View Poll Results: Pronostic

Voters
12. You may not vote on this poll
  • 1

    3 25.00%
  • X

    6 50.00%
  • 2

    3 25.00%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 57 of 57

Thread: Etapa 7: Rapid – "U" Cluj 2-1

  1. #43
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pana si sarpele e inca periculos si viu multe ore dupa ce ii tai capul. sa zicem ca asta e ultima zvacnire la voi

    ca despre meciul cu noi.... tare mi-e ca o sa fim cei care arunca ultimul pumn de tarana peste sicriu
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #44
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nup, rotisoarele tale tre sa mearga mai bine, daca retrogradam n-o sa ne desfiintam imediat in ziua urmatoare! O sa mai treaca, cateva luni de fapt o sa inceapa sezonul urmator si atunci vom sti cum e treaba, de aia am zis aprox un an, maestre bucatar!
    Atat!

    Vroiam doar sa accepti posibilitatea (oricat de mica sau mare) ca rapid s-ar putea desfiinta.
    Practic ai acceptat tacit ca Duba ar putea sa aiba dreptate. Nici nu speram la mai mult.

    Iti amintesc faptul ca nu cu mult timp in urma, respingeai complet ideea ca rapid ar putea intra in faliment sau ca s-ar putea desfiinta.

    Prin acceptarea adevarului, ai evoluat ca persoana, ti-ai largit orizontul si ai dobandit capacitatea de a procesa si intelege posibilitati pe care pana acum le respingeai. Intr-o zi o sa-mi multumesti pentru momentul asta cand o sa intelegi cat de mult o sa-ti foloseasca aceasta abilitate nou dobandita.

    Cu placere.
    __________________

  3. #45
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Tu, in schimb, prin repetarea obsesiva a ideii ca Rapid se poate desfiinta, nu ai evoluat ca persoana, nu ti-ai largit orizontul si nu ai dobandit capacitatea de a procesa si intelege posibilitati pe care pana acum le respingeai.

  4. #46
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    sunt curios cat cere Lordul pentru o cantare de prohod. poate aranjam ceva inainte de disparitia in neant a giulestenilor
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #47
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Tu, in schimb, prin repetarea obsesiva a ideii ca Rapid se poate desfiinta, nu ai evoluat ca persoana, nu ti-ai largit orizontul si nu ai dobandit capacitatea de a procesa si intelege posibilitati pe care pana acum le respingeai.
    Din contra, prietenul nostru Johnny se amagea singur spunand ca desfiintarea rapidului este o imposibilitate.
    Eu i-am deschis ochii.

    In contrast, eu accept falimentul/desfiintarea ca fiind o posibilitate reala, dar nu singura posibilitate.
    Supravietirea rapidului este de asemenea o eventualitate, mica ce-i drept, dar nu o putem desconsidera.
    __________________

  6. #48
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Atat!

    Vroiam doar sa accepti posibilitatea (oricat de mica sau mare) ca rapid s-ar putea desfiinta.
    Practic ai acceptat tacit ca Duba ar putea sa aiba dreptate. Nici nu speram la mai mult.
    Nu ti-am acceptat nimic, eu doar ti-am rumegat viziunea, ti-am zis pana cand tre sa astepti sa vezi ca Rapidul NU SE VA DESFIINTA!
    Asta daca retrogradam, daca...

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Supravietirea rapidului este de asemenea o eventualitate, mica ce-i drept, dar nu o putem desconsidera.
    Da-ti sigur pace si revoca-te de la subiect, esti total pe langa! Tu judeci prin perspectiva suporterului stelist, daca suporterii stelisti ar fi la numar cati rapidisti si Steaua ar fi in situatia noastra, da, ar fi o posibilitate reala ca Steaua sa se desfiinteze, dar nu mare asa cum spui ci mica, dar tu faci p-al dracu; insa noi rapidistii mai bine murim noi decat Rapidu, nu exista asa ceva!
    Last edited by Johnny D; 15th September 2014 at 15:23.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #49
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu ti-am acceptat nimic, eu doar ti-am rumegat viziunea, ti-am zis pana cand tre sa astepti sa vezi ca Rapidul NU SE VA DESFIINTA!
    Asta daca retrogradam, daca...
    Evident ca urma sa o dai in semantica. Ce vroiam sa spun de fapt... pe aici si pe dincolo... ai inteles gresit... etc.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    daca retrogradam n-o sa ne desfiintam imediat in ziua urmatoare! O sa mai treaca
    Din ciclul "gura pacatosului adevar graieste".
    __________________
    Last edited by Sevilla86; 15th September 2014 at 15:29.

  8. #50
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    M-am exprimat gresit, m-am exprimat d.p. tau d.v. daca ne desfiintam cum zici tu, trebuie sa astepti un an cum ti-am zis, nu mai putin!
    N-o sa ne desfiintam, Rapidul va continua sa-ti fie ca un ghimpe-n coasta de care nu poti sa scapi orice ai face!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #51
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Evident ca urma sa o dai in semantica. Ce vroiam sa spun de fapt... pe aici si pe dincolo... ai inteles gresit... etc.
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    M-am exprimat gresit
    Exact imi place de tine cand esti atat de previzibil si imi dai dreptate.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    N-o sa ne desfiintam, Rapidul va continua sa-ti fie ca un ghimpe-n coasta de care nu poti sa scapi orice ai face!
    Tu vorbesti serios?
    V-am batut deja de doua ori sezonul asta si cireasa de pe tort: ati incurcat petrolul.
    Care ghimpe? rapid e mana cereasca
    __________________

  10. #52
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    [QUOTE=Sevilla86;4075739]Penalty clar

    Incredibil cat fura astia cu arbitrii.

    QUOTE]

    Penalty clar si cartonas rosu pentru agresarea gramaticii.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. #53
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    cu fata asta ti-ai gasit sa ne dai lectii ?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #54
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Penalty clar si cartonas rosu pentru agresarea gramaticii.
    Arbitrii fura fara perdea si tie iti arde de gramatica?

    Quote Originally Posted by Dario View Post
    cu fata asta ti-ai gasit sa ne dai lectii ?
    Nu se respecta pe sine
    Si eu puteam sa-mi pun avatar cu Duru timp de un an, dar mi-as bate joc de mine insumi.
    __________________

  13. #55
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    lasati gargara, va astept aici...http://www.onlinesport.ro/forum/show...67#post4076167
    steaua cu berceni si rapidul...na ca-mi scapa acum
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #56
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    cu fata asta ti-ai gasit sa ne dai lectii ?
    Nu-ti place pentru ca nu are freza pe mijloc, este?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #57
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    nope, are moaca de gay
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •