View Poll Results: Pronostic

Voters
14. You may not vote on this poll
  • 1

    4 28.57%
  • x

    3 21.43%
  • 3

    7 50.00%
Page 17 of 18 FirstFirst ... 715161718 LastLast
Results 337 to 357 of 372

Thread: Etapa 12: ASA Tg. Mures - Steaua 1-0

  1. #337
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    oricum ASA a fost peste Steaua ...scorul putea fi mai mare daca Axente , Zicu si Goga concretizau una din acele ocazii...si da Steaua a fost furata dar a simtit pe pielea ei cum e sa fii furat !!!!!!!!
    Nu ma, scorul nu putea fi mai mare, nicidecum. Scorul trebuia sa fie in favoarea Stelei daca fluierasul ii elimina pe Muresan, N'Doye si Staincioiu si daca acorda, asa cum spune regulamentul, penalty la Tanase. Pricepi?????? Ca sa nu mai spun ca daca Keseru si Rusescu nu erau scosi din joc, ocaziile Stelei erau, fara doar si poate, mai multe. Hai c-ai inteles, este? E simplu, chiar foarte simplu sa rationezi corect. Chiar si pentru tine.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #338
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Nu mai bine fluierasii ar elimina steaua din competitie?

  3. #339
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nu ma, scorul nu putea fi mai mare, nicidecum. Scorul trebuia sa fie in favoarea Stelei daca fluierasul ii elimina pe Muresan, N'Doye si Staincioiu si daca acorda, asa cum spune regulamentul, penalty la Tanase. Pricepi?????? Ca sa nu mai spun ca daca Keseru si Rusescu nu erau scosi din joc, ocaziile Stelei erau, fara doar si poate, mai multe. Hai c-ai inteles, este? E simplu, chiar foarte simplu sa rationezi corect. Chiar si pentru tine.
    las' ca poa' va scoate si iasu' din cupa asa, cu accidentatii vostri

  4. #340
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Aia nu-s greseli, intra in categoria "si arbitrii sunt oameni"!
    Scarbosii cand nu au fost avantajati atunci au fost arbitrati corect! Nu exista un meci in istorie pina acum sa fi fost defavorizati ...
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  5. #341
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,676
    Reputatie
    0
    Expuneti-va ideile fara a va jigni partenerii de dialog.

  6. #342
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    las' ca poa' va scoate si iasu' din cupa asa, cu accidentatii vostri
    Steaua cu siguranta nu foloseste jucatori importanti, pana si Iasi probabil va folosi rezerve.
    E greu de spus daca exista echipe care iau cupa in serios la nivelul asta al optimilor.

    Abia alea care ajung in semifinale se zbat cu adevarat pentru ca sunt aproape de trofeu.
    __________________

  7. #343
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Unde e arta, si Ala Cu Barba se opreste in loc. O asezam la locul ei.

  8. #344
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Expuneti-va ideile fara a va jigni partenerii de dialog.
    Cat de mizerabila este aceasta Lodacin!Mai ceva nefericitul ala de Kovaci!
    Mai urato, de ce moderezi cu unitati de masura diferie???? Cata jigodim zace-n tine!!!! Bleah!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #345
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    las' ca poa' va scoate si iasu' din cupa asa, cu accidentatii vostri
    Pai sa stii ca e posibil daca Iasul joaca cu echipa intreaga. La cati accidentati avem si daca mai odihneste Galca vreo 2, 3 titulari, ceea ce e si normal sa faca putem pierde fara probleme.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #346
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Cat de mizerabila este aceasta Lodacin!Mai ceva nefericitul ala de Kovaci!
    Mai urato, de ce moderezi cu unitati de masura diferie???? Cata jigodim zace-n tine!!!! Bleah!
    Pocire de nume, deci inca 1 punct pentru Matusalem!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. #347
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Glume de cocalar de subpod! Saracutu' de tine!!!!

    P.S. Ia zi-mi tata cat mai aveti pana dispareti? Se pare ca nu prea mult. S-a dus pe poola prima echipa bolsevica din Romania!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #348
    sport legend Adrian S.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    801
    Reputatie
    1
    Din tot ce s-a discutat pana acum am doar o intrebare.

    Cat mai tolerati duba pe acest forum?

  13. #349
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Cand Grigoras sau Niculae au vorbit despre arbitraj au primit sanctiuni dure, dupa ce behaie stelistii de arbitraj intervine presedintele federatiei sau cei de la LPF punand presiune pe CCA. Sistemul e sanatos si asta e cel mai important!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  14. #350
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    Cand Grigoras sau Niculae au vorbit despre arbitraj au primit sanctiuni dure, dupa ce behaie stelistii de arbitraj intervine presedintele federatiei sau cei de la LPF punand presiune pe CCA.


    Si o fetita de 10 ani ar fi vorbit in termeni mai duri decat a facut-o Galca.
    Pai cum s-au exprimat Grigoras, Niculae si cum s-a exprimat Galca, Argaseala?

    Argaseala e prea diplomat si Galca e prea soft.
    Nu o sa aiba nimeni niciodata motive sa-i sanctioneze pe astia doi pentru declaratii.
    __________________

  15. #351
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,059
    Reputatie
    1
    el estem ungur ... nu bungheste nuantele din texte romanesti

    ... nici nu cred ca vrea sa intelege

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  16. #352
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Cum sa vorbesc civilizat cu tine, bai mitomane????!!!!! Minti ca un ordinar, pt. ca apoi sa plangi ca esti jignit. Mi-e sila de mizerii care n-au capacitatea sa judece corect lucrurile.
    Repet, ne-ati furat in ambele meciuri sezonul trecut, iar tu bati campii ca Steaua a fost avantajata in nu stiu cate meciuri. Am castigat ultimele doua campionate de o maniera cum nu s-a mai intamplat din anii ț90, cand tot Steaua castiga la diferente uriasa fata de locul 2, iar tu vii si aberezi ca ultima japita.
    Cauta statistica din sezonul trecut, cea cu greselile de arbitraj, Steaua a fost extrem de favorizata de arbitrii.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  17. #353
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    pana una alta Leodacin e o doamna si daca si ar fi pus mintea cu unii ar fi fost banati de mult asa ca i a lasat in prostia lor.....ps:Tylere sa le spui la ghertoiii aia ai tai sa nu mai manjeasca cartieru.......sa n ai nicio grija ca o sa trimit niste pusti sa curete mizeria

  18. #354
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    crima asta.

    nici pustanii nu mai sunt ce erau
    retired.

  19. #355
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by patriot View Post
    pana una alta Leodacin e o doamna si daca si ar fi pus mintea cu unii ar fi fost banati de mult asa ca i a lasat in prostia lor.....ps:Tylere sa le spui la ghertoiii aia ai tai sa nu mai manjeasca cartieru.......sa n ai nicio grija ca o sa trimit niste pusti sa curete mizeria
    Chiar ma, mai traieste Cucu drogatu'? Ala mai negru, nu boxeoru.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #356
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    eu am impresia ca tyler e duba.

    nu are cum sa existe asa ceva.
    cucu drogatu am si eu in carteer
    retired.

  21. #357
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    eu am impresia ca tyler e duba.

    nu are cum sa existe asa ceva.
    cucu drogatu am si eu in carteer
    Hai ca te-njur! Tie ti-ar placea sa fii confundat cu Gica Petrescu?!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •