Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 224

Thread: Etapa 23 2023/2024

  1. #43
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    pff, ameninti aiurea pe net si tu esti vai steaua ta


    timp in care trebuie sa te focusezi pe lucruri utile adik sa dai fugutza la copil sa-ti scriie cererea aia pt subventii

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  2. #44
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    astea s amenintari, bai prostovane? plangeai pe umarul lui vadim cand stergea delaparis cu tine pe jos. ai incercat cu strambe chiar si la mine dar ai gresit, am mirosul fin, simt tomberoane si secu.risti la sute de km. kkt ipocrit, uiti ca te ai legat de familia frantuzului...jeg ordinar!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #45
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    esti mai tinerel si nu cunosti amaratul asta, un specimen de cea mai joasa speta, paraditor de familii, secu.rist imputit. cunoscut de fosti din galerie.
    dar ai rabdare, ca i vine randul.
    Normal, la toti le vine nota de plata si vor plati exact cat au consumat.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. #46
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    Normal, la toti le vine nota de plata si vor plati exact cat au consumat.
    Brava mah, cumva vrei sa ingrosi randurile analfabetilor functionali de pe ols

    adik intre ce zici tu (acum, probabil o scapare de la bautura) si vestita spusa a Veoricii nu-i distanta:

    <<Orice om îi este teamă ...>>https://www.digi24.ro/stiri/actualit...-penala-929360

    iar pt booveanul (asta e de la Tyler citire, el e nasul tau) de mai sus: Dario tata, jeg eram daca-ti footeam familia cand eram invitat la tine dar nu am fost eu ... 100% nu am fost poposit in oraselul acela


    ah si lasa tastarile inutile 'au etichetarile gratuite ca tu ai alta treaba cu subventiile pt alea 7 capre


    Le. si gata, reveniti la etapa cu pricina ca nu va mai raspund

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #47
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    bravos, ba, 'telectualul lu' peste!
    analfabetilor functionali
    cu ceva timp in urma am aruncat momeala unui constipat al acestui forum.
    vorba lui Creanga, stiu ca sunt prost dar cand ma uit in jur prind curaj!

  6. #48
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Se pare ca atacantii nostri, Jesse si Ayew, au facut 3-0 cu Rapidu", chiar din piroga care-i aducea de la Cupa Africii si alte reality-show-uri Sunt curios cat tine solidaritatea in Giulesti, daca ii depasesc pe ăia de la Gdansk. Bravo, ba, Șucule, jos palaria, esti un conducator pe cinste! Iar ti-a cantat Bocciu Iarba prin păr, cu portavocea

    Eu am spus din tur ca măgaria aia trebuia rezolvata de cncd, de catre domnul Asztalos , nu cu plansete si milogeli la jandarmerie, ca, vai, nienia, ne abuzeaza cateva cârpe ale unor analfabeti!

    E pacat, se anunta un spectacol de gala, un derby adevarat. Nu Rapidul, fotbalul e cel care pierde

    Sper ca nu le va veni cheful sa joace, desi la cum se joaca nea Danuț de-a comunicatul, e posibil sa mai pice cateva păduri pana la ora meciului.

  7. #49
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sa vedeti voi daca n-o da Șucu vina pe analfabetismul editorului de serviciu nici vorba sa se fi pus problema solidaritatii

  8. #50
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Aooo, aeee
    Dinamo in B !
    granita la Orsova!

  9. #51
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Vrei sa-i vezi pe Paltinisanu ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #52
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    Aooo, aeee
    Dinamo in B !
    Aoo, aeee

    Timisoara in C !!! sau in D
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  11. #53
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,126
    Reputatie
    1
    Au scapat cainii din lant!

  12. #54
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Au scapat cainii din lant!
    Asta a fost operatiunea "batul printre uluci", ai vazut ce RAPID i-am mobilizat?
    granita la Orsova!

  13. #55
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    piz. da mica, am inceput sa merg de pe la vreo 20 de ani si am tot mers pana acum vreo 4-5 ani cand s a facut lehamite de ciobanul capitalist. mint, ultima oara la setul administrat potailor si asta mai mult ptr atmosfera facuta de galeriile combatante, la invitatia unor amici din pn. esti atat de prost incat nu are rost sa ti iesplic ca asta e steaua, condusa vremelnic de un cretin la care se inchina prosti dupa chipul si asemanarea ta . avand in vedere faptul ca am schimbat cateva vorbe si nu trebuia sa te bag in seama pot sa ti mai spun ca te fu.t in gura de cocalar cordit si ca te bag acolo de unde ai iesit, si mare atentie ca trec la alt nivel daca mai incerci discutii cu mine. ma pui pe ignore si gangavesti ce vrei pe forum!
    Report post?

    Nop. Report frustrare.

    Sa ne auzim cu bine, la urmatoarea-ti. Zic.

    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Nu cred ca un adevarat rapidist s-ar mandri cu reprezentarea ta.
    Orice rapidist se mandreste cu orice alt rapidist, asta nu poti tu sa-ntelegi cu Farul tau care nu mai e Farul tau dar e Farul vostru care nu mai e Farul defapt.

    Iar Rapidul... e Rapidul clasic, unul singur. Cel putin in fata legii.
    Altfel nu l-ar fi pus pe Shoc-u sa-i plateasca datoriile.

    Quote Originally Posted by cip View Post
    Asta a fost operatiunea "batul printre uluci", ai vazut ce RAPID i-am mobilizat?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #56
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,126
    Reputatie
    1
    Ce nu intelegi tu e ca nu orice tantalau care se crede rapidist chiar e rapidist. Tu iti poti imagina galeria Rapidului formata din exemplare de genul tau? Ba, fotbalul se traieste in tribune, sa simti mirosul ierbii, sa canti in ploaie pt echipa ta, sa traiesti bucuria golului marcat de ai tai la ultima faza etc...De unde plm sa intelegi tu chestiile astea, care ai vazut in viata ta un singur meci de pe stadion?

  15. #57
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,126
    Reputatie
    1
    Nasuc traieste periculos, o groaza de ocazii degeaba, salvat de arbitrii.

  16. #58
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cand nu poti s-o bagi in poarta de suficient de multe ori, n-ai ce sa faci, apelezi la varianta Postelnicu. Ai venit tu pe jos de la Istanbul sa infierezi postelnicismele altora, dar, cand le faci, tu te ascunzi sub șapca, sub nasul purulent, te doare la banană de mediul pe care il poluezi cu acesti arbitri infestati.

    Deci, Lordule, nu pe Budescu trebuie sa il iei marcator la Farul, ci pe Bodescu 🤣 Ai gresit o litera esentiala. Vicele de la frf e golgheterul lui nas sângeriu, regele ipocrit si nesimtit.

    Huo, ce rusine, ba! 3 arbitri nu au avut koae sa dea un penalty impotriva rejelui!

  17. #59
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    A revenit cu gol in Liga mioritica Ronaldo Deaconu
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  18. #60
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    gurile rele spun ca la ovidiu n ar functiona var ul lui burleanu si vassaras.
    clar, japca pe fata! fcu nu merita victoria dar sa te faci ca ploua la o talpa in careu este de rasul curcilor. asa si trebuie, la comanda viitorul/farul impinsa de la spate in playoff. gheorghe, gica, gicane!

  19. #61
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,126
    Reputatie
    1
    Asa e. Daca functiona VAR-ul la Ovidiu nici oile lui Becali n-ar fi primit rusinea aia de penalty dictata de Coltescu in tur.
    Si eu zic ca a fost penalty clar, dar si cu acel penalty zic ca ar fi fost prea mult pt Craiova un egal, la cum s-a jucat. Strict fotbalistic, dupa primele 2 meciuri de anul asta, echipa lui Hagi are joc de playoff, produce mai mult fotbal decat CFR, Rapid si Craiolguta, deci nu cred ca nu si-ar merita locul in primele 6.

  20. #62
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Ce nu intelegi tu e ca nu orice tantalau care se crede rapidist chiar e rapidist. Tu iti poti imagina galeria Rapidului formata din exemplare de genul tau? Ba, fotbalul se traieste in tribune, sa simti mirosul ierbii, sa canti in ploaie pt echipa ta, sa traiesti bucuria golului marcat de ai tai la ultima faza etc...De unde plm sa intelegi tu chestiile astea, care ai vazut in viata ta un singur meci de pe stadion?
    Ce nu poate intelege un tantalau ca tine e ca nu orice om se judeca de un tantalau.

    Deci n-ai cum sa fii judecat prin puterea de judecata a unui tantalau si s-o ies si-n serios.

    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Asa e. Daca functiona VAR-ul la Ovidiu nici oile lui Becali n-ar fi primit rusinea aia de penalty dictata de Coltescu in tur.
    Si eu zic ca a fost penalty clar, dar si cu acel penalty zic ca ar fi fost prea mult pt Craiova un egal, la cum s-a jucat. Strict fotbalistic, dupa primele 2 meciuri de anul asta, echipa lui Hagi are joc de playoff, produce mai mult fotbal decat CFR, Rapid si Craiolguta, deci nu cred ca nu si-ar merita locul in primele 6.
    Asa gandeste un tantalau, pai daca n-a meritat ca joc, de ce sa-i dea ce merita ca arbitraj?

    Era si pacat sa fiu sincer, sa n-avem judecata unui tantalau si aici. Mare pacat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #63
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,126
    Reputatie
    1
    Prostovane, am zis in 2 posturi ca a fost penalty. Eu n-am gandit ce scrii tu acolo, deci tantalaul care a gandit treaba aia est tu, papagalule.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •