View Poll Results: Pronostic

Voters
13. You may not vote on this poll
  • 1

    6 46.15%
  • x

    2 15.38%
  • 2

    5 38.46%
Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 211 to 231 of 270

Thread: Etapa 29: FC Steaua - ASA Tg.-Mures 0-1

  1. #211
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu l-am prins pe Zeuss cand era nervos rau si extrem de revoltat, cel de azi e chiar simpatic prin comparatie!
    Nu ma mira, conform mitologiei grecesti, Zeus s-a nascut intr-o pestera.

  2. #212
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    halucinanta-i claritatea granitei dintre stelistii adevarati (pe care-i salut) si cei de tastatura, pe acest thread.

    ot: ca si suporter, prefer muresul in ucl, fecesebeul este este doar un "lutzu are o preluare in pozitie viitoare fantastica" ...si cam atat. din pacate, dinamo kiev-steaua a fost doar un accident fericit si izolat. lucru demonstrat aici:
    http://worldsoccertalk.com/2009/02/0...ampions-league

  3. #213
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Chelneru_chiung View Post
    Nu ma mira, conform mitologiei grecesti, Zeus s-a nascut intr-o pestera.
    Fals. A fost crescut intr-o pestera
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #214
    manager
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Chelneru_chiung View Post
    Noroc cu tine ca esti vesel. Era nevoie si de un clovn pe aici, indeed.
    numele nu-mi spune nimic ... stilul pare cunoscut ... sigur ne-am mai intalnit noi pe aici

    in alta ordine de idei eu chiar sunt vesel ce nu intelegi e ca ma lasa rece ce pateste steaua ... ma amuza doar faptul ca voi din cauza urii nu vedeti cat de bine ajutata a fost ajutata o alta facatura din fotbalul nostru care urmeaza sa fie dizolvata. si pe urma va plangeti ca vai domne fotbalul nostru e naspa

    dar voi bucurati-va pana la urma ce poate fi mai frumos decat sa piarda campionatul steaua intr-un meci ca asta ... o echipa mica din provincie care ara careul propriu intregul meci si mai beneficiaza si de sprijinul arbitrilor la fix ?

  5. #215
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Chelneru_chiung View Post
    Nu ma mira, conform mitologiei grecesti, Zeus s-a nascut intr-o pestera.
    nu este vina nimanui din popor ca mediul rural a fost "intentionat deculturalizat", colegu'

  6. #216
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Depinde de sursa, mitologia greaca nu are o perspectiva unitara asupra multor lucruri, ei nu aveau sinoade sau concilii care sa reglementeze si sa uniformizeze corpusul religios. Poti sa gasesti in Homer chestii care se bat cat in cap cu informatiile oferite de Hesiod.

  7. #217
    manager
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu l-am prins pe Zeuss cand era nervos rau si extrem de revoltat, cel de azi e chiar simpatic prin comparatie!
    au apus vremurile alea ... nu mai am pentru cine sa ma revolt este evident ca Steaua cu care tineam eu a disparut. Stema, palmaresul sunt duse. Desi a facut un act corect avocatul MAPN-ului luptand pentru recuperarea lor ... din pacate a distrus echipa de fotbal. Iar daca cineva e atat de idiot incat sa-si faca sperante ca va veni vre-un mesia sa refaca echipa Stelei cumparand dreptul de folosinta al siglei si al palmaresului ....

  8. #218
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by z3uSS View Post
    dar voi bucurati-va pana la urma ce poate fi mai frumos decat sa piarda campionatul steaua intr-un meci ca asta ... o echipa mica din provincie care ara careul propriu intregul meci si mai beneficiaza si de sprijinul arbitrilor la fix ?
    Nimic, ai pus punctul pe i!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #219
    Banned
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    70
    Reputatie
    0
    Chiar daca sunt stelisti, Balint si I.Dumitrescu au facut o analiza curata si impartiala a partidei (atat la pauza cat si la final)

    Cine castiga campionatul ? Nu se stie.

    Una peste alta, avem un campionat slab rau de tot. Si de la an la an, e tot mai slab. Trist

  10. #220
    manager
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nimic, ai pus punctul pe i!
    stiu problema ta ... degeaba iti amintesc de vremurile cofetariilor ana pentru toti arbitri tu nici usturoi nu ai mancat nici gura nu-ti miroase

  11. #221
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Chelneru_chiung View Post
    Poti sa gasesti in Homer chestii care se bat cat in cap cu informatiile oferite de Hesiod.
    aici vorbesti prostii...este arhicunoscut faptul ca narcis purta portjartierele pe invers (sa-si atraga izmenele spre picioare), fiind victima unei erori grosolane in ceea ce priveste vectorul gravitatiei, formulata de labagiul ala de pitagora, in acele vremuri.

  12. #222
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Seara faina tutulor. Fotbalul romanesc e o mascarada ieftina pentru care nu merita sa cheltuim nici macar o flegma.

  13. #223
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    "Stema Stelei, un desen care nu valoreaza
    nici 5000 de euro"


    mai e nevoie de comentarii?

  14. #224
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by z3uSS View Post
    stiu problema ta ... degeaba iti amintesc de vremurile cofetariilor ana pentru toti arbitri tu nici usturoi nu ai mancat nici gura nu-ti miroase
    Eh, nu e asa, avem si noi pacatele noastre, doar ca nu sunt nici pe departe atat de numeroase si le-am si ispasit cu varf si indesat cum e normal! Voi ce-ati ispasit!? V-a furat CFR-ul o data sau de 2 ori titlul, really!? Tin sa-ti amintesc ca CFR a jucat macar intr-unul din alea 2 campionate mult mai bine ca voi iar voi ati furat mai mult ca ei intr-unul din ele!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #225
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Krys888 View Post
    Chiar daca sunt stelisti, Balint si I.Dumitrescu au facut o analiza curata si impartiala a partidei (atat la pauza cat si la final)

    Cine castiga campionatul ? Nu se stie.

    Una peste alta, avem un campionat slab rau de tot. Si de la an la an, e tot mai slab. Trist
    Clar nu se stie inca. Campionatul se joaca, diferenta de puncte este minuscula si locul unu poate bascula in fiecare etapa pana la sfarsit.
    Campionatul e slab dar nu stiu daca tot mai slab de la an la an.
    Azi am avut meci interesant si de nivel tehnic Premiership
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #226
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Tin sa-ti amintesc ca CFR a jucat macar intr-unul din alea 2 campionate mult mai bine ca voi iar voi ati furat mai mult ca ei intr-unul din ele!
    <<"duhneste a duh fraged si inocent" spuse melkor cand pasi pe taramurile udun-ului....si atunci a luat cfr-ul primul titlu, iar tot ce insemna sportivitate, spirit civic si umilinta s-a stins in liga unu, odata cu steaua>> a notat tolkien in ultima sa carte nepublicata.
    este vremea sa te mai cultivi si tu, JD...

  17. #227
    sport legend tfsRapid's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    465
    Reputatie
    1
    RIP spurcati fcsbisti

  18. #228
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    prea mult lotr strica.
    de la frumoase dimineti albastre am ajuns la asta ... orice plm ar insemna. si ma doare mai rau decat pe fcsbei pierderea titlului. inzecit.

  19. #229
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    pardon
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #230
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    numai de la vin frantuzesc e ba w

  21. #231
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    1,594
    Reputatie
    1
    "Nu înțelegeți că Steaua nu poate să mă bată? Nu poate, mă jur! Azi a fost antrenament pentru noi. Păi, eu și Mureșan am jucat într-un picior. Vă dați seama cum era în două picioare? Eu n-am făcut nici un antrenament de la meciul cu CFR, de acum 12 zile! Nu m-am antrenat din cauza unei accidentări, abia în ziua meciului cu Steaua am făcut o alergare! Atît!"
    Ousmane N'Doye )) ba sa stii ca are dreptate ziganul
    CREDINTA NOASTRA NU DEPINDE DE FALSI PATRONI
    PASIUNEA PENTRU STIINTA NU SE PRIVATIZEAZA
    1948 - ANUL DIN CARE CLUBUL SPORTIV DATEAZA

  22. 30th April 2015, 01:39
    Reason
    dublura

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •