când pune o echipa cu profil ofensiv sa se apere.

  12. #54
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,122
    Reputatie
    1
    Imi place Badescu asta, mi se pare ca se apara mai bine decat Borza. Oricum, rapizii traiesc periculos.

  13. #55
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,995
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Tu vorbesti? Care esti cu PSG si ziua si noaptea! Iar cu Dinamo in pauza de vacanta.
    Da, cu PSG ca este bani multi

    Ce Dinamo?
    Eu am spus de multe ori clar de la inceput de sezon, Dinamo nu trebuia sa promoveze. Nu numai ca nu merita, dar nu-i este benefic. Jucatori inca necopti isi rateaza cariera in liga 1 fiind ciuca batailor contra echipelor slabe dar pregatite pt liga asta.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #56
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Acuma pare altceva.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Da, cu PSG ca este bani multi
    Latifundiari.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ce Dinamo?
    Saracie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #57
    junior
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    Este un jucător interesant .
    Este un meci cu ritm și plăcut pt un spectator neutru.

  16. #58
    junior
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    DelaP, când pomenești de tineri jucători, te referi de mezinul Junior Morars și la junele Patriche?😅

  17. #59
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,995
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by AvA_Jar View Post
    DelaP, când pomenesti de tineri jucători, te referi de mezinul Junior Morars si la junele Patriche?😅
    Nu.
    La Politic ... exemplu

    Si ca sa precizez ce gandesc, cu echipa construita serios si promovata in 2024-2025, Politic probabil ca se batea pt locurile 2-3 cu Dinamo si ar fi avut alta "lumina". Astfel ar fi putut sa fie in atentia echipelor mari din Europa. Ceva gen Sassuolo, Rennes sau Gaziantepspor
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #60
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    BURMAAAAAAZ!


    Si Johnny puncteaza la golgeter!


    CR7Burmaz.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #61
    junior
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    Sa știi ca execuția lui Burmaz aduce cu loviturile executate de CR7.
    Frumoasa execuție!

  20. #62
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Asa ma gandeam si eu. Doar ca ii sta bine ca rezerva, nu ca titular.


    A avut 2 singur cu porkaru etapa trecuta la 1-1, e la fel de vinovat ca Sapnuaru ca in loc sa luam 3p, am luat -3. Si-a mai spalat din pacate cu ciocanul asta in vinclu de la 30 de metri.


    Cum ziceam si la meciul lui Arsenal de la Porto, e mai usor de la 30 de metri decat de la 3.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #63
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,122
    Reputatie
    1
    Mincinos scor.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •