Page 71 of 506 FirstFirst ... 2161697071727381121171 ... LastLast
Results 1,471 to 1,491 of 10621

Thread: REAL MADRID - Discutii generale

  1. #1471
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Cand am vazut pe eurosport ca au tras prima echipa pe real , i`am shi zis lu` frate`miu 'fi atent ca ashtia pica cu Juve'...shi la Barça am zis la fel...de fapt chiar vroiam sa pice cu chelsea, 'marea' echipa, pe care nu pot sa`i sufar....ca sa nu mai zic ca shi la steaua la fel ...
    Shtiu ca credeti despre mine ca sunt 'Nostradamus' da` asta e !...
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  2. #1472
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    asta e.....am picat super nasol.....dar sunt sigura ca vom incerca sa ne calificam.....mai bine zis vor incerca
    no_nam3....nu tu erai cel care zicea ca real nu va ajunge in optimi??????sau era hai poli ala??
    Viata nu-i niciodata chiar atat de buna, dar nici chiar atat de rea pe cat pare!!(Guy de Maupassant)

  3. #1473
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Racing - Real Madrid

    Echipele probabile
    Racing: Aouate; Pedro López, Oriol, Moratón, Bertín o Juanma, Regueiro; Morán, Anderson, Nafti; Benayoun y Javi Guerrero.
    Real Madrid: Casillas; Salgado, Walter Samuel, Helguera, Roberto Carlos; Beckham, Guti; Figo, Zidane, Raúl; Owen.
    Arbitru: César Muñiz Fernández (comité asturiano).
    Stadion: El Sardinero.
    Ora: 20.00 horas.

  4. #1474
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Real Madrid tot timpul a avut meciul grele la Racing :p anul trecut tin minte ca au facut 1-1 si astfel Valencia i-a intrecut asa ca eu merg pe un egal 1-1... si nu este exclusa victoria bascilor
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  5. #1475
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Au batut cu 3-2... ..cred ca ultimu` gol l`au dat in ultimele minute...
    Last edited by realmadrid.com; 19th December 2004 at 20:41.
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  6. #1476
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    da, ultimul gol l-am dat in min 91~!!!!am avut noroc, am luat 3 pct, si din pacate nu pot spune acelasi lucru si despre barca
    Viata nu-i niciodata chiar atat de buna, dar nici chiar atat de rea pe cat pare!!(Guy de Maupassant)

  7. #1477
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    real madrid a castigat greu cu racing,dar a castigat fara arbitri,in schimb barça....face egal Nemeritat...
    Last edited by Sasuke Uchiha; 19th December 2004 at 15:54.
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  8. #1478
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    lasa ca si voua vi s-au acordat o multime de penalty-uri sau ati marcat goluri din pozitii neregulamentare asa ca...
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  9. #1479
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Conform emisiunii al TV italiene 90 minuto directorul tehnic al echipei madrilene ar putea deveni Arrigo Sacchi.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  10. #1480
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    si cine este arrigo sacchi?????????????????
    eu n-am auzit de el
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  11. #1481
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Glumesti? A antrenat marea echipa a Milanului pe vremea olandezilor zburatori, venind de la Parma, pe care o adusese in A si castigase cu ea Cupa Italiei. A fost si antrenorul reprezentativei Italiei in 1994, cand Italia a pierdut titlul mondial la penalty cu Brazilia.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  12. #1482
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Daca nu ai auzit de Arrigo Sacchi, atunci potzi sa te reprofilezi pe hanbal, sau pe alt sport, fara suparare
    Cassilias a avut "interventzia anului" dupa spusele ziarelor spaniole, iar Valdes gafa anul
    O prima repriza mai slaba pt real, care si-au revenit pe parcurs, si au reusit sa castige dupa ce au egalat prin Raul si au marcat golul victoriei prin Zidane...intradevar un meci spectaculos oferit de cei care la momentul actual isi merita numele de "galactici", nu ca altzi...care sunt ajutatzi de arbitrii

  13. #1483
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    da mah... ati marcat si voi 3 goluri din 3 faze de atac si gata... va meritati numele de galactici vrei sa iti aduc aminte cand ati fost voi ajutati ultima data de arbitrii??? pai ar fi ieri o faza in prima repriza la care trebuia acordat penalty pentru Real Sociedad (la scorul de 0-0)... apoi la Roma, un penalty inexistent acordat voua
    si ce zici de faza din prima repriza din meciul Barça - Vale in care Eto'o a fost tras in careu
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  14. #1484
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Noi am avut doar 3 ocazi nu ???, cred ca atatea atzi avut voi in meciul cu Valencia...epavelor

  15. #1485
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    dupa spusele lu' Miril, sacchi asta e tare,dar nu e potrivit pt. vedetele de la Real



    sa vina DEL BOSQUE......
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  16. #1486
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    bomba e ca din vara cele mai mari sanse de a veni antrenor le are Ancelotti!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  17. #1487
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    ancelotti?????hmmmm.....nu prea cred.....
    am vazut si eu aseara cum la stirile de pe pro tv il laudau pe casillas....foarte bine, merita acest lucru. cat despre valdes....mai bine nu mai zic nimic
    noi am castigat pt ca am avut noroc, voi pt ca ati fost ajutati de arbitrii.simplu!!
    Viata nu-i niciodata chiar atat de buna, dar nici chiar atat de rea pe cat pare!!(Guy de Maupassant)

  18. #1488
    2 3 viorel 31's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Gaesti-Dambovita
    Posts
    501
    Reputatie
    1

    3-2

    Real a castigat sambata seara 3 pct importante dupa un joc destul de bun.
    Importante sunt punctele puse in joc precum si faptul ca madrilenii au revenit de doua ori lucru pe care il poate face numai o echipa mare.
    catalanule @ ati castigat cu Valencia numai cu arbitrii :degete:
    [B]... Just precious ...[/B]

  19. #1489
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    bravo real Ati fost magnifici meritati victoria cu varf si indesat Keep going,you are the best Niciodata nu v-a ajutat nimeni,munciti din greu pentru toate punctele,aveti cei mai in forma jucatori (desi cam dolofani),de fiecare data reveniti - chiar si dupa 3:0 .Asta da echipa,echipa mare nu gluma
    Mucho suerte & hasta luego pana ne ajungeti din urma

  20. #1490
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    @ viorele stai flexat :p macar eu recunosc ca nu prea a fost penalty :degete: dar voi nici macar de asta nu sunteti in stare sa va mai aduc aminte de meciul cu ROMA??? nu cred ca este nevoie :p penalty acordat gratis realului dar nah mai bine nu ma mai pun cu voi ca stiu ca sunteti in cap si nu aveti cum sa intelegeti
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  21. #1491
    2 3 viorel 31's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Gaesti-Dambovita
    Posts
    501
    Reputatie
    1
    Iar ai sarit calul catalanule ?!?
    Parca era vorba ca ne respectam macar putin ...
    Altfel schimbam foaia si nu mai discut nicicum cu unul ca tine
    [B]... Just precious ...[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •