Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 194 of 194

Thread: Etapa 1 2023/2024

  1. #190
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,997
    Reputatie
    1
    Nu prea

  2. #191
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Acuma play off normal ca nu prindeti, prea multe pretentii cu lot de Liga a 2-a.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #192
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    A jucat binisor Dinamo.

    O fi Burca antrenor ?

  4. #193
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Are el ceva diferit fata de restul dar inca mai are multe de pus la punct. Au fost meciuri in care a luat niste decizii de-am pulea in Liga a doua

    Deocamdata tre sa limiteze dezastrul in primele meciuri din campionat, nu are nimeni pretentii de puncte luate. N-a fost extrem de rau aseara, ramanem cu iluzia ca poate am fi scos un punct daca Bani baga varza in poarta acolo din penalty. Trebuie 2 fundasi centrali, asta se vede de pe Luna

  5. #194
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Degeaba joci bine, daca nu bati o echipa inferioara. Asa, ca erau mai buni pe transfermarkt, da. Pe teren, nimic, rablă de play-out echipa latifundiarului rotaru. A retras liniile prea mult Murinio Burcă si la un moment dat ne-am sufocat din lipsa de spatiu. Suporterii, in tonul echipei: umili, rabdatori, navigand in derivă spre ceva nedefinit. Cred ca pt locul 14 echipa nu e pamant. P-acolo, poate un 12, daca isi pastreaza publicul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •