Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast
Results 232 to 252 of 271

Thread: Offseason 2014

  1. #232
    surround dolby's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Sibiu
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Si PO dupa un an e tot pentru noul CBA? Eu cred ca sunt doar calcule la rece, facute pentru leverage si lasand si portita deschisa - daca lucrurile merg prost - spre o noua decolare. Da, va fi mai greu dupa toata tevatura asta, dar nu imposibil.

    No offense, nu sunt hater, mie imi place foarte mult LeBron ca jucator, dar asta cu intorsul acasa imi suna a PR stunt, ca sa justifice o mutare oarecum logica, de la o echipa uzata, cu un star ruginit, si unde Riley nu a putut semna un FA de calibru (pentru ca daca il aducea pe Lowry de exemplu nu stiu daca mai pleca James) catre o echipa care are destul young talent si posibilitati de crestere. Bineinteles ca e bonus ca e acasa, ca si asta a fost un factor, dar eu unul nu cred ca e chiar ca in compunerea aia frumoasa dictata de el si redactata de vreun PRist.
    Si nu, nu sunt bitter ca a plecat de la Heat, dar eu unul nu pot sa inghit pe nemestecate povestea despre redemption asa cum a fost servita publicului , inclusiv celui din Cleveland pentru a indulci ''tradarea'' (lol) de acum 4 ani.
    Oricum, conferinta de Est devine mai intersanta, cu Cavs si Hornets care arata din ce in ce mai bine, cu o Indiana saracita dupa plecarea lui Lance, cu Bulls cu un front court de urmarit, si asa mai departe.

  2. #233
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    se duce la o echipa cu sansa a cincea sau a sasea la titlu din intreg nba-ul, o echipa care a terminat pe 10 in est, cu jucatori fara experienta in playoff si a spus clar ca o sa fie un proces lung si doreste sa ii ajute pe restul sa creasca.


    ce o sa faca el daca lucrurile merg prost in viziunea ta? o sa plece. e totusi hilar ce spui tinand cont de intreaga situatie.

    te-ai gandit ca la vara sunt jucatori liberi? te-ai gandit ca waiters si thompson o sa fie platiti in curand? te-ai gandit la posibilitatea sa ia la sfarsitul sezonului un contract de 12 milioane pe un singur an pentru a atrage un agent de calitate iar dupa ce se mareste salary cap-ul sa ia max-ul pe 5 ani?


    nu are pic de logica ce spui tu, de ce mai semna daca se gandea ca pleaca peste un an. dc facea circul cu i'm coming home. inteleg ca unora nu va convine dar putina logica nu strica.
    Vince Carter vs. Brandon Roy: A healthy guy who likes to pretend he's injured against an injured guy pretending to be healthy

  3. #234
    surround dolby's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Sibiu
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Chill, e doar o parere.
    E foarte posibil sa fie cum zici tu, dar nu vad cu ce se contrazice cu faptul ca i-ar placea sa aiba un pic de leverage, exact pentru ca in 2015 o sa fie o groaza de FA importanti, si asta i-ar putea gartanta o sansa in plus la o companie mai placuta lui.
    Si LBJ a demonstrat-o ca e un tip calculat, de ce ar fi exclus sa isi asigure o iesire de urgenta in cazul in care lucrurile merg prost? Da, ar fi foarte greu dupa toata tevatura facuta, dar nu e chiar imposibil. James a mai demonstrat cat e de imprevizibil.
    Waiters si Thompson pana una-alta sunt vanturati ca moneda de schimb pentru Love, , asa ca aici mai e de vazut, desi e long shot fara Wiggins.
    Nu sunt hater LeBron, nu caut cearta, nu sunt ofticat ca a plecat de la Heat. Doar imi expuneam o parere.
    Stiu ce a zis, am citit eseul. E o poveste frumoasa, sa vedem acum cat e si de adevarata. pana atunci, da-mi voie sa am rezervele pe care le-am expus mai sus.

  4. #235
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    Ai dreptate, fiecare are dreptul la o parere, nu spun ca o sa fie cum zic eu ca nu se stie niciodata ce se poate intampla peste 1luna 6 sau 12.
    Vince Carter vs. Brandon Roy: A healthy guy who likes to pretend he's injured against an injured guy pretending to be healthy

  5. #236
    sport legend
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    719
    Reputatie
    1
    Salty? for Bran? M-ai facut sa zambesc.

    Sunt printre putinii care nu l-au vrut cand a venit si nici dupa 4 ani foarte buni pt Heat sentimentul nu s-a schimbat. Nu m-am bucurat cand a plecat pt ca mi-am dat seama ca tot ce a facut Riley a fost pt el si am crezut ca vom intra in tank mode. Din fericire asta nu s-a intamplat si chiar daca nu mai suntem favoriti la titlu, poate nici macar la finals, macar avem o sansa iar ca fan asta e tot ce-ti doresti. Nu sunt hater, il consider cel mai bun jucator din lume by far, dar sunt de parere ca pt a 2-a oara in cariera si-a batut joc de echipa la care era. Se putea rezolva mult mai usor daca spunea de la inceput ca vrea sa plece. Eu nu cred ca ar fi contat in vreun fel ce jucatori aducea heat ca sa-i faca pe plac. Personal desi poate nu ma crezi sunt MULT mai entuziasmat de sezonul urmator fara el. Wade on 1 leg , Soft Bosh , Overused Deng , McNuggets and Idiot Rio will own the EAST ... or at least they'll die tryin'
    Atenshan incoming mesigi

  6. #237
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    exista o sansa chiar decenta ca lucrurile sa o ia razna la Cleveland. Kyrie nu a produs nimic pana acum ( pare cel mai over-hyped jucator din liga ), Wiggins poate foarte bine sa fie bust, pare nepregatit fizic deocamdata. Benett mai mult decat filler chiar nu il vad, tot asa deocamdata.

    As is right now, in primul an imo Cleveland e 2nd round exit, undeva intre 3-6 in sezonul regulat. Insa daca asta tine 2 ani, si LeBron nu vede un progres evident, poate foarte bine sa plece iara, nu l-as condamna.

    Insa daca Kyrie incepe sa joace si D , Wiggins e superstarul pe care l-au vazut toti, si mai vine si Love, atunci Cleveland poate sa ajunga in NBA Finals chiar de anul asta.

  7. #238
    sport legend obye's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    B-Town
    Posts
    1,508
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sun View Post
    Wiggins poate foarte bine sa fie bust, pare nepregatit fizic deocamdata. .
    Wiggins imi place atat de mult!
    Joaca D . I hope is is outta there.
    O sa se sufoace sub LBJ .
    "The idea is not to block every shot. The idea is to make your opponent believe that you might block every shot."

  8. #239
    manager Blu3red's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    302
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sun View Post
    exista o sansa chiar decenta ca lucrurile sa o ia razna la Cleveland. Kyrie nu a produs nimic pana acum ( pare cel mai over-hyped jucator din liga ), Wiggins poate foarte bine sa fie bust, pare nepregatit fizic deocamdata. Benett mai mult decat filler chiar nu il vad, tot asa deocamdata.

    As is right now, in primul an imo Cleveland e 2nd round exit, undeva intre 3-6 in sezonul regulat. Insa daca asta tine 2 ani, si LeBron nu vede un progres evident, poate foarte bine sa plece iara, nu l-as condamna.

    Insa daca Kyrie incepe sa joace si D , Wiggins e superstarul pe care l-au vazut toti, si mai vine si Love, atunci Cleveland poate sa ajunga in NBA Finals chiar de anul asta.
    Cleveland e printre favorite sa castige Estul (alaturi de Pacers si Bulls), indiferent de jucatori, just because of LeBron. That simple. Si nu trebuie sa vina neaparat Love. Indiferent la ce echipa il pui pe LeBron, echipa respectiva devine contendera si nu ma hazardez deloc cand zic asta. LeBron stie sa construiasca o echipa de succes in jurul lui ca niciun alt jucator din istorie din punctul meu de vedere.

    Legat de Irving sunt curios sa-l vad pe LeBron James jucand in sfarsit alaturi de un all star PG, oricat de subestimat ar fi de multi, Irving e un jucator excelent. Pare putin injury prone, sper sa nu mai lipseasca meciuri si sa aiba grija mai mare de el. Is curios de chestia asta doar pentru ca James a jucat mereu fara un PG de calitate langa el. Teoretic mi se par ultra mega complementari cei doi, insa vom vedea si practic.

    Cat despre Wiggins e perfect fit in starting 5 la Cleveland @ SG. Daca e chiar atat de bun defensiv pe cat se zice (don't know about that), rolul e perfect alaturi de James si Irving.

    Waiters e bun ca 6th man, cum a fost Harden la OKC si poate sa aiba acelasi impact. Mai slab playmaker dar oarecum better defender. E cam knucklehead din ce am auzit/vazut si s-ar putea ca asta sa fie o problema.

    Thompson, nu-s convins cat de bun e, dar pare macar decent rebounder. Varejao daca ramane sanatos, la fel, decent defender, bun rebounder.

    Bennett e wild card, nu ma pronunt, dar din ce am vazut la meciurile din summer league a jucat excelent, a slabit, e mai atletic etc. Delladova pare jucator bunicel. Miller, Haywood - momentan.. good bench.

    Tinand cont ca Blatt e antrenor ofensiv, cred ca vom vedea ca stil un Cavaliers 2014-2015 cam ca si OKC 2011-2012. O echipa ultra spectaculoasa dar si destul de eficienta incat sa joace macar finala de conferinta / NBA.

    Irving / Westbrook
    Wiggins / Sefolosha
    LeBron / Durant
    Thompson / Ibaka
    Varejao / Perkins
    ----
    Waiters / Harden

    Sigur, Irving nu seamana ca stil cu Westbrook, e mai slab defensiv insa mai bun shooter. Wiggins e raw/tanar fata de Sefolosha, dar e mai atletic si cu cel putin acelasi potential defensiv. Lebron 2014 e mult mai bun decat Durant 2012. Thompson nu e la fel de bun ca si Ibaka pe aparare, insa pare mai bun rebounder. Varejao mai bun rebounder si passer decat Perkins and so on.

    Problema pentru James e ca in urmatorii 1-2 ani, oricum ai lua-o, Cavaliers va fi din toate punctele de vedere cu o clasa sub Miami 2013-2014. E un test urias pentru James mutarea asta si oricat ar vrea sa scape de presiune zicand ca obiectivul nu e neaparat titlu NBA in primul sezon, presiunea tot pe el va fi, cand esti cel mai bun jucator din lume, intotdeauna se va intampla asta, iar obiectivul e titlu. Insa daca iese, iar jucatorii tineri de la Cavs se dezvolta cum trebuie, Cleveland might become a dynasty si nicio alta echipa din NBA nu pare sa aiba piesele necesare sa devina o dinastie in urmatorii ani.

    Just think about it, NBA peste 2-3 sezoane sa zic. Spurs e cam gone, la OKC nu prea cred ca raman impreuna Westbrook, Durant si Ibaka. Rockets will probably fail. Pacers si Bulls I just don't see it for different reasons. Posibil doar Clippers. Sigur s-ar putea aduce argumente si pentru alte echipe gen Toronto, Wizards etc.. insa Cavaliers cu jucatorii ce-i are acum + leadershipul lui LeBron James, din punctul meu de vedere e singura echipa ce poate sa devina o dinastie.

    La Miami era only downside from there (chiar daca eu cred ca mai castigau macar un titlu in urmatorii 2 ani), aici e only upside si coincidenta face ca echipa sa fie si Cleveland Cavaliers. Eu cred ca a ales excelent.

  9. #240
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    ce spui tu e corect, mai putin partea cu wiggins la sg, ceea ce se pare ca nu prea poate sa joace, din ce am citit. as vedea mai degraba o asezare cu lebron la pf si dion si waiters on astfel incat de pe banca sa apara 2 dintre bennett, varejao sau tristan.


    in rest sunt de acord cu tot ce ai spus insa asa as putea sa fac si eu o analiza despre orice echipa, in care sa evidentiez partile bune.


    partea rea despre cleveland e ca din echipa de 11 ( irving/deladova/waiters/wiggins/miller/james jones/lebron & bennet/tristan/haywood/varejao ) doar 2 ( doi ) sunt above average on D: lebron si wiggins. varejao e subpar-mediocru, lucru mascat de husle-ul fantastic.

    asta e o problema mare, cavs au fost pe 22 ca record in toata liga.

    pot sa zic ca lasandu-l deoparte pe lebron cavs de anul trecut este peste cavs de acum.

    gee/deng/hawes/clark/jack/zeller/miles vs miller/wiggins/haywood/jones/



    probleme uriase ( lot parca sub cel de anul trecut care a terminat pe 22, weak D & lipsa bigman ) ma fac sa cred ca o sa fie un an dificil. asta vorbim acum, vedem cine mai vine iar faptul ca lance a plecat de la indiana e un lucru fantastic pt echipele de top din est.
    Vince Carter vs. Brandon Roy: A healthy guy who likes to pretend he's injured against an injured guy pretending to be healthy

  10. #241
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    @blu3red

    de acord cu LeBron makes a contender out of anyone
    de acord cu it was only gonna be downhill at Miami

    personal cred ca LBJ va castiga minim un titlu cu Cleveland, dar nu in primul an.

    Bineinteles, LBJ la CLE inseamna si ca de anul viitor loteria va fi wide open, acum ca Cleveland e abonata la post-season

  11. #242
    sport legend Nan's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov-Bucuresti
    Posts
    373
    Reputatie
    1
    Cat despre Wiggins e perfect fit in starting 5 la Cleveland @ SG. Daca e chiar atat de bun defensiv pe cat se zice (don't know about that), rolul e perfect alaturi de James si Irving.

    Waiters e bun ca 6th man, cum a fost Harden la OKC si poate sa aiba acelasi impact. Mai slab playmaker dar oarecum better defender. E cam knucklehead din ce am auzit/vazut si s-ar putea ca asta sa fie o problema.

    Thompson, nu-s convins cat de bun e, dar pare macar decent rebounder. Varejao daca ramane sanatos, la fel, decent defender, bun rebounder.

    Bennett e wild card, nu ma pronunt, dar din ce am vazut la meciurile din summer league a jucat excelent, a slabit, e mai atletic etc. Delladova pare jucator bunicel. Miller, Haywood - momentan.. good bench.

    Tinand cont ca Blatt e antrenor ofensiv, cred ca vom vedea ca stil un Cavaliers 2014-2015 cam ca si OKC 2011-2012. O echipa ultra spectaculoasa dar si destul de eficienta incat sa joace macar finala de conferinta / NBA.

    Irving / Westbrook
    Wiggins / Sefolosha
    LeBron / Durant
    Thompson / Ibaka
    Varejao / Perkins
    ----
    Waiters / Harden

    Sigur, Irving nu seamana ca stil cu Westbrook, e mai slab defensiv insa mai bun shooter. Wiggins e raw/tanar fata de Sefolosha, dar e mai atletic si cu cel putin acelasi potential defensiv. Lebron 2014 e mult mai bun decat Durant 2012. Thompson nu e la fel de bun ca si Ibaka pe aparare, insa pare mai bun rebounder. Varejao mai bun rebounder si passer decat Perkins and so on.
    Daca compari asa jucatorii poti sa compari absolut pe oricine. De ex :

    Westbrook vs Irving nu mi se pare deloc o comparatie buna. Oricat de bun ar fi Irving ofensiv (si nu mi se pare senzational ci doar above average), defensiva e jumatate din joc si acolo el e printre cei mai slabi PG si Westbrook e printre cei mai buni (poate chiar cel mai bun).

    Si la Waiters vs Harden nu prea sunt de acord dar aici Waiters poate sa mai creasca in joc la anul.

    Ceea ce o sa ii ajute pe cei de la Cavs este Lebron. Si aici sunt de acord 100%. Simpla lui prezenta ii face instant contenders si multi jucatori o sa creasca in joc doar pentru ca e el pe parchet. Eu ii vad favoriti la finala Nba din est.


    Just think about it, NBA peste 2-3 sezoane sa zic. Spurs e cam gone, la OKC nu prea cred ca raman impreuna Westbrook, Durant si Ibaka. Rockets will probably fail. Pacers si Bulls I just don't see it for different reasons. Posibil doar Clippers. Sigur s-ar putea aduce argumente si pentru alte echipe gen Toronto, Wizards etc.. insa Cavaliers cu jucatorii ce-i are acum + leadershipul lui LeBron James, din punctul meu de vedere e singura echipa ce poate sa devina o dinastie.
    Peste 2-3 sezoane multe echipe o sa arate f diferit fata de cum arata acum. N-ai niciodata de unde sa stii de unde o sa mai rasara o potentiala dinastie.
    Si la OKC chiar nu ii vad sa se desparta. Poate doar Westbrook de acolo sa plece daca nu o sa faca nimic in anii astia. Pe langa echipele enumerate de tine wu ii vad pe warriors o echipa care poate deveni dinastie.

  12. #243
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1

  13. #244
    surround dolby's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Sibiu
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    it's on.

    Acum vreo doua zile aparuse o stire baltita cum ca GSW si Wolves inca mai discuta de trade-ul lui Love, dar e in impas. nimic nou.

    De ieri toata lumea a luat-o razna. Pe ESPN a aparut stire ca cei de la Cavs sunt dispusi sa il includa pe wiggins in deal pentru kevin, woj a iesit pe twitter ca lebron insista pentru el (so much for ''it's a long process), azi dimineata am citit ca warriors sunt dispusi sa-l de pe klay thompson la schimb.
    sunt curios cat adevar e in astea si cat e zvonistica lui flip. dar totusi, woj......

    se pare ca avem ceva de genul : pe de o parte wiggins+waiters+thompson pentru love/filler (nu dieng) vs lee+klay+barnes+pick/love+kmartin.

    tinand cont ca e vorba de un lease pe un an - pana la proba contrarie - eu in locul celor de la gsw as zice pas. si sper ca totusi macar partea asta sa fie scorneala pentru a le forta un pic mana celor din cleveland. eu prefer un back-court cu currry+k;ay si un pic de rabdare pana la anu unui roster cu love si caramida martin. de barnes nu stiu ce sa zic, as mai avea rabdare si cu el un an, poate cu steve pe banca isi da drumul.

  14. #245
    sport legend obye's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    B-Town
    Posts
    1,508
    Reputatie
    1
    "The idea is not to block every shot. The idea is to make your opponent believe that you might block every shot."

  15. #246
    sport legend
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    719
    Reputatie
    1
    GSW tre sa fie nebuni sa ofere atat pt Love care va fi exposed big time cand ajunge la o echipa cu pretentii. Eu nu cred ca-si permit sa ofere mai mult de Lee+Barnes , chiar si Lee+Thompson mi se pare mult. Thompson e un jucator excelent care o sa mai creasca.

    Same thing with Cavs, sa-l dai pe Wiggins care poate sa devina superstar? Seriously? Kevin fucking Love. Mai bine asteapta un an ca oricum pleaca.
    Atenshan incoming mesigi

  16. #247
    surround dolby's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Sibiu
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Pai pleaca, dar nici una din cele doua nu prea au capspace sa il semneze free agent. tot cu s&trade ar trebui sa il ia.

    Si eu zic ca e mult lee+thompson pentru love. nemaipunand la socoteala si bad contractul lui martin. si mie imi place lee, si zic ca nu merita upgrade-ul sa il dai pe klay. nemaivorbind ca se strica atmosfera si la echipa, curry, iguodala si kerr sunt fanii pastrarii lui thompson si - cel putin lui steph - nu i-ar cadea bine plecarea lui. curry nu se apara, nici martin, nici love nu se omoara; il dai pe klay care face si D, o sa ai varza in aparare.
    din partea mea mai bine sa mearga la cavs decat cu pretul asta la warriors.

  17. #248
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    1. Cavs nu pot sa mai astepte un an pentru Kevin Love ca nu au cap space si nici macar pana la trade deadline, o mare gafa daca asta s-ar intampla.

    2. Wiggins se spune ca nu e in discutii, altii ca da. Cert este ca trebuie sa vina a 3a echipa pt un trade ca sa se ''asorteze'' contractele.

    3. GSW sunt niste idioti daca au oferit lee/barnes/thompson pt Love, la fel cum si Cavs sunt daca vor sa ii dea si pe Wiggins si pe Dion.
    Vince Carter vs. Brandon Roy: A healthy guy who likes to pretend he's injured against an injured guy pretending to be healthy

  18. #249
    surround dolby's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Sibiu
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Stai ca am mai auzit una:

    Klay->cavs->minnesota
    wiggins->gsw
    love->cavs

    si ce o mai fi in completare

    eu pana ieri auzisem ca warriors la nivel declarativ nici nu concep sa il includa pe klay in trade, iar de cavs auzisem ca i-ar fi transmis lui wigins sa stea linistit ca nu il dau(nu ca asta ar fi itera de lege, in oricare din situatii) . de asta mi se pare un pic dubioasa toata tevatura asta.

  19. #250
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    sper doar sa se termine cat mai repede.


    daca o sa fie asa pana la trade deadline nu o sa ii faca deloc bine lui wiggins, care sper ca o sa imi placa si o sa fiu fanul lui nr.1 dupa ce se retrage lebron.

    imi place in interviuri, nu e un ***** ca jabari parker care nu a dat 100% la antrenamentele cu cavs dinaintea draftului. sper sa fie un bust sincer la fel ca echipa cea mai neispravita din liga ... bucks
    Vince Carter vs. Brandon Roy: A healthy guy who likes to pretend he's injured against an injured guy pretending to be healthy

  20. #251
    surround dolby's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Sibiu
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Am vazut in seara asta la the starters un mini interviu cu blatt pe tema asta. Zicea omul ca sunt zvonuri, ca wiggins e bine sa se obisnuiasca cu ele de la inceput si alea-alea.

    Ce m- a pus pe ganduri e ca nu a zis in nici un moment ca ar fi nefondate.

    Si na, acum poate gresesc, dar eu ca fan warriors as prefera ca love sa mearga la cavs, daca alternativa ar fi sa renuntam la thompson. O fi perceput love ca top ten in liga, dar eu nu as da defensiva lui klay pe upgrade-ul de la lee la kevin.

  21. #252
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    http://i.imgur.com/eTXH3Xu.jpg?1

    asta au primit vecinii de pe strada din ohio unde sta lebron. frumos gest pe care il vedem rar pana si in tarile mai civilizate, nu mai spun ca la noi peste 100 de ani o sa vedem asa ceva din partea unei vedete autohtone care e urmarita non stop de paparazzi. dar asta e alta discutie.



    citesc zilnic multe forumuri de baschet si lunar apar thread-uri cu cei mai de treaba jucatori si cei mai nesimititi, povesti simple spuse de oameni care au interactionat cu jucatori la un anumit punct in viata lor.

    Majoritatea jucatorilor care joaca au jucat in nba au primit laude, printre ei fiind si lebron care se pare ca e de treaba outside the court, la fel ca si dirk ( watch punk'd ), nash, durant, ray allen, drexler sau chiar hibbert.


    printre cei mai nesimtiti se pare ca sunt kareem si jordan, care se poarta destul de urat cu fanii, povestile despre ei find numeroase.
    Vince Carter vs. Brandon Roy: A healthy guy who likes to pretend he's injured against an injured guy pretending to be healthy

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •