View Poll Results: Pronostic

Voters
10. You may not vote on this poll
  • 1

    5 50.00%
  • X

    2 20.00%
  • 2

    3 30.00%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 66

Thread: Etapa 7: Pandurii – Petrolul 1-1

  1. #43
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Pandurii e o echipa buna, eu nu ma asteptam sa bateti aici.

    Totusi, ai remarcat ca s-a umplut Internul de jmekeri cheferisti, nu ai loc sa mai deschizi ochii, mandria Ardealului (unguresc) este iarasi in fata oglinzii ?
    da???? unde????

    sergio d> sal'tare bre! mai traiesti?

  2. #44
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Voi cate victorii aveti in ultimele meciuri cu ei ? Bineinteles, nu punem la socoteala (super)cupa iepurasul ...
    In ultimele 8 intalniri directe avem 5 victorii si 3 egaluri (inclusiv Supercupa )
    Ne tot batem joc de ei de cativa ani incoace
    __________________

  3. #45
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Nu, elevu ... doar in ultimul an (= 365 zile, curgere cvasiliniara). De cate ori i-ati batut ? Doar asta are ceva relevanta pt eveniment din viitorul apropiat ...
    Acum pe bune, sper ca nu le judeci la fel si pe alde forex ... desi faptul ca stai toata ziua (si noaptea) pe forum, cam asta spune ...

  4. #46
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Nu, elevu ... doar in ultimul an (= 365 zile, curgere cvasiliniara). De cate ori i-ati batut ? Doar asta are ceva relevanta pt eveniment din viitorul apropiat ...
    Doua egaluri cat doua victorii. Am facut si hora pe terenul lor dupa ultimul egal, daca iti amintesti

    Saracii, nu ne-au mai batut de 11 ani si in ultimii 3 ani le-am dat de doua ori scor de neprezentare...
    __________________

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Calculezi dupa virgula. Eveniment consumat acum 5 ani are pondere zero virgula ... poate a patra dupa virgula sa aiba greutate.
    Cand le-ati dat ultima oara gol in Ghencea ? Cand i-ati batut ultima data in Ghencea ? Cand le-ati dat gol ultima data la Ploiesti ? Nu stati foarte bine, iar lotul lor este net superior. Antrenori, cred ca repede cadem de acord, nu are niciuna.

  6. #48
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Cand le-ati dat ultima oara gol in Ghencea ? Cand i-ati batut ultima data in Ghencea ?
    Reformuleaza. In ultima vreme jucam pe national arena

    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Nu stati foarte bine, iar lotul lor este net superior.


    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Calculezi dupa virgula. Eveniment consumat acum 5 ani are pondere zero virgula ... poate a patra dupa virgula sa aiba greutate.
    Bah! Imi exprimam si eu compasiunea fata de ei pentru ca nu ne-au mai batut de 11 ani si tie iti arde de caterinca?!

    11 ani fara victorie in fata Stelei.

    Un minut de reculegere, va rog!


    __________________

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Imi pare bine ca, in sfarsit, pricepi ce spun. Intamplator, nu e ceva savant.

  8. #50
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    gol pe ghencea ultima data in meciul trecut de pe ghencea.
    in ghencea ultima data i-am batut in "penultimul" meci disputat acolo.
    in ploiesti le-am dat gol parca tot acum 2 meciuri, chiar nu mai stiu cat s-a terminat in returul sezonului trecut, 0-0 parca.

    intrebarile sunt : cand ne-au batut ultima oara in ghencea, cand ne-au batut pe ilie oana ultima data? excluzand momentul republica democrata congo de apus cand i-au dat bastinasii locali un pumn in cap lui galamaz.
    dar in special : cand dracu ne-a batut craiova ultima oara?
    retired.

  9. #51
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    in ploiesti le-am dat gol parca tot acum 2 meciuri, chiar nu mai stiu cat s-a terminat in returul sezonului trecut, 0-0 parca.
    Da, 0-0 si inainte de ala i-am batut 2-1 la ei acasa.
    __________________

  10. #52
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu se mai numara dupa virgula )
    365 de zile, deci si despre mandria olteniei vorbim in aceiasi termeni. max 365 zile, restul e dupa virgula. ops..)
    retired.

  11. #53
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Reivan stie cum stau procesele cvasiliniare, conditia de baza este sa bea mai putin. In rest, toul OK.

  12. #54
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    derivatele stresului...
    retired.

  13. #55
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    numai sclavi stelisti cu care jucam prin liga 1............... cum au jucat ei cu steaua, de s-au dat toti la o parte ca sa le dea cat mai multe goluri....

    si cum au jucat azi cu noi, cei de la Pandurii .. pe viata si pe moarte. f^&%$$>>>>>>!!!

    urmeaza meciul direct cu steaua la Ploiesti.. sper sa ii umilim cum se cuvine, nu doar in tribune.. ci si pe teren.

    ps: arbitrajul, suspect de bun.. de data asta.
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  14. #56
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Na ca s-a trezit un micut cu chef de razboi.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #57
    lejendã
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    da???? unde????

    sergio d> sal'tare bre! mai traiesti?
    Salut! Trecut-au anii și tot în viațã mi-s. Sã tot fie vreo 4 ani de când am renunțat la a mai scrie pe aici. În ultima vreme mai intru din când în când, mai arunc o privire la threadurile Pandurilor și la tenis feminin.

    Ar fi mers o victorie a Petrolului; de când Pandurii a devenit FC PSD Tg. Jiu s-a cam ales praful de tot. Doar o retrogradare ar determina ciumele sã lase echipa în pace, cred.

  16. #58
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Per Trolul... inca un rateu pt Lucescu Jr.!?...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #59
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sergio_D View Post
    Salut! Trecut-au anii și tot în viațã mi-s. Sã tot fie vreo 4 ani de când am renunțat la a mai scrie pe aici. În ultima vreme mai intru din când în când, mai arunc o privire la threadurile Pandurilor și la tenis feminin.

    Ar fi mers o victorie a Petrolului; de când Pandurii a devenit FC PSD Tg. Jiu s-a cam ales praful de tot. Doar o retrogradare ar determina ciumele sã lase echipa în pace, cred.
    Binecuvantate fie aceste randuri

  18. #60
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,473
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Gabri3l View Post
    ...urmeaza meciul direct cu steaua la Ploiesti.. sper sa ii umilim cum se cuvine, nu doar in tribune.. ci si pe teren...
    pe teren sunteti de kkt, ati egalat pe o respingere gresita in careu, in rest nimic, doar prafuri si fitze .
    in tribune??!!...am intrebat un flacau la iesirea de langa peluza (app, am numarat 34 de drogati + 2 fatuci, alea probabil fugite de acasa ), cum se face ca din cea mai organizata galerie (ziceti voi ! ) ati ajuns de rasul curcilor .
    stii ce a spus, nu mai este bani fratica, au taiat din cascaval jigodiile de la club .
    ce vreau sa-ti spun, (h)ultrasule, cand nu e moca va pititi dupa cires...dupe ciresul din ploiESTI
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #61
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    urata echipa asta a oltenilor dupe jii...nu neaparat ca joc,dar lipsita total de caracter.
    inca de cand au intrat in liga I au fost sluga plecata a stelei ,lucru evident cand privesti ardoarea pe care o arata cand joaca cu rivalii la titlu ai stapanei ...cat despre interesul pe care si-l dau cu rasii din ghencea ,e suficient sa ne gandim ca un fraier ca keseru a dat 6 goluri in partida directa...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  20. #62
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Urla oftica-n tine, insolventule! Daca ma gandesc insa ca acusica se fac 10 meciuri consecutive de cand tot va ciocanim ... E de inteles. Hai scoate unghiuta ca faci buba.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  21. #63
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,473
    Reputatie
    0
    ciocanim, umilim, tot aia
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •