Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 194

Thread: Etapa 1 2023/2024

  1. #43
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Te-am intrebat altceva.
    Ti-o citez pe Leo, cea recent intoarsa in Liga 1: "N-am chef de prostiile tale!".



    Side note: eu nu sunt la Rapid. Deci intrebarea ta a fost din start idioata, nonsensical.
    Si bine ca nu sunt, ca daca eram, cred ca le ramaneau averile la mostenitori la Sucu si Angelescu, deja pe la ora asta. In stil "Joker": "You get what you deserve!".


    Pana ma calmam io... ohoo... era tarziu.


    Deja-mi si vad strategia la tribunal: nebunie temporara din pasiune, mi-au violat iubirea cu un carnatz strain, cand il aveau pe printzul printzilor roman la dispozitie, ca s-o eleveze in stratosfera! Ca ma credeau, ca nu ma credeau, asta ar fi fost adevarul.
    Last edited by Johnny D; 9th July 2023 at 14:31.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #44
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Daca e de dat foc, Gioni, eu zic sa incepem cu Ghencea 😀

    Faza e ca, oricine ar fi venit antrenor, nu cred ca poate face campioana echipa mogulului lemnului de bibliotecă. Ar trebui sa fie exceptionali si Oaida, si Cristea, si Borja, si Braun, si atacantul pe care inca nu il aveti 😀 Ori, din ce se vede in amicale, echipa a fost pământ.

  3. #45
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Da dar Shumudik stie sa-si faca jucatorii sa performeze excelent.
    Si la National a fost in Liga a 2-a si echipa a fost pe locul 2 in iarna.
    Apoi n-a mai stat ca nu l-au platit nici pe el nici pe jucatori si echipa s-a prabusit.
    Si aia a fost pamant. Omul are o bagheta magica de face din rahat brici, nu stiu cum.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #46
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E un antrenor energetic, e un fel de terapeuta Djuna a Uniunii Sovietice, care iti pune mana pe pulă si ti-o marea de 7 ori. Adica, de la 1 cm la 7 🤣 Si eu cred ca daca e sa faca undeva rezultate, printr-o minune, asta se va mai intampla doar in Giulesti. Dar, ma uitam ieri la niste poze, a naparlit si Sumi. Parca era Billy Idol, rupt de riduri, scofalcit, confiat. Nu mai e nici el in his prime. Ori la el conteaza f mult, pt ca e un antrenor fizic, mimic, nu e prof ăla care te plictiseste cu lupta suedezilor cu ucrainenii, din 1700 😊

  5. #47
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Corect ce spui tu, dar pt Rapid statea cu Red Bull-ul si diazepam-urile langa el, ca sa fie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #48
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,119
    Reputatie
    1
    Hahaha...de bine ce-i face sa performeze n-are nici o performanta in afara de titlul luat cu Astra cu niste jucatori cu care luam si eu campionatul.
    Baaaaa, omul are vreo 15 echipe antrenate in ultimii13 ani...asta apropo de mercenari. Ma gandesc ca daca era ceva de capul lui se gaseau niste idioti sa-l lase sa-si duca contractul pana la capat.

  7. #49
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Stai jos. N-ai nici o treaba. Vorbesti in necunostinta de cauza.
    Te hlinzesti ca un bezmetic ca ti-a trecut glontele pe la ureche.

    Ca de venea, va viola de nici nu va venea sa credeti ca sunteti campioni in exercitiu, ci mai degraba doar un exercitiu pentru aia mica a lu Shumudik.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #50
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,119
    Reputatie
    1
    Hahahaha...tocmai, vorbesc in cunostinta de cauza. Vorbesc de omul care juca cu Cristocea fundas stanga.
    Bai desteptule, am spus mai sus, e cel mai mare regret al meu ca n-au pus bufonul asta antrenor.

  9. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Sa speram ca o sa ai sansa la anul sa spui acelasi lucru, atunci sa te vaz.


    Sau acum dupa ce ia Bergodi 2p din 5 etape.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #52
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,467
    Reputatie
    0
    corsicanu & m'aitza ce si o mai ia prin guritza! m"aitza si corsicanu sa moare de tot tziganu!

    mooie crapid! mooie GgB!

  11. #53
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Azi nu sunt de acord, Berbecalu de era patron la Rapid, il punea ca MeMel in secunda 1 pe Shumudik. Gunoaiele astea retardate tin mai mult la creierele lor stricate pe definitia de "modern" si "civilizat" decat la binele propriu si al suporterilor pe care teoretic ii duc in spate. Deci Berbecalu le e superior fara probleme in momentul asta. N-ai cu cine...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #54
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cele mai scumpe bilete si abonamente sunt la Rapid, nu? Daca nu cumva la Dinamo, dar sa nu divagam. Acolo vorbim totusi despre un brend 🤣

    Nu face nimeni acte de caritate pt suporteri. Șucu a marcat banu', dar si scoate! Șucu s-a lasat rugat pana au dat astia stadionul la cheie, ca sa faca biznisu' gros.

    La ce o mai arde Rapid cu academia, daca singurul fotbalist promovat e Șucu junior? La fotbal, si de fapt peste tot, mai faci si compromisuri. Nu cum o arde prostavanul de Burca, ca el nu antreneaza nepotisme. Bai, ba prostule, ala ti-a platit salariul si licenta, tu neavand oricum licență

    Despre ce **** mea vorbim aici? Hai ba mai repede cu campionatu', nu vedeti ca ne curge apa din limba dupa fotbal? 😊

  13. #55
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Dupa Anglia la mine, daca anu trecut am pus accentu pe Arsenal, boy... sezonu asta...

    Adica am zis anu trecut ca Rapid e cu 2 ani in urma sa faca in Romania ce face Arsenal in Anglia si aici n-avem nici un City, dar nu ma asteptam niciodata anu 2 sa fie mai prost ca primu. Nici nu mai vreau sa aud de imbecilii astia de la conducere in care imi pusesem mari sperante pana ieri seara si mai ales azi pe la amiaza.

    Daca ar muri toti azi si n-ar fi destul de curand! De unde-i respectam masiv in urma cu 24 de ore. Asta inseamna sa te simti tradat presupun.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #56
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Acum m-au enervat in asa hal de-as fi preferat sa retrogradez cu Shumudik decat sa iau campionatu cu Bergodi. Asa tare m-au tutut!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #57
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,119
    Reputatie
    1
    De parca ar da cineva 2 bani pe preferintele tale!

  16. #58
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,119
    Reputatie
    1
    Pana una alta, sa radem de Ninel Bufonel, care se propune acum si la Steaua.

  17. #59
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,361
    Reputatie
    0
    Face circ Sumudica acum. Eu zic ca e mai bine pentru el ca nu a venit acum. Nu are lot de campionat.

  18. #60
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    De parca ar da cineva 2 bani pe preferintele tale!
    Eu sunt cineva, deci cineva da.

    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Face circ Sumudica acum. Eu zic ca e mai bine pentru el ca nu a venit acum. Nu are lot de campionat.
    Asta e singurul aspect pozitiv pe care l-am amintit si eu pe Rapid.ro.
    Dar cert e ca oricum ar fi terminat cu minim 2 pozitii mai sus ca Bergodi.
    Si daca Bergodi termina pe 3 si pierde Cupa / Europa League, o sa am frustrare mare.
    Nu ca n-as fi obisnuit, incepand cu National si continuand cu Rapid si Arsenal, sunt versat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #61
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,361
    Reputatie
    0
    Am mai zis-o, Romania nu are antrenori, nu ai pe cine aduce. Bergodi era cea mai buna varianta în momentul asta.

  20. #62
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Vlad Baltazar, de la clubul aristicratic de capă si spadă, l-a propus pe Florin Motroc 🤣

  21. #63
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post

    Dar cert e ca oricum ar fi terminat cu minim 2 pozitii mai sus ca Bergodi.
    Vrei sa spui ca Rapid poate retrograda sezonul asta?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •