View Poll Results: Pronostic

Voters
8. You may not vote on this poll
  • 1

    4 50.00%
  • X

    2 25.00%
  • 2

    2 25.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 35 of 35

Thread: Etapa 7: FC Viitorul – Ceahlaul 2-0

  1. #22
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Tu mai intai sa inveti sa scrii corect si apoi sa-ti dai cu parerea despre lucruri care te depasesc.
    __________________
    pAi ce ai putea sa spui cand iti este greu sa admiti ca esti fanul unei echipe care traieste din lucruri necurate si din interlopisme de genul asta .. in fine! in loc sa acuzati ditamai mizeriile de meciuri voi .. le luati apararea ! RUSINE sa fii suporterul unei astfel de echipa !
    Libera La LAZIO !

  2. #23
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    e ciudat totusi cum au inceput astia cu mizeriile inca din primele etape. probabil faptul ca retrogradeaza 6 anul asta a mai grabit aparitia aranjamentelor.
    Exact ! urmeaza dinamo petrolul si cu cine mai este jiji preten ! vor bate alti pe steaua ca sa ii de infectului de hagi !
    Libera La LAZIO !

  3. #24
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    mai usor ca ti-a crescut pulsul
    Ne doare intr-un loc umed si ferit de soare de ce credeti voi
    __________________

  4. #25
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    mai usor ca ti-a crescut pulsul
    Ne doare intr-un loc umed si ferit de soare de ce credeti voi
    __________________
    E grav daca va doare acolo !
    Libera La LAZIO !

  5. #26
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    pAi ce ai putea sa spui cand iti este greu sa admiti ca esti fanul unei echipe care traieste din lucruri necurate si din interlopisme de genul asta .. in fine! in loc sa acuzati ditamai mizeriile de meciuri voi .. le luati apararea ! RUSINE sa fii suporterul unei astfel de echipa !
    In 2006 Lazio Roma a fost exclusa din competitiile europene si penalizata in Serie A pentru implicarea in aranjamente, trucarea de meciuri si coruperea de arbitrii.

    Lazio e o mizerie dovedita si pedepsita
    Rusine bah sa fii suporterul unei mizerii ca Lazio

    Auzi cine s-a gasit sa zica de Steaua
    __________________

  6. #27
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    In 2006 Lazio Roma a fost exclusa din competitiile europene si penalizata in Serie A pentru implicarea in aranjamente, trucarea de meciuri si coruperea de arbitrii.

    Lazio e o mizerie dovedita si pedepsita
    Rusine bah sa fii suporterul unei mizerii ca Lazio

    Auzi cine s-a gasit sa zica de Steaua
    __________________
    Eu acolo am crescut nu am cum sa tin cu alta echipa mizerie de echipa sunteti voi ELIMINATI ca niste MIZERI ce sunteti de un dinamovist transformat in portar in cateva secunde =)))))) =)))))))) pana sa ajungi tu sau cineva din romania sa aduni la un meci cu sasuolo 65 de mii de oameni la stadion mai e mult mai baiatule .. voi sunteti un simbol comunist creat de un sistem bolnav si manjit pe maini cu sangele a zeci de mii de oameni .. tu sa vb de LAZIO cand ai sa ai un anumit nivel in viata .... pt ca Lazio este la un alt nivel total superior decat steaua Lazio plateste 28 de mil de euro numai salariile intr-un an ;-) intelegi ? Voi sunteti INFERIORI lui moti .. cand o sa depasiti ""socul"" atunco sa ridici capu ;-)
    Libera La LAZIO !

  7. #28
    sport legend nayram's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    usor sa nu crape ceva in tine

  8. #29
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    pt ca Lazio este la un alt nivel total superior decat steaua Lazio plateste 28 de mil de euro numai salariile intr-un an ;-) intelegi ? Voi sunteti INFERIORI lui moti .. cand o sa depasiti ""socul"" atunco sa ridici capu ;-)
    Real plateste 28 mil la 2, 3 jucatori. Daca e sa o luam asa si Steaua si Lazio sunt complet inferioare in comparatie cu alte echipe. Dar eu zic ca nu are rost sa ne legam de lucruri de-astea.

    Cine pana mea e Lazio? Nici macar nu joaca in Europa
    __________________

  9. #30
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Real plateste 28 mil la 2, 3 jucatori. Daca e sa o luam asa si Steaua si Lazio sunt complet inferioare in comparatie cu alte echipe. Dar eu zic ca nu are rost sa ne legam de lucruri de-astea.

    Cine pana mea e Lazio? Nici macar nu joaca in Europa
    __________________
    pai nu joaca ma omule .. pt ca in italia nu sunt echipe ca viitorul corona chiajna ... otelul sau care mai sunt.., acolo se joaca fotbal .. la noi valoarea este aia care sa vazut in meciul vostru cu ludogorets ... numai vreai sa discutam dar spui de real .. eu faceam comparatie intr-e echipele cu care tinem noi 2 ca tu ai inceput si eu ti-am raspuns !
    Libera La LAZIO !

  10. #31
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    la noi valoarea este aia care sa vazut in meciul vostru cu ludogorets ... numai vreai sa discutam dar spui de real .. eu faceam comparatie intr-e echipele cu care tinem noi 2 ca tu ai inceput si eu ti-am raspuns !
    Vrei sa facem comparatie?

    Apropo, nu v-a eliminat Ludogoret mai devreme anul asta?
    V-a dat 4 goluri o "echipa de desculti" asa cum le spui tu.
    __________________

  11. #32
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    LazioRoma, fac bagabontii astia misto de tine? daca te supara sa imi dai un PM sa le dau ban
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #33
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Vrei sa facem comparatie?

    Apropo, nu v-a eliminat Ludogoret mai devreme anul asta?
    V-a dat 4 goluri o "echipa de desculti" asa cum le spui tu.
    __________________
    cu 3 goluri de portar da .. dar Lazio dau echipele din italia nu dau 2 lei pe europa league .. sune mult mai multi bani pe care ii incaseaza in campionat decat in europa league !
    Libera La LAZIO !

  13. #34
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Goluri de portar sau nu, important e ca v-a eliminat Ludogoret. Bulgarii au fost peste voi.
    Adevarul e ca Italia a scazut mult. V-a depasit si Portugalia la coeficientul de tara si nu ati mai avut o echipa in semifinale de Champions League de cel putin 4 ani.

    Italia nu mai e ce a fost. De-aia au ajuns sa va elimine bulgarii si sa va dea 4 goluri.
    Prea multe blaturi si prea putin fotbal
    __________________

  14. #35
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Goluri de portar sau nu, important e ca v-a eliminat Ludogoret. Bulgarii au fost peste voi.
    Adevarul e ca Italia a scazut mult. V-a depasit si Portugalia la coeficientul de tara si nu ati mai avut o echipa in semifinale de Champions League de cel putin 4 ani.

    Italia nu mai e ce a fost. De-aia au ajuns sa va elimine bulgarii si sa va dea 4 goluri.
    Prea multe blaturi si prea putin fotbal
    __________________
    Pai cum ar putea sa mai fie ce a fost? Fii atent : In italia.. daca iti dau un exeplu aveai o firma si investeai intr-o echipa de fotbal .. iti scadea statul italian 20% din impozite si taxe.. de cand cu criza.. apogeul datoriilor pe care italia le-a acumulat.. in 2011 se ridicau la 3 mii de miliarde de euro ! si a taiat statul italian din toate directiile ca sa mai stranga bani . acum daca investesti iti scade cam 10% din taxe si impozite.. asta inseamna ca si investiile in fotbal au scazut aproape la 30 40 % deasta numai e ce a fost.. si nu cred ca o sa mai fie in viitorul apropiat ! este la nivel cu franta la campionat.. asa o vad eu ..
    Libera La LAZIO !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •