Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 131 of 131

Thread: Etapa 11 2023/2024

  1. #127
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    a cam fost la combinatie stan ... stati linistiti toti si au luat partea dp urma la titlu ala..

  2. #128
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,110
    Reputatie
    1
    Cred ca Timache e cel mai in masura sa ne spuna ce s-a intamplat.

  3. #129
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Am discutat astăzi (n.r. - sâmbătă) cu reprezentanții galeriei lui Poli Timișoara despre viitorul proiect al noului stadion. Totul se va debloca. Se va face dreptate pentru Timișoara!”, a scris Ciolacu pe Facebook.


    Uraaa, uraaa, uraaa! Vor reveni timisenii pe forum!

    https://www.gsp.ro/fotbal/liga-3/dup...ra-713257.html

    Se face dreptate pentru Timisoara, fratilor. Se face dreptate si Pitestiului, Constantei, in toate centrele fotbalistice de traditie ale tarii, gratie implicarii active a domnilor Grindeanu si Ciolacu.

    Daca se face dreptate si Dinamoului, promit sa votez si eu cu tov Ciolacu Marcel
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  4. #130
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,094
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    a cam fost la combinatie stan ... stati linistiti toti si au luat partea dp urma la titlu ala..
    Otelul avea cativa actionari este simplu:
    Ionel Borș (country-manager la Mittal), Nicu Radu (fost director de investiții la Mittal), Mirela Gătin (director juridic la Mittal), Aurelian Mocanu (inginer-șef la Mittal), Ioan Ungureanu (fost director de furnale la Mittal), fiecare cu 19,2%, respectiv vechea asociație non-profit, cu 4%.

    S-au trezit cu peste 10 miloane de euro in cont, 4 dintre ei aveau 19,2%. Stan posibil sa fi fost in procentul de 4%
    nu stiu exact.

    Si-au cerut dividendele, din anonimi au devenit milionari, au luat banii si au plecat acasa

    Intrebare: Voi ce ati fi facut ?
    Last edited by iulian_1976; 4th October 2023 at 17:36.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  5. #131
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Exceptional. Sper ca nu te astepti sa plangem cu lacrimi de minotaur 🤣 De asta ne plac echipele private, a caror functionare depinde de mai putine variabile. Prea multe fractii, matematica, la un moment dat cineva va gresi. Si iar ne intoarcem la Pantiușa, Gheba, din astia... 🤣

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •