View Poll Results: Pronostic

Voters
19. You may not vote on this poll
  • 1

    8 42.11%
  • x

    5 26.32%
  • 2

    6 31.58%
Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 323

Thread: Etapa 33: Petrolul - Steaua 0-0

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,464
    Reputatie
    0

    Etapa 33: Petrolul - Steaua 0-0

    Discutii inainte si dupa disputarea partidei .
    Last edited by Dario; 11th May 2014 at 08:40.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Antrenament cu public pentru finala cupei. 2 solist.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  3. #3
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    dupa acest meci steaua va avea mai multe infrangeri decat Petrolul in acest campionat..adik 2

    Petrolul e mult mai buna pe teren propriu si fata de steaua.......1 solist in fata a 15 000 de petrolisti care vor sarbatori 90 de ani de istorie a clubului printr-o coregrafie de exceptie pe intreg stadionul.
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  4. #4
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    asa cum era de asteptat... deja este meci cu casa inchisa.
    ura fata de stelisti in republica Ploiesti nu are limite.. se stie

    SOLD OUT la bilete pt acest meci in mai putin de 2 zile..de cand s-au pus in vanzare biletele pe eventim si la partenerii din oras, judet, tara

    http://www.eventim.ro/ro/bilete/abon...tmap-selection
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  5. #5
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    republicanii nu pupa romana?
    2 solist.
    retired.

  6. #6
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gabri3l View Post
    dupa acest meci steaua va avea mai multe infrangeri decat Petrolul in acest campionat..adik 2

    Petrolul e mult mai buna pe teren propriu si fata de steaua.......1 solist in fata a 15 000 de petrolisti care vor sarbatori 90 de ani de istorie a clubului printr-o coregrafie de exceptie pe intreg stadionul.
    E posibil, pt. ca Steaua va juca cu foarte multe rezerve.

    Pai daca era mult mai buna avea mai multe victorii, cum nu are ...

    Sarbatoriti 90 de ani de minciuni gogonate. Petrolul s-a infiintat in 1952 si n-are nici cea mai mica legatura cu Juventus Bucuresti. Mai mult, actuala echipa din Ploiesti poate fi numita fara nici cea mai mica exagerare Astrolul. N-o spun eu, a spus-o Nicolae, care, la momentul respectiv, v-a finantat si a schimbat numele Astrei in Petrolul, adevaratul Petrolul fiind la Florin Bercea.
    Asadar, nu mai incercati sa fiti ceea ce nu sunteti.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #7
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    E posibil, pt. ca Steaua va juca cu foarte multe rezerve.

    Pai daca era mult mai buna avea mai multe victorii, cum nu are ...

    Sarbatoriti 90 de ani de minciuni gogonate. Petrolul s-a infiintat in 1952 si n-are nici cea mai mica legatura cu Juventus Bucuresti. Mai mult, actuala echipa din Ploiesti poate fi numita fara nici cea mai mica exagerare Astrolul. N-o spun eu, a spus-o Nicolae, care, la momentul respectiv, v-a finantat si a schimbat numele Astrei in Petrolul, adevaratul Petrolul fiind la Florin Bercea.
    Asadar, nu mai incercati sa fiti ceea ce nu sunteti.
    Mergi la meci?
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  8. #8
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    adevarul e ca republicanii sustin o echipa nascuta in Bucuresti dupa ce un an au sustinut actuala astra.. dar eu sunt anti bucuresti.
    retired.

  9. #9
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Mergi la meci?
    Pai ce importanta mai are acest meci???? Mai ales pentru noi? Am trecut de faza in care mergeam la meciuri chiar si atunci cand rezultatul nu mai avea niciun fel de importanta.
    Ma duc la finala, apoi in preliminarii si, bineinteles, la meciurile urmatoarei editii de campionat.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. 11th May 2014, 14:35

  11. #10
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Pai ce importanta mai are acest meci???? Mai ales pentru noi? Am trecut de faza in care mergeam la meciuri chiar si atunci cand rezultatul nu mai avea niciun fel de importanta.
    Ma duc la finala, apoi in preliminarii si, bineinteles, la meciurile urmatoarei editii de campionat.
    Am inteles, pleci in Brazilia la CM.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  12. #11
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    2 solist. Astra pe 2.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #12
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Am inteles, pleci in Brazilia la CM.
    Te-ai prins!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #13
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gabri3l View Post
    Petrolul e mult mai buna pe teren propriu si fata de steaua.......1 solist
    Vorbe mari, dar petrolul nu a mai batut Steaua din 1999... 1999 toamna, ca sa fiu mai precis
    De atunci s-au jucat 12 meciuri, Steaua castigand 7 din ele.

    Vorbe mari si goale...
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  15. #14
    sport legend SpyS's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    430
    Reputatie
    1
    https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...47596525_n.jpg
    PS Bree ,sper ca poza am voie sa pun pe forum ca sa nu ma mai baneze stelistii. Nu am injurat pe niciunul, deocamdata.

  16. #15
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    care e cota la pariuri ca plecati in minutul 60 de la stadion?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #16
    sport legend SpyS's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    430
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    E posibil, pt. ca Steaua va juca cu foarte multe rezerve.

    Pai daca era mult mai buna avea mai multe victorii, cum nu are ...

    Sarbatoriti 90 de ani de minciuni gogonate. Petrolul s-a infiintat in 1952 si n-are nici cea mai mica legatura cu Juventus Bucuresti. Mai mult, actuala echipa din Ploiesti poate fi numita fara nici cea mai mica exagerare Astrolul. N-o spun eu, a spus-o Nicolae, care, la momentul respectiv, v-a finantat si a schimbat numele Astrei in Petrolul, adevaratul Petrolul fiind la Florin Bercea.
    Asadar, nu mai incercati sa fiti ceea ce nu sunteti.
    Bree, tu esti disperat peste tot vad. Hai sa iti mai spun o data si aici, pentru ultima data, fiindca imi dau seama ca ai o idee fixa si o sa ramai cu ea.

    Deci, bai Duba, defapt pentru fiecare sustinator a unor echipe care au aparut cu tancurile si infiintate de comunisti direct in liga 1 cum este si steaua, trebuie sa stii tu ca PETROLUL PLOIESTI este intr-adevar continuatoarea de drept(FRF a certificat deja acest adevar in urma unui procese castigate de suporterii ploiesteni care doreau confirmarea aceasta sa fie aprobate si de FRF la vremea respectiva, adica acum cativa ani) a unei echipe adevarate si respectabile la vremea ei, Juventus.

    Iar actualalul PETROLUL nu este continuatoarea fostei Astra. Astra actuala este fosta echipa CSM PLoiesti, care nu a avut nicio treaba cu Petrolul Ploiesti. Deci iar ai dat chix. PETROLUL este si va ramane mereu un BRAND autentic in fotbalul romanesc, brandul tuturor petrolistilor si gazarilor din toata tara, fie ca iti convine tie sau nu.

    Iar de celebrat cei 90 de ani de istorie tot ii vom sarbatori chiar la meciul asta. Sambata, in prime time, la ora de maxima audienta nationala. Spre binele tau, sper sa nu te oftici din nou. Iar daca da, asta sa fie problema ta.

  18. #17
    sport legend SpyS's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    430
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    care e cota la pariuri ca plecati in minutul 60 de la stadion?
    In minutul 60, tot stadionul va injura steaua. Cred ca pentru a 1001 oara pana atunci. Cota 1,01 pentru asta.

    Si scorul 3-0 pentru Petrolul. Scor final

  19. #18
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    daca nu aveti pregatit si un drogat care sa intre pe teren, nu va cred ca injurati Steaua sincer
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  20. #19

  21. #20
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,464
    Reputatie
    0
    Sambata, 17 mai 2014, petrolul - STEAUA, 21:30/Digi
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  22. #21
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SpyS View Post
    https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/p417x417/1424443_642724759140863_6744509941015851570_n.jpg
    Voi mai sunteti lupi? V-a domesticit "Regele"
    Ati ajuns la rangul de catei, cam ca dinamo.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •