Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 112 of 112

Thread: Etapa 25 2023/2024

  1. #106
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Mititelu e usor de urat,are multe defecte dar are ceva ce 90 % din oameni nu-nebunia si incapatanarea aia(probabil olteneasca) de a nu ceda.

    Ce determinare a aratat omul asta rar vezi.Sa aiba toata politica impotriva lui,totul impotriva lui in Craiova,sa-i fure aia palmaresul,sa-i blocheze afaceri,sa-l bage la parnaie ampulea si asta tot a iesit si a facut bani si tinut echipa.
    Omul e top cu tot cu defectele lui.
    Mititelu e procesoman de meserie.
    A luat, dar a si dat.

  2. #107
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    A furat dar a si facut.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  3. #108
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Mititelu e procesoman de meserie.
    A luat, dar a si dat.
    Si?

    Asta doar intareste ce am zis.

    Cati au determinarea sa atace tot la tribunal ?Crezi ca e usor sa treci prin toate procesele alea?Asta ca sa nu mai zic costisitor.

    Stai linistit ca omul e top.

  4. #109
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Aici sunt de acord cu Numarul 10. Nu stiu cat de corect o fi Mititelu in trebile lui, nu e treaba mea. insa apreciez faptul ca sustine cu indarjire U Craiova si a reusit sa aduca iar echipa in Liga 1 unde a facut o echipa buna si aduce mereu jucatori interesanti.

    Cat despre procese, Mititelu actioneaza in stil american unde oamenii cred in justitie si apeleaza frecvent la ea cand au probleme de rezolvat. Procesele sunt un factor de echilibru in societate, toti sunt mai atenti la ce fac atunci cand stiu ca legea este respectata si ca pot fi chemati in instanta daca merg pe langa.
    Si o face pe barba lui, daca pierde plateste cheltuielile de judedecata si poate chiar mai mult. Dar daca castiga se cheama ca si-a recuperat drepturile.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  5. #110
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Cum adica "'aici" Uti?Ma faci sa cred ca nu esti de acord mereu cu mine.

    In business nu trebuie sa fii corect,trebuie sa fii castigator-atat tu cat si partenerul.Aia corecti sunt in faliment si se uita la altii cum fac bani.

    Cat despre procese,cred ca e o combinatie de factori,cum ziceai si tu asa isi rezolva problemele,cum zicea si Stan e procesoman(adica ii si place) si pe undeva cred ca asa isi mai tine aproape anumiti oameni din justitie-e mereu binevenit sa ai relatii cu astia din justitie.
    Proces ca ala unde sa castige 700 milioane de euro in prima instanta si dupa sa se dea complet invers cum a avut el nu se mai vede niciunde.Ireal.
    La noi se judeca functie de cine esti si cat ai cotizat si ce tovarasi ai.Daca crede cineva altcineva sunteti pe langa treaba.

  6. #111
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Ar fi plictisitor sa fim mereu de aceeasi opinie.
    Nu comentez justitia romaneasca pentru ca de multe ori nu ii inteleg deciziile precum cea de care vorbesti. Si ma feresc de ceea ce nu inteleg.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  7. #112
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,100
    Reputatie
    0
    Intrebarea care ramane, poate Craiova sa tina 2 echipe in Liga1?

    In momentul de fata se poate avand in vedere Timisoara, Brasov, Oradea, Hunedoara. Nu inteleg de unde pana unde Selimber
    Gott würfelt nicht! Einstein.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •