Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 175

Thread: Etapa 24 2023/2024

  1. #64
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,100
    Reputatie
    0
    Eii ....Rusevici a dat de doua ori in portar doar cu portarul, cu offsiduri la limita, in prelungiri Pop una de asemenea.

    Rapidul ar fi bine sa castige campionatul, pentru ca par ca vor construi ceva serios.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  2. #65
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    din ce povestesc colegii forumisti inteleg ca ciormoranii din julesti au fost impinsi de la spate de fluierasul in negru, fost ciorditor in galeria acestei mizerii slinoase. de la dorinel munteanu zicere, cu deosebit respect!

    Eu nu am avut niciun conflict. Vocabularul lor este unul care se potriveste. Ce sa zic? Ii stiu de mult timp pe fanii Rapidului, fac o atmosfera extraordinara, dar probabil nu le sunt simpatic. Nu toti, cativa au fost asa mai.. mai bronzati putin!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #66
    junior
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    A fost un arbitraj smecheresc și s-a văzut de pe luna ce încearcă sa facă arbitrul.
    Multe fragmentari pro Rapid și deciziile marunte acordate 99% pt Rapid.
    A știut Coza cum sa ofere avantaj echipei lui favorite și a crezut ca este mega subtil.
    Felicitări pt victorie și va doresc arbitraje cum au fost pt noi în meciul asta și în general.

  4. #67
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    din ce povestesc colegii forumisti inteleg ca ciormoranii din julesti au fost impinsi de la spate de fluierasul in negru, fost ciorditor in galeria acestei mizerii slinoase. de la dorinel munteanu zicere, cu deosebit respect!
    Tarane, te-am lasat in balegar pana la genunchi, te-am gasit in balegar pana la gat.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #68
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Djokovic este singurul jucator ce trebuie la mijloc, sa castigi campionatul...insa cu 3 ani mai tanar

    Albu nu imi pare jucator cu care sa castigi campionatul, posibil sa fiu subiectiv
    Deocamdata Albu e ca un caine care se cearta cu toti adversarii, fara sa le sparga arcada.
    Sau sa le dea o talpa in piept, cum era sa fie etapa trecuta daca nu se tragea cutzu ala.

    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Nu prea au tremurat,era 2-0 in min 60.

    Otelul nu a existat ofensiv dupa.

    Chiar a fost lejer azi.


    Tu cu cine tii?

    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    din ce povestesc colegii forumisti inteleg
    Aici m-am oprit, ca tu nu prea intelegi mare lucru.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #69
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Moaaaaaama, ce mi ti-i a omorat mUTA chiar la ei pe megastadionul ala, cu gazonul ale de liga a 7-a!

    Au crezut ca daca joaca pe aratura au o sansa-n plus! Prost judecat.
    Pentru ca azi nu joaca cu Rapid, mUTA s-a nascut prin araturi si prin santuri.
    Chiar de la nume vine, e chiar primul indiciu: mUTA ARAd.
    Dar tre sa te mai duca si mintea un pic.
    Last edited by Johnny D; 4th February 2024 at 13:48.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #70
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,126
    Reputatie
    1
    Adevaraul e ca e bataie de joc ce se intampla cu gazonul ala. Probabil ca se sifoneaza bani la fiecare schimbare, altfel nu se explica de ce nu refac sistemul de drenaj si substratul gazonului.

    Ce gol a prins sasiul ala de Popa!

  8. #71
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Hai sa mai vorbim si despre stategia crapidistilor de a plasa golani in spatele bancii adverse, care injura si scuipa tot meciul.
    Dorinel nu-i genul care sa taca si a mentionat asta.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  9. #72
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Si sa ne amintim de calitatea fanilor cRapidisti:
    https://adevarul.ro/sport/rapid-stea...u-1428069.html
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  10. #73
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Tarane, te-am lasat in balegar pana la genunchi, te-am gasit in balegar pana la gat.
    tomberon, ai înviat?
    app, tot la intersectia cu bulevardul constructorilor?

    mercedese, nu am vazut meciul satrei, de asta spun sa inteleaga orice cretin ca mi bazez comentariul pe spusele colegilor forumisti. te iei de mana cu balaoana de mai sus si sunteti cuplul gay, stan si bran.


    sa revenim la meciul zilei, echipa din regiunea harcov furata cu var, penalty clar!
    Last edited by delaoltenia; 4th February 2024 at 16:03.

  11. #74
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Bine, mai Gelu Rogojină, am inteles, iti place sa pui botul...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #75
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    este! pitit dupe piranda dar mai arunca o geana! tomberoane nu fi prost!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #76
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Lol, esti amuzant precum o cutie de pantofi...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #77
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    doua posturi sau cateva fraze scremute in care este explicata utilizatorului OLS provenienta paletei de culori si zborul timpuriu al pasarilor migratoare.

    minutul 75, 2-1 ptr clona p$d din Craiva
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  15. #78
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Scoate-ti, mah, prazul din colon, atunci cand vorbesti cu mine!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #79
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #80
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,100
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Adevaraul e ca e bataie de joc ce se intampla cu gazonul ala. Probabil ca se sifoneaza bani la fiecare schimbare, altfel nu se explica de ce nu refac sistemul de drenaj si substratul gazonului.

    Ce gol a prins sasiul ala de Popa!
    Ce ai cu primaria din Cluj ?!
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  18. #81
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Hai sa mai vorbim si despre stategia crapidistilor de a plasa golani in spatele bancii adverse, care injura si scuipa tot meciul.
    Dorinel nu-i genul care sa taca si a mentionat asta.
    Bai Dr. Laban, soldovean flausat, ce strategie visezi, tu inca nu ai depasit metoda paranoic-critica?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  19. #82
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Moaaaaaama, ce mi ti-i a omorat mUTA chiar la ei pe megastadionul ala, cu gazonul ale de liga a 7-a!

    Au crezut ca daca joaca pe aratura au o sansa-n plus! Prost judecat.
    Pentru ca azi nu joaca cu Rapid, mUTA s-a nascut prin araturi si prin santuri.
    Chiar de la nume vine, e chiar primul indiciu: mUTA ARAd.
    Dar tre sa te mai duca si mintea un pic.
    Adevarul e ca Rednic are ochi la jucatori. Ultima gaselnita Omondi gol si pasa de gol.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  20. #83
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,100
    Reputatie
    0
    Primaria Arad vs Primaria Cluj, cate rateuri a dat Rednic, pe ce bani ?!

    Sabau macar este pompierul care mentine UCluj in Liga1
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  21. #84
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Primaria Arad vs Primaria Cluj, cate rateuri a dat Rednic, pe ce bani ?!

    Sabau macar este pompierul care mentine UCluj in Liga1
    A dat cateva pe la Iasi, pe la Vaslui. Nu poti sa fii eternul savaltor totdeauna.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •