Page 14 of 15 FirstFirst ... 412131415 LastLast
Results 274 to 294 of 295

Thread: Topicul smecherilor/calificatilor/influencerilor si in general a celor care AU

  1. #274
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,684
    Reputatie
    0
    Nu sunt din Bucuresti si oricum ma bate gandul de relatie serioasa, de curvasareala m-am cam saturat
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  2. #275
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,493
    Reputatie
    1
    Pai ia Lexusu(de care minteai mai demult) sau zboara ce plm.

    In fine cum vrei.

  3. #276
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,684
    Reputatie
    0
    Lexusul e real dar din motive obiective nu-l pot expune pe net ori pe forum.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. #277
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,684
    Reputatie
    0
    Ion Pascu i-a provocat pe Tolea Ciumac si pe Raul Catinas (luptatorul cu cea mai puternica lovitura de pumn din Romania) la un meci. Si a zis ca o sa mai faca o ultima provocare.

    Tolea a acceptat provocarea. Acuma ramane de vazut daca si cum se va concretiza.

    Ca marketing si networking suna bine.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  5. #278
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,684
    Reputatie
    0
    Se cauta adversar pentru Meko in RXF.

    Intre timp Bogdan Mocanu se relaxeaza cu Darian Vincenzo aka Romanian Final Boss si cu inca unu la piscina in Dubai.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  6. #279
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,684
    Reputatie
    0
    Un exemplu in care banii, networking-ul si clout-ul nu aduc fericirea ! Si da Numero_Dieci exista si astfel de exemple ! Acuma ca e posibil ca adevarul sa fie mai pe la mijloc e o alta poveste. Am vazut cateva vide-ouri ale lui Marilu si mi s-a parut cat de cat ok.

    https://www.viva.ro/vedete-si-evenim...partit-3386997
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  7. #280
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,493
    Reputatie
    1
    1.Esti un prost de 40 de ani fara femei si sarac.Si urat.Si gras.
    2.Vezi 1.
    3.Astia nu se incadreaza in ceea ce a izis tu
    4.Cine a zis ca nu au fericire?Ca s-au despartit?Repet,ai vorbit vreodata cu o femeie?Ca di nce scrii pare ca nu.

  8. #281
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,684
    Reputatie
    0
    1.Nu sunt prost, nu am 40 de ani, nu sunt urat (am ochi albastri) si nu sunt sarac. Ti-am mai spus asta.

    Asadar 1 si 2 nu se aplica.

    De ce zici ca nu se incadreaza in ce am spus eu ? Pai nu era vorba de oameni cu bani, influenceri sau intre timp topicul e despre cei care nu sunt urzici si au zdrente ?!

    Am vorbit cu mai multe femei nu doar cu una singura.

    Pai si-au facut planuri de viitor, isi construiau o casa, au fost in vacante impreuna.. Cel putin din video-urile lor erau fericiti impreuna. Si au fost 4 ani impreuna nu o luna-doua-trei...
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  9. #282
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    1.Nu sunt prost, nu am 40 de ani, nu sunt urat (am ochi albastri) si nu sunt sarac. Ti-am mai spus asta.
    Vorbea cu mine, folosind glasul lui Dario.

    Poate nu sunt prost, dar eu sunt mandru ca am 40 de ani, ca sunt urat, sarac si ca n-am avut niciodata o femeie. Cine mai e ca mine?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #283
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,493
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    1.Nu sunt prost, nu am 40 de ani, nu sunt urat (am ochi albastri) si nu sunt sarac. Ti-am mai spus asta.

    Asadar 1 si 2 nu se aplica.

    De ce zici ca nu se incadreaza in ce am spus eu ? Pai nu era vorba de oameni cu bani, influenceri sau intre timp topicul e despre cei care nu sunt urzici si au zdrente ?!

    Am vorbit cu mai multe femei nu doar cu una singura.

    Pai si-au facut planuri de viitor, isi construiau o casa, au fost in vacante impreuna.. Cel putin din video-urile lor erau fericiti impreuna. Si au fost 4 ani impreuna nu o luna-doua-trei...
    Din videouri toti sunt fericiti.
    Nu te mai lua dupa social media cand e vorba de o relatie,niciodata nu vei vedea adevarul.
    Asta o stie orice copil de 15 ani,tu la varsta si kilogramele tale nu.Alt motiv pt care nu ai zdrente.

  11. #284
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,493
    Reputatie
    1
    Lordule hai drq fa drumu la Bucuresti sa mergem la gala pe 29.

    Imi asum sa ma fac de ras cu tine.

  12. #285
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,684
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Lordule hai drq fa drumu la Bucuresti sa mergem la gala pe 29.

    Imi asum sa ma fac de ras cu tine.
    Te asigur eu ca nu te-ai face de ras ! Am suficienta materie cenusie in tartacuta.

    Nu am cum sa vin la RXF pentru ca am un eveniment foarte important in perioada respectiva !!
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  13. #286
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,493
    Reputatie
    1
    Ai mai auzit tu de om cu materie cenusie in cap care sa nu fie in stare sa combine o femeie timp de 5 ani*recunoscuti) de zile?Eu nu.
    Din contra,probabil provoci repulsie si esti urat mirositor si scarbos.
    In orice caz chiar daca ai avea materie cenusie in cap(si asta cel putin discutabil) nici nu ar conta la asemenea rezultate de 2 lei.

    Ce eveniment ai?Laba de miercuri seara?

  14. #287
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,684
    Reputatie
    0
    Ti-am mai spus ca nu provoc repulsie si nu sunt urat mirositor sau scarbos. Pur si simplu am avut si alte lucruri de realizat. Degeaba sunt unii satisfacuti sexual daca nu au statut financiar, bucurii spirituale.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  15. #288
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Bre, da' la Zalau si Iasi nu exista curve de sta lumea pe uscat asa? Daca nu se gaseste moca, exista alternative.
    Mandria aia e bravada falsa, pentru ca omu' a avut conturi pe site-uri de dating. Deci a vrut sa dea la buci dar nu a reusit.

    La fel si "bucuria spirituala". De parca sexul si bucuria spirituala se exclud reciproc. Cine zice ca nu le poti avea pe ambele?
    Mai si punem Jack the Ripper sub nume, in numele bucuriei spirituale probabil.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  16. #289
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Nu e falsa, unii-si fac conturi ca sa scape de gura parintilor. Ca parintii sa fie multumiti ca s-a incercat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #290
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Coping mechanism. Copingul se refera la strategiile constiente utilizate pentru a reduce emotiile neplacute.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  18. #291
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,493
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    Ti-am mai spus ca nu provoc repulsie si nu sunt urat mirositor sau scarbos. Pur si simplu am avut si alte lucruri de realizat. Degeaba sunt unii satisfacuti sexual daca nu au statut financiar, bucurii spirituale.
    Te contrazic.
    Ti-am mai zis ca am vazut pozele alea cu tine de acu 100 de ani si atunci erai un umflat de 2 lei de nici nu vreau sa-mi imaginez cum arati acum-mie unul imi provoci repulsie si scarba.Si stiu destule pizde care sunt scarbite de unii care arata mai bine ca tine dar pai unu ca tine.
    Ce dracu ai avut de realizat?Tot zici mizeria asta,zi concret,ce ai avut de realziat?Ce ai realizat?
    Ce dracu de bani ai tu ma amaratule?Tu te lauzi cu bani?Orice om cu bani are zdrente tu nu deci n ai.Bucurie spirituala auzi hahahhaha

  19. #292
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,493
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Bre, da' la Zalau si Iasi nu exista curve de sta lumea pe uscat asa? Daca nu se gaseste moca, exista alternative.
    Mandria aia e bravada falsa, pentru ca omu' a avut conturi pe site-uri de dating. Deci a vrut sa dea la buci dar nu a reusit.

    La fel si "bucuria spirituala". De parca sexul si bucuria spirituala se exclud reciproc. Cine zice ca nu le poti avea pe ambele?
    Mai si punem Jack the Ripper sub nume, in numele bucuriei spirituale probabil.
    Uite un om care posteaza rar si bine.
    A inteles omu.

  20. #293
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,493
    Reputatie
    1
    https://www.youtube.com/watch?v=h0yUwreFUzE

    Conferinta de la RXF 46 de ieri.

    Dan Blondu si Marian piciu au avut cateva schimburi bune.

  21. #294
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,684
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Te contrazic.
    Ti-am mai zis ca am vazut pozele alea cu tine de acu 100 de ani si atunci erai un umflat de 2 lei de nici nu vreau sa-mi imaginez cum arati acum-mie unul imi provoci repulsie si scarba.Si stiu destule pizde care sunt scarbite de unii care arata mai bine ca tine dar pai unu ca tine.
    Ce dracu ai avut de realizat?Tot zici mizeria asta,zi concret,ce ai avut de realziat?Ce ai realizat?
    Ce dracu de bani ai tu ma amaratule?Tu te lauzi cu bani?Orice om cu bani are zdrente tu nu deci n ai.Bucurie spirituala auzi hahahhaha
    Cum dracu sa provoc scarba, uite si azi am fost pe la mall si o tipa mi-a zambit !!
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •