Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 106 to 126 of 194

Thread: Etapa 1 2023/2024

  1. #106
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,247
    Reputatie
    1
    Zic sa lasam echipa de pe locul 5 sa-si traga basinile in liniste si sa ne pregatim pt champions league. Colegii de forum care locuiti prin tarile calde, cum reusiti sa vedeti digi pe laptop sau telefoane? Am inteles ca scarba aia de aplicatie digionline nu functioneaza in afara Romaniei.

  2. #107
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,070
    Reputatie
    1
    Exact. Nu merge in Franta. Tot ma obosesc sa caut pe siteuri dubioase sa vad si eu un meci adevarat cu echipe serioase din Romania
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #108
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,074
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Nu esti nebun, esti doar habarnist. Dar asta stiam de mult.
    Culmea e ca ambii stim asta despre celalalt.

    Quote Originally Posted by ronaldinho View Post
    Bai frate, astia au zis sa bage batul prin gard!!! Cred ca radeau si cu popoul daca-l puneau acum pe Sumi. Daca iesea Sapunaru sa Rica Raducanu si zicea, da dom'le Sumi e cea ma buna varianta pentru noi, alta era situatia
    Eu n-am nimic cu omul, mai ales ca avem aceasi zi de nastere, dar nu poti face ceva serios, predictibil cu el. Cum am zis si mai sus, prin iarna, daca scartaie treaba iremediabil, o sa vina Sucu, le da peste nas la agaricii astia doi, pune mana pe toata puterea, se foloseste de Sumudica sa-si castige capitalul de incredere din partea suporterilor si game-over. Angelescu isi ia cateva milioane si merge acasa, iar de Niculae nu o sa-si aminteasca nimeni in vreo 10 ani ca a fost rapidist, iar Sumi are sansa sa demonstreze daca e antrenor sau nu.
    Oricum, Sumi are om in vestiar acolo, deci o sa stie tot timpul care-i situatia. Lucrurile sunt aranjate deja, in cazul in care lucrurile degenereaza. Nu degeaba omul e miliardar, ce pana mea!? Angelescu a zis ca face fotbal pe banii lui Sucu, , iar asta o sa-i traga presul de sub picioare in curand.
    Eu am vrut revolutie generala lol dar dupa ce trec nervii, ramane doar tristetea, apoi trece si aia. Asta e, au ales momaia in loc de Sumudik pe considerente criminal de indobitoocesti "ca lor le e ciuda ca un Rapidist e mai bun ca ei toti si le da lectii de la televizor" asta fu argumentul lu Angelescu daca asculti bine. Sa moara maa-sa de nu! Oare manele asculta?

    Asta e, n-avem ce face acum. Mergem mai departe.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #109
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,070
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Asta e, n-avem ce face acum. Mergem mai departe.
    Brici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #110
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,164
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Zic sa lasam echipa de pe locul 5 sa-si traga basinile in liniste si sa ne pregatim pt champions league. Colegii de forum care locuiti prin tarile calde, cum reusiti sa vedeti digi pe laptop sau telefoane? Am inteles ca scarba aia de aplicatie digionline nu functioneaza in afara Romaniei.
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Exact. Nu merge in Franta. Tot ma obosesc sa caut pe siteuri dubioase sa vad si eu un meci adevarat cu echipe serioase din Romania
    Os cu Linux cu VLC , un plugin + o adresa valida.

    Una dintre solutii este VPN de Romania cu abonament; mai sunt vre-o 2 solutii...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  6. #111
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,070
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Os cu Linux cu VLC , un plugin + o adresa valida.

    Una dintre solutii este VPN de Romania cu abonament; mai sunt vre-o 2 solutii...
    Hai ca esti interesant. Da-mi pe privat stp si esti omul meu
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #112
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,074
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Brici
    Rahat.

    Sper sa batem macar niste nou promovate, ca sa ne simtim mai bine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #113
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,247
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Os cu Linux cu VLC , un plugin + o adresa valida.

    Una dintre solutii este VPN de Romania cu abonament; mai sunt vre-o 2 solutii...
    Ai folosit vpn pt digionline in ultima luna si merge? Am citit ca nu mai merge nici asa din primavara.

  9. #114
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,164
    Reputatie
    0
    Da este adevarat, in cazul asta ai nevoie sa te conectezi pe routerul de acasa si il setezi server vpn...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  10. #115
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,164
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Hai ca esti interesant. Da-mi pe privat stp si esti omul meu
    Nu te ajuta cu nimic, adresele se schimba destul de des
    Pentru cei mai geek, exprimental cuvinte cheie Linux, VLC, https://www.acestream.org/ si cineva sa va livreze adresele.

    Oficial si fara batai de cap un abonament Digi tv de Baza este 25 de lei montezi antena, decodorul in strainatate si aia e.

    Liga 1 nu prezinta mare interes, in play-off este mai interesant, atunci mai caut si eu o sursa sa vad meciurile importante.

    Lumea se bate pentru sky sport acolo este interes.
    Last edited by iulian_1976; 11th July 2023 at 23:56.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  11. #116
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,498
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    O sa va dezamagim, dar Rapidu' din meciul cu Slovan sa zica merci daca prinde play-off-ul. Cum sa pui obiectiv 1-3, cand tu aduci cateva rezerve, ok, de la echipe care au terminat peste tine in clasament 🤣 Mi se pare un obiectiv normal de pretins pt unu' care face mobilă, insa ca om de fotbal e greu sa gasesti o justificare. Eu am inteles ca anu' trecut a stins niste litigii, o suma importanta. Dar anul asta vrei 1-3 cu niste copii si cateva rezerve, care te-a costat 700 de mii. Poate are logica. Au ăia niste parametri pe instat de Sampion Lig si noi suntem fraeri.
    Pe undeva e o logica.

    Toti ceilalti sunt praf a si ei.CFR,Farul,FCSB toate sunt praf.
    Oricine poate lua campionatul intr-un context favorabil.

  12. #117
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,406
    Reputatie
    0
    Corect. CFR l-a dat pe Boateng acolo în Coreea cu Petrescu, unul dintre cei mai buni jucători. Au adus în schimb niște anonimi de prin ligile inferioare din strainatate. Sunt o echipă slabă CFR sezonul ăsta, în mod normal nu au șanse la campionat, dar nu știm la ce nivel sunt celelalte. Practic toate sunt slabe, orice se poate întâmpla.

  13. #118
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,074
    Reputatie
    0
    Molusca s-a prezentat echipei: "Sunt molusca mercenara si am incredere in mine, nu ma afecteaza nici suporterii, nici rezultatele. De-o fi bine, de n-o fi, banii curge, orice-ar fi!"
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #119
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,285
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Culmea e ca ambii stim asta despre celalalt.
    Am fost ocupat perioada asta si am lipsit o perioada, vad ca nu s-a schimbat mare lucru, Ionica tot agramat
    Altfel ce mai e de nou?
    Steaua inteleg ca nu se simte prea bine, Talpan habar nu are de regulamente, nu inteleg de ce o mai tot lalaie cu desfiintarea aia...
    Dinamo mai rostogoleste datorii? Ca si la astia am ceva asteptari...
    granita la Orsova!

  15. #120
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,074
    Reputatie
    0
    "Unul despre celalalt", poftim. Ca sa te descalcesc, ca vad ca e greu de priceput.

    Da despre Timisoare nu vorbim? De cate Timisoare e nevoie in Liga 2, ca sa prinda una play off-ul?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #121
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,285
    Reputatie
    1
    Dumbravita e baza, am intrat acolo dupa vreo 10 ani si m-am ratacit, e ditamai oraselul acum,cu de toate
    Ca sa nu mai spun ca e si al doilea oras din tara in care s-a deschis Ikea, cred ca e doar o chestiune de timp...
    Last edited by cip; 13th July 2023 at 12:07.
    granita la Orsova!

  17. #122
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,498
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    Dumbravita e baza, am intrat acolo dupa vreo 10 ani si m-am ratacit, e ditamai oraselul acum,cu de toate
    Ca sa nu mai spun ca e si al doilea oras din tara in care s-a deschis Ikea, cred ca e doar o chestiune de timp...
    La Dumbravita face Cosmina Malcomete orgii.

    Sigur,voi nu sunteti invitati dar ca fapt divers.

  18. #123
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,074
    Reputatie
    0
    Ce le stii tu p-astea, pe toate.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #124
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,498
    Reputatie
    1
    Normal.

    Femeile misto trebuie stiute.

  20. #125
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Tot astia vechi suntem aici ... picior de otelar nu se vede ... trist rau era mai animat forumul cu ei pe aici!

  21. #126
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,498
    Reputatie
    1
    Mie imi place ala Tim cum se injura cu otelarii.

    Erau amuzante rau certurile lor.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •