Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 115 of 115

Thread: Etapa 10 2023/2024

  1. #106
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,094
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Prima repriza CFR-ul a fost din alta liga comparativ cu Giulestiul, doar dunga aia trasa de-ampulea si petarda aia de Genclebirligea tinand scorul egal. Dupa pauza, surprinzator pt mine, au cazut total, ceea ce ma face sa cred ca nici CFR-ul nu va pune probleme la campionat.
    Analizezi doar pe moment, o repriza, ce spune unu, ce spune altul, Gicuta ...

    In cazul ca se vor mai vinde jucatori in primavara "pe seminte" nu poti sa stii cine va lua campiionatul, asta scoate in evidenta si lacomia patronilor romani, nu sunt in stare sa tina un jucator un an competitional.

    Rapid are alta viteza in fata cu Rrahmani si Funsho fata de orice competitoare, departe de ceea ce se joaca in Romania.
    Last edited by iulian_1976; 26th September 2023 at 14:47.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  2. #107
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,094
    Reputatie
    0
    Cand o echipa joaca fotbal de calitate se observa si din avion, nu trebuie o confirme nu stiu analist, eu nu am nevoie...

    Cand Isaila a venit la Under 21 dupa o luna, v-am spus ca se coace ceva bun...

    La Rapid se coace ceva bun, ca va vinde la prima strigare se va distruge ce s-a construit asta e.

    In primavara se poate intampla ca revine Alibec, mai scoate Ghicuta un atacant din pepiniera si...castiga campionatul tot Gicuta si Rapidul cu bani in buzunar....
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #108
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,110
    Reputatie
    1
    Gicuta nu mai poate castiga nici un campionat, locul 4 e maxim ce se poate obtine anul asta. Pt mine castigatoarea de anul asta e clara, iar aia nu e nici CFR, nici Rapid.

  4. #109
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,094
    Reputatie
    0
    Am notat o sa caut postul asta in ultima etapa, oricum esti obisnuit sa te inseli....
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  5. #110
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,110
    Reputatie
    1
    Nu stiu daca ma insel eu sau citezi tu din alti autori.

  6. #111
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,094
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Iacob cu inca alti 4 au fost dati la schimb pt Aioani. Cam asta e valoarea lui.
    Celalalt raspunde mai violent, aveti aceasi parere...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  7. #112
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,110
    Reputatie
    1
    Asa, si ce e gresit in ce am spus eu? Aioani la 23 de ani e deja campion al Romaniei si are convocari la nationala mare (am vazut ca pt tine are mare importanta argumentul asta ), pe cand Iacob pana la 27 de ani n-a reusit nimic notabil. Pe site-urile de specialitate ala mic e cotat la 1.8 milioane euro, celalalt la doar 750 de mii.

  8. #113
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Dar cam varza anu asta in Cupele Europene acest Aioani
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  9. #114
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,886
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    La Rapid se coace ceva bun
    Se stie!

    Daca Shucu mareste cum a zis bugetu cu meleoane de la un sezon la altul, sunt toate sansele sa fim campioni in maxim 2 ani. Daca nu la anul, peste 2 ani sigur.

    Dar pentru asta cred ca e nevoie ca sa ne atingem obiectivele ca el sa vada ca planul merge dupa cum a fost el croit, adica locurile 1-3 si / sau Cupa, daca nu ambele.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #115
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Totu-i sa tina acest proiect la Rapid pentru ca Farmecul vietii !
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •