Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 148

Thread: Etapa 17 2023/2024

  1. #85
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Dinamo are ambitie, vrea sa joace fotbal, nimic de criticat. Problema e ca le trebuie fotbalisti.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #86
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    pentru faptele bune pamantesti si rugaciuni, dumnezeul d nului antrenor GgB i a intors acestuia trei puncte bine meritate si mai ales muncite de cofetarii domniei sale.
    acum pe bune, Steaua d nului antrenor a aratat ca o echipa de kkt. dinamuia penibila dar macar acolo nu ai asteptari.
    sper sa nu se supere dumnezeul d nului antrenor, mooie GgB!

  3. #87
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,100
    Reputatie
    0
    Din pacate Mitrita deja a anuntat ca vrea la nationala....
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  4. #88
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    si olaru vrea la nationala
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #89
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Pai acum ca e calificata, vreau si io la nationala
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #90
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A inscris jucatorul de origine moldoveneasca Blanuta si Dinamo este la 8 puncte de locul de baraj izbavitor.

    Adica, la 4. E, daca privim asa, parca putem sa mai avem putina rabdare cu baietii care au pus bazele noului Rapid
    Last edited by Capitanu.Burcea; 27th November 2023 at 17:45.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  7. #91
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Mai multe puncte fac pt Dinamo Matei si Ciubotariu. O egalare de care aveam nevoie.

    Legenda renaste.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  8. #92
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Blanuta nu e ala prins la furat in Italia ?
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  9. #93
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    La ce anturaj are fam Mititelu, e mai usor sa spui cine nu a fost prins la furat, in general.

  10. #94
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Gol Craiova in min 999, dupa o prestatie suspect de mizerabila a pepsicarilor. Daca se termina 18-1 nu se mira decat mediocrul Liviu Ciubotariu.

    Un kurtos de mancat pt Dinamo, Pepszi nu joaca nimic.

    Acum e clara treaba. Saptamana asta de kkt nu mai poate fi salvata decat de o infrangere a echipei de la Mobexpert
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  11. #95
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,126
    Reputatie
    1
    Minutul 10, deja 3 greseli babane facute de Borza, salvat de fiecare data de boschetarul ala de Popa.

  12. #96
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Jayston Papeau e totusi o specie diferita fata de cele obisnuite in Superliga. Mulatru, jambiere purtate undeva la nivelul gleznei, cur impanat, lent, tehnic, control bun la minge pe pozitie statica, viziune, sut decent, toate atuurile sa prinda imediat la publicul cunoscator.
    Last edited by Capitanu.Burcea; 27th November 2023 at 20:55.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  13. #97
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cred ca azi inscriu pt Rapid toti jucatorii care au picat proba cantarului.

    Ca sa vedeti de ce fotbalul trebuie interzis medicilor nutritionisti si influensarilor care ne spun ce calorii trebuie sa luam din miezul de caisa.

    Problema e ca am jucat gg3+, deci asteptam si un gol al bocilor.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  14. #98
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Asta cred ca e un fel de meci al prieteniei avand in vedere ca Nelutu Sabau s-a consacrat la echipa de sub podul Grant in culorile visinii ! Desi asa cum pozeaza omu s-ar putea crede ca e un tip corect. Ramane sa ne convingem.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  15. #99
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    De fapt, cred ca e posibil sa ai dreptate. Nelutu nu a avut inima sa cedeze punctele fcsb-ului. Clujul e suspect de moale, jucatorii parca sunt la o slujba adventista de ziua a 7-a, asteptand mai degraba sexul in grup de dupa. Cel putin, asa am auzit ca se practica in aceasta secta. Si o spun cu invidie, desigur. As deveni o persoana mult mai religioasa daca s-ar implementa si la ortodocsi un astfel de desert.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  16. #100
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ce o fi cu Ionete de lipseste de la acest regal? Iar i-o fi crapat vreunul pe masa de operatie? Pacientii astia jalnici obisnuiesc destul de des sa faca uz de aceste attention whore, sau cum plm se zice pe emirates
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  17. #101
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    😂😂😂
    Prevăd un egal aici. 😁

  18. #102
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,126
    Reputatie
    1
    Frumoasa iesire la offside a lui Borza, acelasi bezmetic iarta din nou Rapidul.

  19. #103
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,126
    Reputatie
    1
    Sa taie careva nocturna!

  20. #104
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Ce verze imputite in aparare!

    Terminam pe 4 play off-ul. Sa vina Shumudik!

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Ce o fi cu Ionete de lipseste de la acest regal? Iar i-o fi crapat vreunul pe masa de operatie? Pacientii astia jalnici obisnuiesc destul de des sa faca uz de aceste attention whore, sau cum plm se zice pe emirates
    Am simtit ca nu e gata la 2-0, si n-am vrut sa intervin.

    Din pacate nu toate echipele sunt Dinamo, si daca nu le dai 3, iti dau ei!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #105
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Bara Chipciu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •