View Poll Results: Pronostic FC National - Rapid

Voters
50. You may not vote on this poll
  • 1

    18 36.00%
  • X

    18 36.00%
  • 2

    14 28.00%
Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 226

Thread: Etapa 19: FC National - Rapid

  1. #43
    incepator
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    o victori a Rapidului in meciul cu National ne va inrai sa credem ca sansele la campionat sint tot mai mari(nu credeti asta?) /

  2. #44
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Ioane, despre cine vorbesti? Suna impersonal. Anul asta nu sunteti pe raboj la Liga. La anul.

    Gura pacatosului adevar graieste:

    Quote Originally Posted by Pustoai-k
    oriunde s-ar duce Rapid castiga :degete:

  3. #45
    banatzan THE HUN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Valhalla
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Castiga National pentru simplul fapt ca Rapidul nu joaca in Giulesti acolo unde codrul,raul,ramul,spectatorii si cateodata arbitrii prieteni ii sunt.

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    2-0 Buga si Ilyes iar miercuri un 1-0 sec ,gol Maldarasanu !!!!! si uite asa vom fi campioni !!!!
    Nascut si crescut anti steaua !

  5. #47
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Stai un pic ca nu doar asta ne aduce cupa in vitrina
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  6. #48
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    O cupa de sampanie in vitrina de la cofetaria Ana. O sa fie 1-0 pentru National, gol Sergiu Radu sau Marian Savu (daca joaca). Sau poate Chihaia? Si Ionut Savu poate. Lita si el e capabil. Olah sa fie? Vedem. Oricum 1-0.

  7. #49
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Pai ce? Panc, bum si gol...Vlad Munteanu, intrat dupa pauza, in min 90. Asta ca sa fie sigur!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Sau poate chiar Ionut Rada cu o lovitura de cap! De ce nu?

  9. #51
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Rada poate juca?
    1-2 ( Buga si Maftei )
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  10. #52
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Da' ce, e accidentat? Eu vreau sa cred ca practicile astea de rahat (sa avem iertare, a la Dinamo) ti-l imprumut, dar nu joaca cu noi, ca stiu ca-i bun... s-au cam dus pe apa sambetei. Ce naiba insistati cu Buga? Ce ar fi sa dea Buga si Maftei, dar sa fie 2-1 pentru noi? E bine si asa.
    Chiar Miril! Vladut Munteanu. Mai da un gol din nimereala si plecam fericiti, cum se spune.

  11. #53
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Bancaru nu inteleg care e problema ta. Chiar daca ai fi spus ca Munteanu o sa inscrie nu comentam nimic. E un pronostic in care spui un scor si la alegere marcatorii. In cele 2 jocuri disputate plus amicalele din iarna Buga a fost unul dintre cei mai buni jucatori. E atacant si da , are toate sansele sa inscrie.
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  12. #54
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Cei patru afectati, erau trei, Buga si Maftei. Pai, Ba..zz..y National, gol decisiv cu...marsupiul a lui Abi.
    Last edited by miril; 6th April 2005 at 16:25.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  13. #55
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Par ca as avea vreo problema? Daca imi dau si eu cu parerea, ca tot rumanul, impartial, inseamna ca am o problema? Sau te-ai suparat la faza cu Rada? Eu am intrebat de ce ai intrebat daca joaca.

  14. #56
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cetatea Targoviste
    Posts
    25
    Reputatie
    1

    Thumbs up Sange visiniu

    National - Rapid
    0-1
    ... the truth is out there ...

  15. #57
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    knxdan toti au sange visiniu. Pana si Borcea... Dar mai sunt si unii cu sange (bleu)albastru. Aia sunt cei mai tari. Stiai asta, nu?
    Si pentru cine se indoia de multimea suporterilor nostri priviti si cititi (sau invers):...

    Miril, am ceva pentru tine. O sa vezi pe site la noi si poate si aici.
    Attached Images Attached Images

  16. #58
    sport legend alamar's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    741
    Reputatie
    1
    Munteanu, Olah, McKain, Rada, Bazzi, Abiodun, Lita, Panc, Shroj, Ionut Savu, Sergiu Radu, asta este formula invingatoare. Citeste giulestino si baga la cap.
    Haaaaaaaaaai Progresuuuuuuuu'

  17. #59
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Si cand te gandesti ca Viorel Nastase i-a luat locul, el trecand fundas central, iar Mircea Sandu era nevoit sa fie rezerva. Mi-a placut mult si "dovada" vremii ca nu eram de neglijat la numar. O tempora! Poti sa-mi trimiti si mie pe e-mail-ul de acasa "dovada in original". Vreau sa le dau la niste "prieteni" peste bot cu ea.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  18. #60
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Tre' sa-i treaca lui Miril supararea provocata la mijlocul saptamanii de un meci!Hai Progresul!
    P.S ce-ati zice de un gol al lui Pitu(cu capul) !
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  19. #61
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte
    P.S ce-ati zice de un gol al lui Pitu(cu capul) !
    In proprie poarta?!?!
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  20. #62
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mihai
    In proprie poarta?!?!
    Mey Mihai,ai uitat atat de repede?
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  21. #63
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Da bineinteles
    Ma fac ca da
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •