View Poll Results: Pronostic

Voters
12. You may not vote on this poll
  • 1

    7 58.33%
  • x

    1 8.33%
  • 2

    4 33.33%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 76 of 76

Thread: Etapa 33: Astra Giurgiu - CFR Cluj 3-3

  1. #64
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    hahaha 3-3

    sa se termine 4-3?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #65
    sport legend Farmecul Vietii's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,051
    Reputatie
    1
    Na trasnaie
    "Pentru ca noi suntem aia de sub Podul Grant... pentru ca la noi este miros de istorie si boemie. Pentru ca pe noi ne-au iubit artistii, mai multi si decat un stadion plin.. Si pentru ca anii trec dar miturile sunt eterne."

  3. #66
    sport legend Farmecul Vietii's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,051
    Reputatie
    1
    deci a fost blat pentru X.
    "Pentru ca noi suntem aia de sub Podul Grant... pentru ca la noi este miros de istorie si boemie. Pentru ca pe noi ne-au iubit artistii, mai multi si decat un stadion plin.. Si pentru ca anii trec dar miturile sunt eterne."

  4. #67
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Viata-i cruda, pare-se ca pandurezii ne vor face de ris in preliminarii.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  5. #68
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Meci ciudat, clujenii impartiti: romanii de partea astralilor, strainii corecti. Asa mi s-a parut.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  6. #69
    sport legend Farmecul Vietii's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,051
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dextercioby View Post
    Viata-i cruda, pare-se ca pandurezii ne vor face de ris in preliminarii.
    Crezi tu ca Astra nu poate castiga la Tg.Jiu? Pandurii nu e pregatita mental pentru marea performanta, e posibil orice.Meci de 1x2, dar daca vine Vama cu arbitrii, cresc sansele pentru 2.
    "Pentru ca noi suntem aia de sub Podul Grant... pentru ca la noi este miros de istorie si boemie. Pentru ca pe noi ne-au iubit artistii, mai multi si decat un stadion plin.. Si pentru ca anii trec dar miturile sunt eterne."

  7. #70
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Farmecul Vietii View Post
    Si asta ridica intrebari, insa parca aveti jumatate de echipa suspendata cu Chiajna, intra proaspeti cu Astra.Mi-e ca va lucreaza Vama cu arbitrii acolo.
    Sunt 4 care vor lipsi maine la Chiajna, dar sunt vreo 4-5 care joaca maine si sunt la limita suspendarii si nu e exclus sa primeasca galben sa stea in meciul cu Astra.

    Oricum, bravo strainiilor de la CFR care au jucat corect, nu ca tarfa de Panin si Stancioiu.

  8. #71
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    A facut praf meciul arbitru - nu trebuia sa dea penalty, cel mai rau caz macar sa nu il fi eliminat pe jucatorul Astrei.
    Poate ca jucatorii romani ai CFR-ului au simpatizat cu Astra la meciul asta si al lasat acel culoar mai liber la golul 3.
    Numai stratul de incultura te poate ajuta sa te consideri original.
    Avem foarte mult de desoperit. Dar si mai mult de creat.(Vasile Ghica)

  9. #72
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    golul cu "bulevardul" e de colectie

  10. #73
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Am avut o aparare de vis aseara. Stancioiu, Panin si Maftei sa fuga repede acasa ca ii asteapta postasul cu pensia! Panin e de pus in vitrina cu mumii a clubului, pe el ar trebui sa studieze studentii de la istorie!
    E bine ca a eliminat arbitrul un gorjean aiurea, ca de nu Panin si acum era de negasit pe teren! Cu putina indulgenta Panin ar putea fi bunicul lui Fatai!
    Trebuia sa castigam sa ne consolidam locul 9 in clasament!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  11. #74
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Scandalul de arbitraj de aseară a luat amploare în această dimineață, Ioan Niculae dezvăluind un dialog șocant pe care l-a avut cu Iuliu Mureșan, președintele lui CFR Cluj.

    "Trebuia să ne retragem de pe teren după faza penalty-ului și să-i lăsăm pe Porumboiu, Paszkany și Walter să se fure între ei. Noi nu facem parte din această mafie. Huzu e capul mafiei.

    Mureșan mi-a spus la pauza meciului că a fost o greșeală, dar că nu ei au furat, ci Petrolul, s-a făcut pe filiera lor. Cum să-mi spună așa ceva? Eu nu cred că Petrolul, că nu avea de ce", a spus Ioan Niculae la televiziunea sportro.

    Adrian Cojocaru a acordat eronat un penalty pentru CFR și l-a eliminat greșit pe Ben Youssef.
    (prosport)

  12. #75
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0

    Niculae tuna si fulgera!

    "Să se facă curățenie în acest arbitraj care este de rîsul lumii. Nu poți să influențezi decisiv rezultatele pe final de campionat în acest fel. Și în Cupa României am fost furați! Am spus că arbitrii români merită să arbitreze în România, dar îmi retrag aceste cuvinte. Sînt lucruri făcute cu intenție, mi-e și rușine că am o echipă în Divizia A. Vreau ca acești nenorociți să dispară! Sînt foarte curios ce se va întîmpla cu acest arbitru.

    Tot timpul am mers pe premiza că se greșește omenește, dar m-am convins că am fost naiv atîția ani de zile. Cînd spuneau alți conducători de club că multe campionate s-au rezolvat în spate, cu mulți bani, am crezut că se exagerează. Vreau să-i felicit pe jucătorii mei, care n-au cedat în aceste condiții părtinitoare. Acest hoț trebuie să stea în pușcărie, nu pe un teren de fotbal!", a declarat Niculae la Digisport Special.

  13. #76
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Inteleg ca cineva de la Petrolul (persoana importanta) a dejucat prin intermediul arbitrului blatul pus la cale de Astra si CFR. Sunt dat dreacu republicanii, i-au facut in calciu smuls pe Niculae si Paskani.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •