View Poll Results: Pronostic

Voters
14. You may not vote on this poll
  • 1

    4 28.57%
  • x

    3 21.43%
  • 3

    7 50.00%
Page 16 of 18 FirstFirst ... 61415161718 LastLast
Results 316 to 336 of 372

Thread: Etapa 12: ASA Tg. Mures - Steaua 1-0

  1. #316
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    http://www.trilulilu.ro/video-sport/...-pentru-a-avan

    Ei imaculatii, virginii europei, lacrima fotbalului romanesc nu fura! Numai nu inteleg de ce au patronul, managerul, si liderul galeriei la puscarie?
    Au fost si ei odata arbitrati corect si fac scandal national
    voi cand o sa beneficiati de un arbitraj corect?


    on@ la modul cel mai serios, ceva de genul am mai vazut la balaj (cu petrolul parca) anul asta.
    in rest trebuie sa ma intorc 10 ani in timp. sau, mai grav, la meciurile cfr ului din perioada in care castigau titluri.
    retired.

  2. #317
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    De ce razi mai raule? ... sau te gandesti ca Marius Stan... si cu Sandu Mircea ... si cu ...
    si cu Houdini,erau 20 milioane in joc,nu puteau sa se evaporeze chiar asa...
    ca sa nu mai pomenesc cum i-a fermecat pe toti arbitrii in anul ala,nu mai vedeau aia offsaiduri de 4-5 metri,penalty-uri decat intr-o directie,eliminari in cealalta...
    granita la Orsova!

  3. #318
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Ioi tu dubo, ce falcire facut ungur la voi!
































  4. #319
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,346
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ma berbecule, ca Steaua nu e avantajata se vede in Europa unde facem fata nu ca altii care se fac de kakat. Si tu ai capatana plina cu frustrare si neghiobie?????
    Ce se mai crizeaza stelistii.
    Au si ei un meci in care nu sunt avantajati pe fata si toata presa miorlaie.
    30 de etape din 34 sunt avantajati si nimeni nu zice nimic.
    Cred si eu ca-n Europa faceti fata, daca in campionat aveti meciuri usoare. Ba eliminari gratuite, ba penalty-uri neacordate pentru adversari, ba penlaty-uri inventate.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  5. #320
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Deci a fost blat sau nu ???
    beleafer

  6. #321
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Sezonul trecut Steaua a fost avantajata in 7-8 meciuri.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  7. #322
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,059
    Reputatie
    1
    Ia auzi! Mai scade din alea 30 de meciuri ...

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #323
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Ia auzi! Mai scade din alea 30 de meciuri ...
    Exista o statistica in acest sens. Trebuie cautata.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  9. #324
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ma berbecule ...
    Negarea negatiei.

  10. #325
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,059
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Exista o statistica in acest sens. Trebuie cautata.
    Cu "berbecul" vorbeam

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #326
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Sezonul trecut Steaua a fost avantajata in 7-8 meciuri.
    Ga(o)zare, ne-ati furat in ambele meciuri sezonul trecut si mai ai curaj sa scrii pe forum?????!!!!! Sa-ti reimprospatesc memoria nitel???? Ai uitat cum Benga a fost iertat de rosu de Hategan, dupa faultul criminal asupra lui A. Popa in prima repriza, acelasi jucator egaland la 1???? Sau in retur cand jegul in negru, la fel, a tras cu voi cat a putut de mult doar, doar nu veti pierde??? Si n-ati pierdut. Ati scos un 0-0 cu super campioana Romanuiei.
    Cata mizerie zace-n voi!!!!! Mi-e sila!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #327
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    steaua = echipa comunista care a beneficiat de cele mai multe arbitraje pro din istoria fotbalului romanesc, probabil si a celui european.

    asa ca nu ai de ce sa te plangi, duba

  13. #328
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ga(o)zare, ne-ati furat in ambele meciuri sezonul trecut si mai ai curaj sa scrii pe forum?????!!!!! Sa-ti reimprospatesc memoria nitel???? Ai uitat cum Benga a fost iertat de rosu de Hategan, dupa faultul criminal asupra lui A. Popa in prima repriza, acelasi jucator egaland la 1???? Sau in retur cand jegul in negru, la fel, a tras cu voi cat a putut de mult doar, doar nu veti pierde??? Si n-ati pierdut. Ati scos un 0-0 cu super campioana Romanuiei.
    Cata mizerie zace-n voi!!!!! Mi-e sila!
    Bati apa in piua ca de obicei si jignesti ca ultimul (sau primul) boschetar din Gara de Nord. V-a facut f bine Covaci, sa vedeti si voi cum e sa fiti nedreptati, mai ales ca furati de rupeti de la infiintare, din 48.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  14. #329
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ga(o)zare, ne-ati furat
    Bobi, ai neamuri in Sherwood Forest?! Ca prea mirosi a Robin Hood!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #330
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,686
    Reputatie
    0
    oricum ASA a fost peste Steaua ...scorul putea fi mai mare daca Axente , Zicu si Goga concretizau una din acele ocazii...si da Steaua a fost furata dar a simtit pe pielea ei cum e sa fii furat !!!!!!!!
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  16. #331
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Bobi, ai neamuri in Sherwood Forest?! Ca prea mirosi a Robin Hood!
    Cu babuinul asta batran nu se poate discuta civilizat.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  17. #332
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Cu babuinul asta batran nu se poate discuta civilizat.
    Cum sa vorbesc civilizat cu tine, bai mitomane????!!!!! Minti ca un ordinar, pt. ca apoi sa plangi ca esti jignit. Mi-e sila de mizerii care n-au capacitatea sa judece corect lucrurile.
    Repet, ne-ati furat in ambele meciuri sezonul trecut, iar tu bati campii ca Steaua a fost avantajata in nu stiu cate meciuri. Am castigat ultimele doua campionate de o maniera cum nu s-a mai intamplat din anii ț90, cand tot Steaua castiga la diferente uriasa fata de locul 2, iar tu vii si aberezi ca ultima japita.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #333
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    steaua = echipa comunista care a beneficiat de cele mai multe arbitraje pro din istoria fotbalului romanesc, probabil si a celui european.

    asa ca nu ai de ce sa te plangi, duba
    Bai coca, retine!!!! Ati fost infiintati de doi bolsevici, Gheza și Kahane, doi evrei agenti sovietici, asa ca tu n-ai voie sa vorbesti de comunism. Sunteti cei care ati introdus bolsevismul in sport. Pune ma mana pe carte si nu mai apleca urechea la retarzi vostri din tribuna.

    rapid, prima echipa COMUNISTA din Romania!!!!! Infiintata in 1923, in acelasi an cu surat de la Moskva, Lokomotiv!!!! Stranie coincidenta!!!!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #334
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    ''O astfel de sursă răutăcioasă întreabă insistent, de pildă, de ce reacția LPF vine la primul meci în care Steaua a fost dezavantajată clar în acest sezon, deși Oțelul țipă la pereți de săptămâni întregi că e „tocată“ mărunt încă de la începutul sezonului. Cei 10 jucători gălățeni eliminați în 12 etape nu au urnit micul, dar entuziastul grup de susținători ai fotbalului de la LPF. '' Ce **** le da Matei Udrea ceauseilor spurkati.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #335
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Cu babuinul asta batran nu se poate discuta civilizat.
    Eu am ajuns de multa vreme la concluzia asta. Dati-i cu glandul invartosat peste falcile batrane, asa-i unica solutie cu ceauselul asta putrescent.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #336
    sport legend ThePhenom's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    988
    Reputatie
    1
    Last edited by ThePhenom; 28th October 2014 at 12:17.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •