View Poll Results: Pronostic

Voters
12. You may not vote on this poll
  • 1

    3 25.00%
  • X

    6 50.00%
  • 2

    3 25.00%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 57

Thread: Etapa 7: Rapid – "U" Cluj 2-1

  1. #22
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Prostii latra, RAPIDUL trece.

    Poate pleaca si Ionel.

  2. #23
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    si mai ziceti ca va ocoleste norocul
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #24
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Sper ca Hingherul nu pariaza cum voteaza altfel in curand isi vinde casa, masina si ... tricoul cu Steaua
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #25
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    S-a scos cu Botosani ca avea cota 3
    __________________

  5. #26
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    A avut dreptate timp de 92 de minute.
    Nup, n-a fost penalty acolo deci am condus tot meciul, altfel spus a gresit tot meciul!
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    N-ati jucat nimic si ati luat 3 puncte printr-un noroc chior.
    Mi-ar fi jena sa mai intru pe forum in locul tau. Dar la tupeul vostru tipic tiganesc croncaneala e nelipsita.
    Ca si voi in acel 1-0 chinuit de-acu 2 etape? Nup, voi n-ati avut penalty dat pe degeaba impotriva, aici se face diferenta, la arbitraj!
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    si mai ziceti ca va ocoleste norocul
    S-a echilibrat pt cele 2p pierdute cu Viitoru in min 93! Arbitraju insa e tipic antivorbele lu Duba cam ca orice altceva dealtfel, si cam tot ce s-a petrecut in acest meci, cica bate U, maxim egal, iar noi am batut si cu un gol facut cadou clujenilor de arbitru ala... prostie epica!
    Last edited by Johnny D; 15th September 2014 at 09:00.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #27
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nup, n-a fost penalty acolo deci am condus tot meciul, altfel spus a gresit tot meciul!
    Faultul a inceput in afara careului, dar a continuat si in interiorul careului.
    Penalty clar.



    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    S-a echilibrat pt cele 2p pierdute cu Viitoru in min 93!
    Tu inca nu ti-ai baut cafeaua de vorbesti tampenii la ora asta?
    Pe-aia de la Viitorul i-ati batut. Gazul v-a egalat in min 94.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    prostie epica!
    Adevarat
    Dar lasa, o sa-ti revii dupa ce bei o cafea
    __________________

  7. #28
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Cum adica s-a continuat!? Fault cu continuare, cum vine aia?
    Adica daca-i da lu ala peste picior si ala se rostogoleste pana-n careu, e fault cu continuare si penalty?

    PS: In poza aia nu-l atinge, ala deja era aeroplan!

    PS*: Cristy, ai vazut si tu ca nu va fi o problema sa terminam peste Iasi anu asta!
    Problema ar fi restu echipelor, doar Iasu n-a batut pe nime?
    Oho ca mai e si Craiolgutza lu Leutz, deci de astea 2 echipe nu e bai, tre sa mai gasim 4 pe care sa le bagam la subnivel!
    Last edited by Johnny D; 15th September 2014 at 10:46.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #29
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Penalty clar
    Ca sa nu mai zic ca a fost si ultim aparator. Corect era penalty si cartonas rosu, evident.

    Incredibil cat fura astia cu arbitrii.


    __________________

  9. #30
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Degeaba, in imaginea asta nu se vede daca l-a faultat inainte sau dupa, deja era in cadere!
    Cica ultim aparator, ce zici de ultimi 4 aparatori!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Duba nu e ala de-a zis ca-ntr-un an sau doi Rapidu nu mai exista?!
    Nu epica, epocala prostia!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #32
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Duba nu e ala de-a zis ca-ntr-un an sau doi Rapidu nu mai exista?!
    Pai rapidu poate sa dispara oricand
    Daca bate pandurii sau otelul astazi, intrati din nou in zona retrogradarii.
    Odata retrogradati, cred ca intrati in faliment. E imposibil sa platesti datoriile de milioane din incasarile ligii secunde. Plus ca promovarea, intr-un sistem cu 14 echipe, e foarte grea de obtinut.

    Nu uita, ca abia ati promovat de pe locul 2 in spatele Iasului. Nu e floare la ureche.

    Si cel mai important, rapid nu joaca mai nimic. La cum arata, e una din favoritele la retrogradare.
    __________________

  12. #33
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Nu conteaza cum am promovat, obiectivul era sa promovam indiferent de pe ce loc, acum obiectivul e sa ne salvam. O sa vezi ca Iasul nu termina peste noi sezonul asa cum am zis, Craiolgutza se pare ca nici ea, mai raman 4 locuri.


    Rapidul n-o sa intre in faliment, te vei convinge, probabil n-o sa nici retrogradam, dar si daca retrogradam, tot ne salvam de la faliment, asta nu stie Duba ta aia cititoare de carti de fotbal care nu-i folosesc la nimic atunci cand da un pronostic, dar o sa afle in aproximativ un de an!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #34
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Rapidul a castigat pe final de meci, de data asta cu mult noroc.

  14. #35
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    probabil n-o sa nici retrogradam

    dar o sa afle in aproximativ un de an!
    E clar, inca nu te-ai trezit bine
    Avand in vedere ca ultima etapa se joaca in mai, o sa aflam in mai putin de un an.
    Totusi cred ca prin mai o sa-i dam dreptate lu' Duba
    In momentul asta nu ai argumente mari pentru a fi increzator ca rapid se salveaza. Dupa cum spuneam, rapid e slaba, nu prea joaca fotbal si inca sunteti in zona periculoasa.
    __________________

  15. #36
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    poate sa-mi spuna si mie cineva, de ce pe anumite siteuri se scrie Rrapid ?

    ontopic.
    Rapid nu moare !
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #37
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Penalty clar
    Ca sa nu mai zic ca a fost si ultim aparator. Corect era penalty si cartonas rosu, evident.

    Incredibil cat fura astia cu arbitrii.

    Hai ma, da-o dracu, stiu ca vrei sa pari cool, hater sau ceva de genul, dar de ce e nevoie sa te faci de ras si sa vorbesti despre ultimul aparator?
    Adica plm, o limita a decentei, ceva?
    Sa nu mai zic ca esti exact ca o musca, te tii dupa un elefant. Am inteles din prima opinia ta vis-a-vis de retrogradare, chiar nu vad de ce tre' sa fii prezent la fiecare meci, pe fiecare topic, si sa debitezi.
    Pe Duba il inteleg, e bolnav, mai are putin. Dar tu?

  17. #38
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Hai ma, da-o dracu, stiu ca vrei sa pari cool, hater sau ceva de genul, dar de ce e nevoie sa te faci de ras si sa vorbesti despre ultimul aparator?
    Daca astia nu vor nici macar sa recunoasca faptul ca a fost penalty, normal ca raspund cu o exagerare la exagerarea lor.

    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Sa nu mai zic ca esti exact ca o musca, te tii dupa un elefant. Am inteles din prima opinia ta vis-a-vis de retrogradare, chiar nu vad de ce tre' sa fii prezent la fiecare meci, pe fiecare topic, si sa debitezi.
    Sunt convins ca ai ajuns la 11.000 de postari fara sa repeti vreo idee...
    Vad ca nici nu te-ai deranjat sa citesti mai inapoi. Ai fi vazut ca nu eu am inceput discutia in sensul asta. Johnny a venit din senin cu "Duba nu e ala de-a zis ca-ntr-un an sau doi Rapidu nu mai exista?!" asa doar ca fapt divers incercand sa-l discrediteze pe Duba si sa-i ridiculizeze punctul de vedere. Desi eu cred ca nu e nevoie de asta
    Eu am raspuns unui alt forumist care a mentionat lucrul asta si a impins discutia in directia asta.

    Si sincer, nu ma deranjeaza. Este unul din subiectele mele preferate de discutie

    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Pe Duba il inteleg, e bolnav, mai are putin. Dar tu?
    Parisele zice ca sunt troll
    __________________

  18. #39
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Ar fi fost bine sa fi fost troll. Dar nu esti, caci troll-ii sunt amuzanti

  19. #40
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    E clar, inca nu te-ai trezit bine
    Avand in vedere ca ultima etapa se joaca in mai, o sa aflam in mai putin de un an.
    Nup, rotisoarele tale tre sa mearga mai bine, daca retrogradam n-o sa ne desfiintam imediat in ziua urmatoare! O sa mai treaca, cateva luni de fapt o sa inceapa sezonul urmator si atunci vom sti cum e treaba, de aia am zis aprox un an, maestre bucatar!
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Pe Duba il inteleg, e bolnav, mai are putin. Dar tu?
    Oho, ce stii tu... boala lui ii prelungeste viata defapt, e ca un fel de zomby...
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Johnny a venit din senin cu "Duba nu e ala de-a zis ca-ntr-un an sau doi Rapidu nu mai exista?!" asa doar ca fapt divers incercand sa-l discrediteze pe Duba si sa-i ridiculizeze punctul de vedere.
    Multa sanatate mucenicului lu Duba, Sevilla86! Sa nu ajunga asa ca maestrul lui ca-i... groasa.
    Discrediteze zice... ala aiureste singur, eu doar am reamintit ce-a zis, nu e absolut nici o diformitate de adevar!
    Last edited by Johnny D; 15th September 2014 at 14:48.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #41
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    nu inteleg ce o tot zguduiti.... rapiduletu e mort! chestiune de timp pana e si ingropat

    sau e invers, e deja ingropat dar e chestie de timp pana realizeaza ca e mort
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #42
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Atunci pana si morti suntem mai buni decat U CLuj si Viitoru aka. academia Stelei! Stai sa vezi cand inviem ce facem cu voi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •