Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 39 of 39

Thread: FARUL nu faru`

  1. #22
    incepator
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    costangeles
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    bine zis danny ... metalistule .. abtine`te q comentariile astea ..
    Pui o cascheta .. pui un ****n .. pui un kkt .. si iese un jANDARM ...

  2. #23
    incepator Iron Maiden's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danny del corco View Post
    Domnule "facut din metal", lasa-ne pe noi, cei cu inima alb-albastra, de la malul marii, sa ne consumam scriind ba de una ba de alta, totul privitor la o singura echipa, la o singura iubire. Tine minte de la unul trecut prin viata, si care a vazut destule, nu toata lumea umbla cu Mercedes, mai sunt, multi altii care inca trag de Dacia, sau Oltcit, ori cu transportul in comun. Asa ca te-as ruga sa ne lasi pe noi, astia, destul de amarati,de altfel, cu saracia noastra ! Fii sanatos tu si echipa cu care tii ! Lasa-ne pe noi sa discutam ceea ce ne priveste. Apropo, cu care ochi ai ras, si cu care ai plans, cand se facea Curca ca apara ? Va dau cuvantul meu ca cacofonia nu este intamplatoare.

    Olcit nu se mai fabrica de muuuult! si sa stii ca si io circul toto cu RATBul !..... nu vad ce inconvenient e si in asta ..... circulatia cu trans. in comun!.......
    "Iron Maiden can't be faught, Iron Maiden can't be sought!"-IRON MAIDEN

  3. #24
    incepator onlyfaru's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iron Maiden View Post
    Olcit nu se mai fabrica de muuuult! si sa stii ca si io circul toto cu RATBul !..... nu vad ce inconvenient e si in asta ..... circulatia cu trans. in comun!.......
    vad ca nu pricepi...asa ca ma ofer sa te aduc la realitate si sa-ti traduc ce au vrut sa zica FARISTI adevarati:
    1.ti cu oile!? fi oier lasa rechini sa discute lucruri adevarate...adica daca ti cu stiaua esti dusman, si logic nu ar mai trebui sa apara farul la "echipa favorita" si nici tu p'aici
    2.treaba cu "mertzanu si ratB-u nu ratC-u"= nu uiti de unde ai plecat= ti cu FARUL si atat
    3. daca mai stii baieti ca tine(FARUL si stiaua)...luati-va de mana si duce-ti-va la berbecali poate va da o oaie de craciun
    FORZA FARUL

  4. #25
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by onlyfaru View Post
    vad ca nu pricepi...asa ca ma ofer sa te aduc la realitate si sa-ti traduc ce au vrut sa zica FARISTI adevarati:
    1.ti cu oile!? fi oier lasa rechini sa discute lucruri adevarate...adica daca ti cu stiaua esti dusman, si logic nu ar mai trebui sa apara farul la "echipa favorita" si nici tu p'aici
    2.treaba cu "mertzanu si ratB-u nu ratC-u"= nu uiti de unde ai plecat= ti cu FARUL si atat
    3. daca mai stii baieti ca tine(FARUL si stiaua)...luati-va de mana si duce-ti-va la berbecali poate va da o oaie de craciun
    FORZA FARUL
    n-auziti ma ca baiatu e din buc si tine si cu Farul.Asa a zis sk8ter.

  5. #26
    junior sk8t3rool's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    tomis nord
    Posts
    133
    Reputatie
    1
    ba eu zik ..sa incheiem subiectu...vb degeaba...eu zik k e bine..k avem suporteri shi in alte orashe...chiar dak mai tin shi cu alte echipe... makr nu e ipocrit sa zica k e farist 100% shi de fapt are tricou shi fularu cu steaua pe el... Fortza Farul
    tu farul pt mine esti unica iubire te voi sustine oriunde vei juca!! [FONT="Impact"][SIZE="5"][COLOR="Blue"][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  6. #27
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    vezi ca e suporter Steaua daca vrei sa discuti cu din aia ca tine

    Cei care tin cu Steaua nu au ce cauta aici. Macar sa iti scoti de la echipa aia favorita Steaua daca vrei sa te mai pasuim pe aici. Si asa toti de pe forum ne fac sclavii stelei din cauza altora ca tine (vei userul FarulConstanta)

    lasa-ne in suferinta noastra si du-te la performerii tai

  7. #28
    incepator Iron Maiden's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Quote Originally Posted by onlyfaru View Post
    vad ca nu pricepi...asa ca ma ofer sa te aduc la realitate si sa-ti traduc ce au vrut sa zica FARISTI adevarati:
    1.ti cu oile!? fi oier lasa rechini sa discute lucruri adevarate...adica daca ti cu stiaua esti dusman, si logic nu ar mai trebui sa apara farul la "echipa favorita" si nici tu p'aici
    2.treaba cu "mertzanu si ratB-u nu ratC-u"= nu uiti de unde ai plecat= ti cu FARUL si atat
    3. daca mai stii baieti ca tine(FARUL si stiaua)...luati-va de mana si duce-ti-va la berbecali poate va da o oaie de craciun
    FORZA FARUL

    nu tin cu oile! ca n-am oi!(stau la bloc) ....... de Craciun se maninca PORC!!!!!!!!!(animalul ala care face:guit-guit)... nu cred ca sunt dusman atata timp cat... chiar SORIN MIHAILESCU (sefu vostru... sau ex-sefu) este tot STELIST!........ ce sa mai comentam....
    "Iron Maiden can't be faught, Iron Maiden can't be sought!"-IRON MAIDEN

  8. #29
    incepator Iron Maiden's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iron Maiden View Post
    nu tin cu oile! ca n-am oi!(stau la bloc) ....... de Craciun se maninca PORC!!!!!!!!!(animalul ala care face:guit-guit)... nu cred ca sunt dusman atata timp cat... chiar SORIN MIHAILESCU (sefu vostru... sau ex-sefu) este tot STELIST!........ ce sa mai comentam....

    Melul i-l servim de Paste!
    "Iron Maiden can't be faught, Iron Maiden can't be sought!"-IRON MAIDEN

  9. #30
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    tocmai ca incercam sa schimbam asta...sunt convins ca sunt care sunt din Cta care tin cu Rapid, Dinamo sau alte echipe, insa eu nu i-am vazut manifestandu-se ca aia care tin cu Farul si Steaua ca tine si care ies la victoriile Stelei in strada sa se bucure dar la meciurile Farului nici nu calca pe la stadion. Lasati-ne !!!

  10. #31
    incepator Iron Maiden's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    Gata! A disparut Steaua! ..... e mai bine asa? multumit?
    "Iron Maiden can't be faught, Iron Maiden can't be sought!"-IRON MAIDEN

  11. #32
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    foarte.. Forza Farul !!!

  12. #33
    incepator Iron Maiden's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    foarte.. Forza Farul !!!

    forza Farul!
    "Iron Maiden can't be faught, Iron Maiden can't be sought!"-IRON MAIDEN

  13. #34
    incepator onlyfaru's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kerosene View Post
    n-auziti ma ca baiatu e din buc si tine si cu Farul.Asa a zis sk8ter.
    kerosene sunt din Constanta, Trocadero , facultatea o fac in buc. daca ai fi citit mai sus ai fi inteles mai multe...
    FORZA FARUL

  14. #35
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Am inteles ma, dar el nu face fac. in buc.El acolo sta.Deci nu e constantean.Asa am inteles.Oricum,aici e loc doar pt Farul si se pare k s-a conformat.

  15. #36
    incepator Iron Maiden's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Gata ma! ca sa impac si oaia (staeua) si varza(farul), am pus la echipa favorita : IRON MAIDEN!!!!!!
    "Iron Maiden can't be faught, Iron Maiden can't be sought!"-IRON MAIDEN

  16. #37
    Român*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1
    b3bito ...tu vorbesti de cum se scrie ? farul sau faru ?.....ia priveste pustiu ce scriai prin 2005 ... http://www.onlinesport.ro/forum/show...?t=8415&page=3 cred ca acel cartonas rosu pe care l-ai acordat la deschiderea acestui thread...... ti-l meriti cu adevarat !
    propun inchiderea acestui thread stupid !
    Last edited by Quartz@nu; 13th December 2006 at 22:58.
    [COLOR="Blue"][B]"Inteligența mă urmărește ...dar sunt mai rapid ca ea !"[/B][/COLOR]

  17. #38
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Nu conteaza cine a scris si cum a scris. Conteaza cum veti scrie de acum incolo. Insa problema asta e mai putin importanta... Avem si alta lucruri mai bune despre care putem discuta.
    Never Die Easy

  18. #39
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    gata discutiile pe aici

    .. tread inchis !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •