Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 197 of 197

Thread: Etapa 9 2023/2024

  1. #190
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,464
    Reputatie
    0
    daua , favoritul ciobanului, un cal troian in fiecare meci.
    tavi popica, figurant, tatuaje, sufera de boala lui calache.
    miculescu...
    noroc cu sibienii, cu om in plus nu si au dorit victoria.

    fmm GgB, sa ti iau crucea de pe fes in pl!

  2. #191
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,890
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Scarbos.

    Dar am incredere in voi si-n Dani Coman.

    In mijloc de saptamana, Ardealul e fruncea pe teren propriu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #192
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Am zis de ieri ca vor primi mizeriile măcar un penalty, era inevitabila treaba corect acordat, nu comentez
    Maldarasanu rămâne un antrenor de nivelul Sibiului prin lipsa de sânge în instalație la astfel de meciuri. L-au mâncat și jucătorii cu atâtea ocazii ratate dar plm, Rednic în aceeași situație a luat 3 puncte cu tractoriștii ăștia.

  4. #193
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    N-as zice ca Maldarasanu nu are sange in instalatie, are rezultate constant bune la Sibiu si e totusi un egal cu o echipa mai puternica si cu jucatori mult mai bine cotati. Mie imi place Maldarasanu, nu as fi banuit ca va ajunge un antrenor bun. Lui Rednic i-a iesit insa la fel de bine putea sa nu iasa, Rednic e player vorba lui Mizil din reclama aia mizera de la teveu.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  5. #194
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Malda are problema ca nu a reușit de 2 ani juma de când e la echipa sa ii facă pe jucători sa joace la fel si în meciurile din deplasare. Acasă la Sibiu se merge pe atac împotriva oricărei echipe, multe ocazii, stil ofensiv iar în deplasare se duce cu coada între picioare și omoară fotbalul. Asta nu îmi place la el, acolo se face diferența din punctul meu de vedere.

  6. #195
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Nu stiu daca e asa, au obtinut mai putin in deplasare insa destule puncte raportat la valoarea echipei. Vezi la lnkul de mai jos: acasa 8 puncte in 5 meciuri cu 2 victorii, 2 egaluri si o infrangere, afara 5 puncte in 4 meciuri cu 1 victorie, 2 egaluri si o infrangere. Adicatelea cam la fel avand in vedere meciul mai putin in deplasare.

    https://www.flashscore.ro/fotbal/rom.../table/overall
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  7. #196
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Statistica spune ceva dar eu ma uit la meciurile din deplasare și sunt greu de tot de privit când știu ca acasă joaca cu totul altceva e prea mare diferența, asta ma enervează

  8. #197
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,890
    Reputatie
    0
    Rapid Sibiu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •