Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 91 of 91

Thread: Etapa 21 2023/2024

  1. #85
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Capitane, o spun de multi ani si acum o repet: iti irosesti talentul daca nu scrii macar o carte.
    Sau macar un scenariu de comedie.
    Il urmaresc de mult timp pe Radu Alexandru (piticigratis), are talent, are si canal YT, a ajuns sa scrie pentru seriale si filme.
    Dar tu esti cu mult mai amuzant.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  2. #86
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,094
    Reputatie
    0
    Dinamo a procedat oarecum la fel si in Liga2 a transferat in inter-sezon, altfel era in Liga a 3-a.

    Nu este absolut nimic surprinzator si nimic extraordinar ce se intampla la Dinamo, nea Mircea pluseaza, sunt atati simpatizanti, depinde ce strategie de transferuri va urma.

    Botosaniul va retrograda oricum, cred ca Iftimie vrea altceva, il aducea pe Stoican daca dorea sa se salveze.

    Dinamo are suporteri, influenta, media este pro, aduce suporteri, trend bun.

    UTA - echipa greoaie, antrenor depasit, de obicei creaza atmosfera proasta la echipa e cu semnul intrebarii echipa asta.

    Poli Iasi- Grozav nu a fost niciodata grozav, nu a avut continuitate niciodata, era cat pe ce sa pice Botosaniul, la Sepsi era caciula prea mare pentru el.

    Otelul - au management foarte bun insa cred ca au cheltuit toate lovelele pe sezonul asta, s-au inselat cu cativa jucatori si ar vrea sa-i inlocuiasca, nu cred ca este posibil contractual ....
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #87
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Usor usor ne revenim! 2 victorii consecutive
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. #88
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,886
    Reputatie
    0
    Faimoasele cuvinte ale Rapidului.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #89
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,094
    Reputatie
    0
    Ce mai spune Sumi?
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  6. #90
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,886
    Reputatie
    0
    Nu stiu, dar stiu ce ar vrea sa spuna, cam ce-am spus eu in ultimele 4 luni.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #91

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •